Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Jaki ma być kochanek?

Zwiń
X
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Jaki ma być kochanek?

Szukając kochanki czy kochanka czym się kierujecie? Takie pierwsze wrażenie ogólne, głos, figura... a może kasa?

Szukając kochanki czy kochanka czym się kierujecie? Takie pierwsze wrażenie ogólne, głos, figura... a może kasa?
    musi mnie podniecać i być dobra w te klocki (musi lubić sex grupowy i być bi) i najważniejsze - musi być inna niż kobieta, z którą jesteśmy w związku

Komentarz

Jeśli to ma być kochanek, to musi przede wszystkim zrobic czyste szlaeństwo w kwestii seksu

Komentarz

Szarmancki, przystojny, pachnący, zgrabny

Komentarz

tylko tyle? a sex?

Komentarz

Jeśli to ma być kochanek, to musi przede wszystkim zrobic czyste szlaeństwo w kwestii seksu
            czyli musisz całkowicie po takim seksie odpłynąć?

Komentarz

jakbym nie miala, to po co mi dodatkowe szalenstwo postaci kochanka

Komentarz

jakbym nie miala, to po co mi dodatkowe szalenstwo postaci kochanka
                są osoby, który jedna osoba nie wystarcza

Komentarz

To się nazywa seksoholizm, jeżeli musi miec kilka To się leczy

Komentarz

dokladnie można mieć fantazje, ale jak ktoś potzrebuje naraz różnych partnerów seksulanych to choroba

Komentarz

Chce żeby wiedział co ma robić i żeby nie myślał ze jestem jakąś laleczką. Spotykam albo takich co wymagają instrukcji albo szukają dominującej albo lubią "po bożemu" czyli jakieś 2 pozycje. Nuda! Czasem mi się wydaje że ja nigdy nie spotkam jakiegoś ideału. Wkurza mnie to strasznie bo po seksie często myślę że dlaczego to znowu był jakiś błąd? Może inne kobiety czekają na księcia z bajki ale ja bym już chciała znaleźć takiego księcia który da mi taki orgazm że sąsiedzi będą się czerwienić na mój widok

Komentarz

To się nazywa seksoholizm, jeżeli musi miec kilka To się leczy
                        nie koniecznie seksoholizm, może jedna mu nie wystarcza, bo lubi sex kilka razy dziennie?

Komentarz

Chce żeby wiedział co ma robić i żeby nie myślał ze jestem jakąś laleczką. Spotykam albo takich co wymagają instrukcji albo szukają dominującej albo lubią "po bożemu" czyli jakieś 2 pozycje. Nuda! Czasem mi się wydaje że ja nigdy nie spotkam jakiegoś ideału. Wkurza mnie to strasznie bo po seksie często myślę że dlaczego to znowu był jakiś błąd? Może inne kobiety czekają na księcia z bajki ale ja bym już chciała znaleźć takiego księcia który da mi taki orgazm że sąsiedzi będą się czerwienić na mój widok
                          znajdź faceta i go sobie wyszkol, pokaż mu co lubisz i co sprawia ci przyjemność. Nie licz, że na pierwszej randce będziesz miała orgazmy nie z tej ziemi

Komentarz

tylko tyle? a sex?
                            A to już w dalszej kolejności na dalszym etapie

Komentarz

tylko tyle? a sex?
                              A to już w dalszej kolejności na dalszym etapie
                              ale jeżeli o kochanka chodzi to przecież sex musi być na pierwszym miejscu, w takim razie po co ci kochanek?

Komentarz

Pracuję...
                              X