Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ile razy zdradziłyście męża?

Zwiń
X
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

kiedyś takich ewenementów to nie bylo, takich akcji jak dziś nie ukazywano, a teraz. faceci w rurkach chodzą, ze kroku zrobić nie mogą, malowanie się na porządku dziennym u facetów coraz częściej, te zmiany plci co chwilę
    ale to tylko pedały się malują, bo nie powiesz mi, że normalny facet też?

Komentarz

ale to tylko pedały się malują, bo nie powiesz mi, że normalny facet też?
      no normlany facet wlasnie nie, dlatgeo szukam macho, a nie pizdusiów w życiu

Komentarz

no normlany facet wlasnie nie, dlatgeo szukam macho, a nie pizdusiów w życiu
        hehe tzn że twój jest macho?

Komentarz

hehe tzn że twój jest macho?
          myślę ze jest, aczkowliek są czasami sytuacje. gdzie ja muszę podjąć decyzję i mam wrazenie ze to ja mam spodnie, bo z nim to bym trzy dni czekala na podjęcie decyzji

Komentarz

myślę ze jest, aczkowliek są czasami sytuacje. gdzie ja muszę podjąć decyzję i mam wrazenie ze to ja mam spodnie, bo z nim to bym trzy dni czekala na podjęcie decyzji
            może te decyzje nie są dla niego ważne?

Komentarz

może te decyzje nie są dla niego ważne?
              dla niego ważniejsze jest to, co ja uważam za lepsze chyba i woli moje zdanie znać niz sam podejmować decyzje

Komentarz

dla niego ważniejsze jest to, co ja uważam za lepsze chyba i woli moje zdanie znać niz sam podejmować decyzje
                bo może jesteś zołza i woli się nie narażać

Komentarz

bo może jesteś zołza i woli się nie narażać
                  taaa jasne, widzisz zebym byla zolza. ja to mam swoje zdanie ale doskonale umiem wyczuć sytuację i nie narzucam tylko proponuje

Komentarz

taaa jasne, widzisz zebym byla zolza. ja to mam swoje zdanie ale doskonale umiem wyczuć sytuację i nie narzucam tylko proponuje
                    i dla świętego spokoju on się zgadza - ja to znam z autopsji

Komentarz

i dla świętego spokoju on się zgadza - ja to znam z autopsji
                      ale jak on ma inne zdanie, ja nie drę pyska. więc nie ma co dla świętego spokoju robić.

Komentarz

ale jak on ma inne zdanie, ja nie drę pyska. więc nie ma co dla świętego spokoju robić.
                        to zmienia postać rzeczy

Komentarz

Pracuję...
                        X