Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Test na seksualność

Zwiń
X
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Test na seksualność

Czy można zmienić orientację? Skąd mieć pewność czy woli się kobiety czy mężczyzn?

Czy można zmienić orientację? Skąd mieć pewność czy woli się kobiety czy mężczyzn?
    Pewność pojawia się z czasem...Jeśli nie sprawdzisz ,nie spróbujesz nie będziesz wiedział/a czy smakuje Ci kanapka z pomidorem czy z ogórkiem

Komentarz

Orientacji sie nie wybiera drogi kolego, takie rzeczy czuje sie w sobie sam musisz sie zastanowic czy pociagaja cie kobiety czy mezczyzni

Komentarz

Kto potrzebuje do tego testu ? każdy sam najlepiej wie co go kręci

Komentarz

Co z osobami, które biorą śluby, a potem okazuje się, że odkryły jednak inną orientację seksualną, np. facet zakochuje się w facecie, bądź kobieta w kobiecie. Koniec związku. Jak myślicie, czy takie osoby wiedziały od początku, jaka płeć ich kręci, ale zataiły to, żeby ukryć swoje zainteresowania? w naszym kraju ciągle pokutuje pogląd, że odmienne zainteresowania to choroba.

Komentarz

ja do 35 roku życia byłem w 100% hetero, i nagle to się zmieniło na bi

Komentarz

A czemu bi a co ty chłopie widzisz u mężczyzn bo ja ciebie za bardzo nie rozumiem może to wyjaśnisz

Komentarz

Co z osobami, które biorą śluby, a potem okazuje się, że odkryły jednak inną orientację seksualną, np. facet zakochuje się w facecie, bądź kobieta w kobiecie. Koniec związku. Jak myślicie, czy takie osoby wiedziały od początku, jaka płeć ich kręci, ale zataiły to, żeby ukryć swoje zainteresowania? w naszym kraju ciągle pokutuje pogląd, że odmienne zainteresowania to choroba.
                Próbują pójść za stereotypami, ale natura bierze górę. Myślą, że na siłę można się przestawić, a tu dupa blada

Komentarz

Nie wszyscy od razu wiedzą co ich kręci. Są tacy, którzy nie chcą "wyrózniać się" wśród znajomych więc chcą tworzyć tradycyjne zwiążki, które z czasem przymierają bo to nie to. Nie ma co się oszukiwać - trzeba iść za głosem serca - szkoda życia na życie w "kłamstwie"

Komentarz

Początkowo zapewie trudno jest tak być pewnym. Jestem np kobietą, stawiam na faceta bo to normalne, ale nie wiedzieć czemu myślę o kobietach, patrzę na kobiety. I wtedy się wiele zmienia. Więc zazwyczaj zaczynamy od płci przeciwnej, a potem jak nie odpowiada to nam i nie czujemy się dobrze, zauważamy, że jesteśmy innej orientacji. chyba tak to działa, nie?

Komentarz

Tak naprawdę dobrze każdy wie jaką ma orientacje i co go podnieca .Wystarczy być szczerym wobec samego siebie

Komentarz

Pracuję...
                      X