Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ile razy zdradziłyście męża?

Zwiń
X
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Anonymous
    rozpoczął temat Ile razy zdradziłyście męża?

Ile razy zdradziłyście męża?

Ja jak na razie zdradziłam go dwa razy i jakoś nie mam wyrzutów sumienia. Nie wiem czy on mnie zdradził nie będę się tłumaczyć. Nie byłam pijana ani nic takiego. Trafił się facet i jakoś tak wyszło.

• TomBrown
    odpowiedział(a)
    ale jak on ma inne zdanie, ja nie drę pyska. więc nie ma co dla świętego spokoju robić.
    to zmienia postać rzeczy

Zostaw komentarz:

• Lusia28
    odpowiedział(a)
    i dla świętego spokoju on się zgadza - ja to znam z autopsji
    ale jak on ma inne zdanie, ja nie drę pyska. więc nie ma co dla świętego spokoju robić.

Zostaw komentarz:

• TomBrown
    odpowiedział(a)
    taaa jasne, widzisz zebym byla zolza. ja to mam swoje zdanie ale doskonale umiem wyczuć sytuację i nie narzucam tylko proponuje
    i dla świętego spokoju on się zgadza - ja to znam z autopsji

Zostaw komentarz:

• Lusia28
    odpowiedział(a)
    bo może jesteś zołza i woli się nie narażać
    taaa jasne, widzisz zebym byla zolza. ja to mam swoje zdanie ale doskonale umiem wyczuć sytuację i nie narzucam tylko proponuje

Zostaw komentarz:

• TomBrown
    odpowiedział(a)
    dla niego ważniejsze jest to, co ja uważam za lepsze chyba i woli moje zdanie znać niz sam podejmować decyzje
    bo może jesteś zołza i woli się nie narażać

Zostaw komentarz:

• Lusia28
    odpowiedział(a)
    może te decyzje nie są dla niego ważne?
    dla niego ważniejsze jest to, co ja uważam za lepsze chyba i woli moje zdanie znać niz sam podejmować decyzje

Zostaw komentarz:

• TomBrown
    odpowiedział(a)
    myślę ze jest, aczkowliek są czasami sytuacje. gdzie ja muszę podjąć decyzję i mam wrazenie ze to ja mam spodnie, bo z nim to bym trzy dni czekala na podjęcie decyzji
    może te decyzje nie są dla niego ważne?

Zostaw komentarz:

• Lusia28
    odpowiedział(a)
    hehe tzn że twój jest macho?
    myślę ze jest, aczkowliek są czasami sytuacje. gdzie ja muszę podjąć decyzję i mam wrazenie ze to ja mam spodnie, bo z nim to bym trzy dni czekala na podjęcie decyzji

Zostaw komentarz:

• TomBrown
    odpowiedział(a)
    no normlany facet wlasnie nie, dlatgeo szukam macho, a nie pizdusiów w życiu
    hehe tzn że twój jest macho?

Zostaw komentarz:

• Lusia28
    odpowiedział(a)
    ale to tylko pedały się malują, bo nie powiesz mi, że normalny facet też?
    no normlany facet wlasnie nie, dlatgeo szukam macho, a nie pizdusiów w życiu

Zostaw komentarz:

• TomBrown
    odpowiedział(a)
    kiedyś takich ewenementów to nie bylo, takich akcji jak dziś nie ukazywano, a teraz. faceci w rurkach chodzą, ze kroku zrobić nie mogą, malowanie się na porządku dziennym u facetów coraz częściej, te zmiany plci co chwilę
    ale to tylko pedały się malują, bo nie powiesz mi, że normalny facet też?

Zostaw komentarz:

• Lusia28
    odpowiedział(a)
    dobrze powiedziane
    kiedyś takich ewenementów to nie bylo, takich akcji jak dziś nie ukazywano, a teraz. faceci w rurkach chodzą, ze kroku zrobić nie mogą, malowanie się na porządku dziennym u facetów coraz częściej, te zmiany plci co chwilę

Zostaw komentarz:

• TomBrown
    odpowiedział(a)
    no niestety dziwadla na swiecie się takie dzieją, że nie śnily się one filozofom
    dobrze powiedziane

Zostaw komentarz:

• Lusia28
    odpowiedział(a)
    ja nie rozumię tych kobiet, co one myślą - albo pewnie w ogóle nie myślą
    no niestety dziwadla na swiecie się takie dzieją, że nie śnily się one filozofom

Zostaw komentarz:

Pracuję...
X