Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

faceci są jak dzieci

Zwiń
X
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• faceci są jak dzieci

Nie macie tak z facetem, że ciągle trzeba układać po nim rzeczy, dobierać żeby pasowały, bo założy białe skarpetki do spodni w kant. Na dodatek ciągle pytają, gdzie coś leży jak ciągle jest w tym samym miejscu. A do tego trzeba mówić do niego prostymi słowami, krótkimi zdaniami i kilka razy je powtórzyć. Bo ja tak mam i jak mam mieć dzieci, jak już mam duże jedno

Kobiety nie mają takich problemów? A faceci nie obronią się, że to bzdura?

Komentarz

Czyli są po prostu flejami ale ja to dbam o czystość ale nie każdy facet się do tego nie zalicza się to fakt

Komentarz

Ajsztan nie tyle "flejami" co są nieporadni, jakby szukali drugiej mamusi, a nie partnerki. Ostatnio kumpel do mnie dzwoni, żebym wybrała jemu kilka koszul i spodni, bo mam dobry gust. Czy to nie jest dziecinne? Taka nieporadność. A to już nie pierwszy przypadek, gdy facet zabiera mnie do sklepu, żeby sobie coś kupić a ja ma wybierać co.

Komentarz

No to jest akurat dobry przykład bo nie raz tak jest ale mogą się pytać o to swojej matce ale to jest maminsynek może tak od matek są tak faceci dziecinni tak mi się wydaje

Komentarz

jakaś tam trafna uwaga. Trochę wina leży po stronie mam, bo pielęgnują tych swoich synków, jakby byli księciuniami. Z drugiej strony faceci szukają podświadomie kobiety, która będzie podobna do jego matki.

Komentarz

No albo trzymają się pewnie zdania ojców bo ojcowie też nie którzy sie do tego przyczyniają że faceci są tacy jak ojciec powie to zawsze są święci

Komentarz

Kobiety nie mają takich problemów? A faceci nie obronią się, że to bzdura?
                Widziały gały co brały. Ja w temacie święty nie jestem, oj nie. ale mozna to naprostować. Zamiast poprawiać obsobaczyć typa, niech sam ogarnia. Proiste i skuteczne.

ale wy, kobiety drogie macie tą przywarę że nie umiecie się facetom postawić. O to dlaczego to mniejsza, bo to temat na inny wątek. ale sam właśnie tym poprawianiem u facetów takie zachowania utrwalacie. więc winę miejcie do siebie, jeśli nic z tym nie robicie.

Komentarz

A czemu kobiety mają być tego winne że faceci sa tacy dziecinni bo ja się właśnie nad tym zastanawiam właśnie przecież wiadomo że zawsze jest to wina matek nic więcej

Komentarz

Najlepiej na kobiety zwalić wszystko! Faceci są cwani. Niby nie rozumieją, nie umieją, bo tak łatwiej. Raz, drugi wyręczysz i już tak zostanie

Komentarz

ja to bym zawsze pomagał kobiecie a nie żeby cały czas mnie kobieta wyręczała tak jak by facet był niepełnosprawny w domu

Komentarz

Najlepiej na kobiety zwalić wszystko! Faceci są cwani. Niby nie rozumieją, nie umieją, bo tak łatwiej. Raz, drugi wyręczysz i już tak zostanie
                        No i własnie stąd problem się wziął.

Komentarz

ale zawsze facet musi dbać o kobietę ale leniwy być i nie czuły

Komentarz

Jeden na milion się trafi, co pomaga, nie mówię, że wyręcza, ale przynajmniej pomaga w domowych obowiązkach Reszta, to dupki

Komentarz

no to ja jestem tą rzadkością teraz znalazłem dziewczynę o którą będę dbał bardzo dobrze i jej pomagał nawet w domowych obowiązkach

Komentarz

Pracuję...
                              X