Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Nowy Zbiornik

Zwiń
X
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Nowy Zbiornik

Witam serdecznie!!

Mam pytanie do ludzi którzy mają konta na nowym Zbiorniku :

Jak się znajdują na nowym zbiorniku. Wady i zalety nowego zbiornika. Prosił bym o szczerą odpowiedz. z góry dziękuję za informacje, na zbiorniku jestem 9 lat
    Lepiej żyć Samemu niż z bagażem u boku

ale możesz wyjaśnić mi po co ci to i co to za strona jest może nie każdy ją zna

Komentarz

Na te forum wszedłem po prze właśnie zbiornik i może ktoś użytkowników Forum ma profil
      Lepiej żyć Samemu niż z bagażem u boku

Komentarz

no nie wiem trochę się doczekasz nim ktoś odpiszę na ten temat wątpie aby ktoś taki był ale miej na to nadzieje

Komentarz

Nowy Zbiornik to efekt megalomanii właściciela.
          Żałosny efekt pracy amatora projektanta stron. Wszystko co było dobre w funkcjonalności - zniknęło.
          Nastąpił przerost formy nad treścią.
          Szkoda, już się wyniosłam stamtąd.

Komentarz

Największą wadą tego Zbiornika jest to że nikt nie wie co to jest i o co tam chodzi bo jesli chodzi o wymienianie się zdjęciami to chyba jakiś głupi pomysł bo po co komu zdjęcia ze zbiornika skoro ma w sieci mocniejsze rzeczy?

Komentarz

Zbiornik jest naprawdę fajny ,ja go lubię ,wprawdzie przy SU jest to śmieć ,ale czasem dla odmiany warto zajrzeć gdzie indziej i Zbiornik jest naprawdę dobrym miejscem ,chyba że ktoś zna języki bo jednak sexcam to sexcam i lepszej ero rozrywki nie znajdziecie

Komentarz

Pracuję...
              X