Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Sztuczne vs prawdziwe

Zwiń
X
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Sztuczne vs prawdziwe

Jakie piersi wolicie naturalne czy napchane sylikonem?

Odpowiedź prosta, naturalne ale zadbane.

Komentarz

sztuczne wyszło z mody. Ja mam niewielki biust ale jędrny, uniesiony i jak to faceci zwykli mówić idealny do pieszczot, bo mieści się w dłoni Zawsze się śmieję, że te implanty to na wypadek upadku, żeby za mocno się nie poobijać Naturalne ciało jest piękne, jeśli tylko się o nie dba, a naprawdę można mieć własne zgrabne pośladki i własne ładne piersi. Czekam na odzew z męskiej strony

Komentarz

Wole naturalne, ale sztuczne też są spoko moja dziewczyna przeszla operacje ostatnio. Musze powiedzieć że w dotyku są również super a i na starość jej nie obwisną

Komentarz

Snapback111 a planujesz z nią być do starości? Bo jeśli tak to zapewne będziecie myśleć o dzieciach. Wszystko super jeśli operacja się powiodła i ona nie odczuwa żadnego bólu. Tylko często kobiety z silikonem w piersiach podczas ciąży muszą go usuwać, bo nie wytrzymują bólu. I wtedy dopiero po ich usunięciu i po karmieniu będzie miała wory...

Komentarz

A ja tak odwrócę pytanie, czy panowie wstawili by sobie implanty, żeby pokazać pięknie rzeźbioną klatę i tzw kaloryfer, albo zgrabne pośladki???Zrobilibyście odsysanie tłuszczu? Z tego co wiem to wstydzicie się jedynie łysiny na głowie (chociaż szczęśliwi łysi, bo nic im nie stoi i nic im nie wisi.
            Nie piałam, że implanty w piersiach przesadzają o problemach podczas karmienia piersią. Ja jednak nie popieram tych zabiegów.

Komentarz

#natura4ever ! ! !

Komentarz

to ,że jednym natura dała mniej nie znaczy od razu, że maja biegać po chirurgach plastycznych. Oglądałam taki program, w którym chirurdzy się wypowiadali, że osobom, które zgłaszają się na operacje często w ogóle nic nie brakuje i prędzej maja problem psychologiczny. Poza tym Pawelpablo84 posłuchaj załóżmy, że masz kompleks na tle dużych uszów, uważasz, że wszyscy to widzą, Tym czasem jest tak, że nikt tego nie zauważa dopóki sam nie powiesz, że masz okropne duże uszyKiedyś do znajomej powiedziałam, że mam tylko 1 kompleks. Ona spojrzała na mnie zaskoczona i nie miała pojęcia jaki, w końcu z niepewnością zapytała za małe piersi (bo ona ma bardzo duże), a jak byłam w szoku, bo chodziło mi o nos
                Karaczanowy i tak trzymać

Komentarz

Mi to zawsze pasuje jak jest piękno naturalne a nie jakieś sztuczne no chyba żę muszą tylko coś poprawić bo przeszkadza im w życiu codziennym

Komentarz

Nie wiem co faceci widzą w tych silikonach, przecież to czuć na odległość, ze to sztuczne - ja na miejscu faceta bałabym się mozniej dotknąć żeby się coś nie przesuneło albo nie pękło - szcególnie w takich FF

Komentarz

A nie słyszałaś o czymś taki że mogą być bardzo wytrzymałe implanty jedynie mogą pęknąć jak byś samolotem gdzieś poleciała jeżeli są bardzo słabego materiału ;p

Komentarz

Mi obojętnie byleby ładnie sie prezentowały

Komentarz

Mi obojętnie byleby ładnie sie prezentowały
                          Popieram Ale myślę że jak się dba o piersi to długo są ładne a jak się nie dba to są brzydkie.

Komentarz

Jak się implanty poprzesuwają to jest już bardzo źle więc nie wiem czy te sztuczne takie dobre. Wolę naturę nawet jak nie aż tak duża jakbym chciała
                            Załączone pliki

Komentarz

Fakt faktem takie poprzestawiane nie wyglądają najlepiej ale na razie nie widziałem dziewczyny na na kamerkach (a sporo już ma silikony) u której mógłbym zaobserwować takie przesuniecie . Do tego trzeba też od razu powiedzieć że naturalne też mogą drogą grawitacji wisieć do kolan

Komentarz

Pracuję...
                              X