Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Randka z informatykiem

Zwiń
X
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Randka z informatykiem

Byłam na randce z poetą. Nie rozumiałam go za bardzo ale czułam się tak jakbym coś wygrała. Może tak działa ten sapioseksualizm? To coś co nas podnieca poza łóżkiem. Potem byłam na randce z informatykiem i cały czas rozmawialiśmy o spodniach jakie warto kupić xD Nie czułam nic.

Informatycy są nudni i chyba nieprzystosowani. Kiedyś robiłam zakupy z koleżanką i jej bratem informatykiem. Coś tam kupujemy ona się z nim sprzecza jaki to kolor a on wyciąga smartfon i pokazuje jej tablice kolorów z numerkami i kazał jej pokazać który to jest numer

Komentarz

A co myślicie o kucharzach? Lubicie czy nie?

Komentarz

Co myslicie o randce z barmanka?

Komentarz

to wyszło by to że zawsze by stawiał swojej dziewczynie drinka aż potem by był wyrzucony z pracy bo byłby przyłapany

Komentarz

Nie wydaje mi się, aby był jakiś związek pomiędzy wykonywanym zawodem, a przebiegiem randki. To chyba zależy od osobowości, a nie od tego czym się kto zajmuje zawodowo.

Komentarz

Informatycy są nudni i chyba nieprzystosowani. Kiedyś robiłam zakupy z koleżanką i jej bratem informatykiem. Coś tam kupujemy ona się z nim sprzecza jaki to kolor a on wyciąga smartfon i pokazuje jej tablice kolorów z numerkami i kazał jej pokazać który to jest numer
              bo faceci nie rozróżniają tylu kolorów, co kobiety. Ja znam czerwony, jasno czerwony i ciemno czerwony, a kobiety odcieni czerwieni to znają sam nie wiem ile, i tak jest ze wszystkimi kolorami

Komentarz

no bo kolor czerwony to kolor miłości ale gniewu też ale bardziej się kojarzy z miłością

Komentarz

Spotkało się trzech informatyków. Siedzą, palą dżointy, gadają. W końcu jeden mówi.
                  - My tak ciągle tylko o tych komputerach. Może pogadalibyśmy o czymś innym?
                  - No, ale o czym? - pyta drugi.
                  - A bo ja wiem, może o dupach - proponuje trzeci.
                  Po chwili milczenia jeden z nich zagaja:
                  - Wiecie co? Mój komputer jest do dupy.
                  Kurtyna.

Komentarz

Informatycy tyle czasu przesaidują przy tych komputerach, ze w relacjach na żywo naprawdę mają spore zaległości

Komentarz

Zamieszczone przez uklejka
                      Spotkało się trzech informatyków. Siedzą, palą dżointy, gadają. W końcu jeden mówi.
                      - My tak ciągle tylko o tych komputerach. Może pogadalibyśmy o czymś innym?
                      - No, ale o czym? - pyta drugi.
                      - A bo ja wiem, może o dupach - proponuje trzeci.
                      Po chwili milczenia jeden z nich zagaja:
                      - Wiecie co? Mój komputer jest do dupy.
                      Kurtyna.
                      dobre - ale to kolejny stereotyp

Komentarz

Pewnie, że to tylko żarty.

Chociaż miałam takiego sąsiada kontrolera NIKu. Nie dowierzał, że prawo zwyczajowe pozwala cokolik pod ogrodzenie w granicy postawić. Ale sprawdził i przyznał mężowi rację. Ale potem wiesz co powiedział? Że skoro siatka jest rozciągnięta po słupkach od jego strony to on ma 2 cm powietrza mniej No i powiedz mi, jak wygląda seks z takim?

Komentarz

Tak naprawdę zawód człowieka ma niewielkie znaczenie

Komentarz

Zamieszczone przez uklejka
                            Pewnie, że to tylko żarty.

Chociaż miałam takiego sąsiada kontrolera NIKu. Nie dowierzał, że prawo zwyczajowe pozwala cokolik pod ogrodzenie w granicy postawić. Ale sprawdził i przyznał mężowi rację. Ale potem wiesz co powiedział? Że skoro siatka jest rozciągnięta po słupkach od jego strony to on ma 2 cm powietrza mniej No i powiedz mi, jak wygląda seks z takim?
                            to zależy, jeżeli potrafi odpowiednio ci wytłumaczyć, że jego członek jest 2 cm dłuższy niż wygląda, to i od razu sex byłby lepszy

Komentarz

Jednym z zawodów, które najbardziej chyba wpływają na życie prywatne jest zawód nauczyciela. Ciekawe, jak wygląda seks z nauczycielką? Szybciej, wolniej, dwója, nie nie tak, po co to robisz, nie tędy, przesuń się, popraw się

Komentarz

Pracuję...
                              X