Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

chodzenie top less po domu

Zwiń
X
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• chodzenie top less po domu

Mój facet lubi i każe mi chodzić zupełnie nago po mieszkaniu. Oczywiście nie codziennie, ale w wolne weekendy albo na urlopach. Mnie to krępuje. Czy uważacie, że to normalne? Jak mam jemu powiedzieć, że nie lubię tego?

czy ten temat to jakieś tabu? nikt nie chodzi z was nago po mieszkaniu? dlaczego? wstyd czy inne powody? mnie to krepuję i nie czuję się zupełnie goła pewnie.

Komentarz

Chyba żę masz zasłonięte żaluzje aby nikt cię nie obserwował z innego domu to wtedy chodź sobie nago jak chcesz a tak to jest trochę wstyd

Komentarz

a czego miałabym się wstydzić. Ważne, że na przeciw nie mieszkają dzieci. Nawet nie miałam zasłon podczas remontu i nago zupełnie w dzień uprawiałam seks. Ja należę do odważnych kobiet. Jednak całkowita nagość powoduje, że czuję się bezbronna, muszę koszulkę choćby prześwitywała.
        A wiem , że są kobiety, którym to zupełnie nie przeszkadza. Faceci uwielbiają chodzić nago po mieszkaniu.

Komentarz

No wiadomo bo co byś powiedział takiemu dziecku jak by zobaczyło cię nago co?

Komentarz

Paweł by jemu powiedział (jeśli to chłopiec) że tak mały będzie wyglądał, jak urośnie A córce, że jak urośnie nigdy ma nie oglądać takich facetów, bo ich pozabija

Komentarz

Albo powiedz że chcieliście być jak duże dzieci i tyle bo nie mam pomysłu co powiedzieć takiemu dziecku jak by na tym przyłapało

Komentarz

No nie wiem czy dziecko takie to zrozumie w sumie zależy jakie i ile ma lat bo jak bardzo małe to nie za bardzo a jak starsze to może jeszcze da się wytłumaczyć

Komentarz

top less, naturist, swingers jest super polecamy wakacje w nagiej Chorwacji

Komentarz

Co to za tytuł? TOPLES powinno być. Mi się skojarzyło TOP Lesbijka Less, to powszechny skrót od lesbijki

Komentarz

no rzeczywiście trochę się to kojarzy ta nazwa z lesbijkami dopiero się też skapnełem jak o tym powiedziałaś

Komentarz

Ania ze wstydu zapadła się pod ziemię

Komentarz

może jeszcze powróci w wielkim stylu tak czuje

Komentarz

szczerze mówiąc ja od kilku dobrych miesięcy jak jest na zewnątrz upał to chodzę nago po domu chociaż jak ktoś domnie przychodzi to ubieram spoddenk
                            Lepiej żyć Samemu niż z bagażem u boku

Komentarz

Ale teraz i tak ma być chłodno to już nie będziesz tak chodzić nago tylko takie długie spodnie

Komentarz

Pracuję...
                              X