Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Czy można upilnować kobietę, która chce zdradzić?

Zwiń
X
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Czy można upilnować kobietę, która chce zdradzić?

Słyszałam, że jak kobieta chce zdradzić to wymknie się do kochanka przez dziurkę od klucza Myślicie, że nie da się upilnować kobiety, która chce zdradzać i nic nie pomoże nawet pas cnoty?
    AnnaMaria

Oczywiście, że nie da się upilnować Zauważył to już mistrz Sztaudynger, pisząc fraszkę:

Jak ocalić takie jagnię,
    które samo wilka pragnie?

Komentarz

Nie można raczej. Słyszałam że nawet te kobiet zamknięte w haremach zdradzały swoich mężów(?) (Panów?) z eunuchami, którzy niby nie mogli uprawiać seksu. Sposób i możliwość zawsze się znajda jak się ktoś troszkę wysili.

Komentarz

Jak się sama nie upilnuje, to za nic nie dasz rady! Przecież nie będziesz chodził za nią krok w krok. A poza tym, co to za związek, w którym nie można sobie ufać? Im krótszy łańcuch ma pies przy budzie, tym szybciej się z niego zerwie Tak mi babcia mówiła

Komentarz

ale dziwne pytanie, jeżeli się ją zamknie w komórce na 24 godziny na dobę, to pewnie można

Komentarz

ale dziwne pytanie, jeżeli się ją zamknie w komórce na 24 godziny na dobę, to pewnie można
            Zawsze może się podkopać i uciec

Komentarz

Zawsze może się podkopać i uciec
              pod warunkiem jak podłoga nie jest betonowa

Komentarz

Chyba niema takiej opcji jak będzie miała się puścić to się puści

Komentarz

bezsensu pytanie, skoro kobieta chce zdradzić, po co z nią być? zyc po to by myśleć co zrobić aby nie zdradzila?

Komentarz

Chyba niema takiej opcji jak będzie miała się puścić to się puści
                    i można pilnować 24 na dobę a tak znajdzie sposob haha

Komentarz

glownym powodem zdrady jest niezadowolenie w zwiazku w lozku. wiec skoro ona chce Cie zdradzic to jest jej zle z Toba i lepiej rozstan sie z nia bo ani Ty ani ona nie bedzie szczesliwa.No chyba ze chcesz ja bardzo pilnowac I to Cie uszczesliwia. znajdz sobie taka ktorej bedzie dobrze z Toba I ani razu nie pomysli o zdradzie.

Komentarz

Pracuję...
                      X