Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Jaki ma być kochanek?

Zwiń
X
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• kiedyś ludzie nie wiedzieli co to jest pedagogika i potrafili dzieci wychować, a teraz co się dzieje? dzieci nie mają szacunku do dorosłych
    twraz tak się dzieje, bo wszystko poszlo do przodu i dzieci wychowują się same niestety. my sie cieszyliśmy z trzepaka na podwórku, a dzieciom nie wiesz co kupić pod choinkę. ja wychowuje swoje biorąc czynny udzial we wsystkim i to mi odpowada. i jestem z tego dumna
    mam nadzieję, że wyrośnie na dobrego Polaka i nie zostanie politykiem

Komentarz

• twraz tak się dzieje, bo wszystko poszlo do przodu i dzieci wychowują się same niestety. my sie cieszyliśmy z trzepaka na podwórku, a dzieciom nie wiesz co kupić pod choinkę. ja wychowuje swoje biorąc czynny udzial we wsystkim i to mi odpowada. i jestem z tego dumna
      mam nadzieję, że wyrośnie na dobrego Polaka i nie zostanie politykiem
      niech zostanie tym, kim chce, byle byloby szczęsliwe

Komentarz

• mam nadzieję, że wyrośnie na dobrego Polaka i nie zostanie politykiem
        niech zostanie tym, kim chce, byle byloby szczęsliwe
        zgadza się, najważniejsze żeby samo wybrało

Komentarz

• niech zostanie tym, kim chce, byle byloby szczęsliwe
          zgadza się, najważniejsze żeby samo wybrało
          no dokladnie. nie ma to jak narzucać dzieciom swoje wizje. nie bedą wtedy szczęśliwe.

Komentarz

• zgadza się, najważniejsze żeby samo wybrało
            no dokladnie. nie ma to jak narzucać dzieciom swoje wizje. nie bedą wtedy szczęśliwe.
            ale wskazywać i podpowiadać to jednak warto, a potem niech samo wybierze

Komentarz

• no dokladnie. nie ma to jak narzucać dzieciom swoje wizje. nie bedą wtedy szczęśliwe.
              ale wskazywać i podpowiadać to jednak warto, a potem niech samo wybierze
              tak tak, warto podpowiadać ale i wspierać gdy juz wybierze to co chce

Komentarz

• ale wskazywać i podpowiadać to jednak warto, a potem niech samo wybierze
                tak tak, warto podpowiadać ale i wspierać gdy juz wybierze to co chce
                dziecku powinno się pokazywać rózne możliwości, żeby np. miało szansę wybrać pracę, która jest jego hobby

Komentarz

• tak tak, warto podpowiadać ale i wspierać gdy juz wybierze to co chce
                  dziecku powinno się pokazywać rózne możliwości, żeby np. miało szansę wybrać pracę, która jest jego hobby
                  dlatego też mam zamiar taką być dla dziecka matką.

Komentarz

• dziecku powinno się pokazywać rózne możliwości, żeby np. miało szansę wybrać pracę, która jest jego hobby
                    dlatego też mam zamiar taką być dla dziecka matką.
                    ja uważam, że najwięcej co można dać dziecku to poświęcać mu czas

Komentarz

• dlatego też mam zamiar taką być dla dziecka matką.
                      ja uważam, że najwięcej co można dać dziecku to poświęcać mu czas
                      otoz to! czas to bezcenny dar.

Komentarz

• ja uważam, że najwięcej co można dać dziecku to poświęcać mu czas
                        otoz to! czas to bezcenny dar.
                        dokładnie

Komentarz

• otoz to! czas to bezcenny dar.
                          dokładnie
                          więc robię co mogę, żeby tylko dać to co najlepsze. i mam nadzieje, że to zaowocuje na przyszlość

Komentarz

• Mistrz Kobiecych Orgazmów

http://sukcesgogetit.getleads.pl/sukces ... -it-45819/

Komentarz

• Jakiby niebył z czasem i tak zacznie kobiecie coś w nim nie pasować i zacznie soibe mśleć czy eni zasługuje na jakiegoś lepszego .Ta ciągla gonitwa kobiet za lepszymi genami

Komentarz

• więc robię co mogę, żeby tylko dać to co najlepsze. i mam nadzieje, że to zaowocuje na przyszlość
                                tylko, żeby mu sie to nie znudziło?

Komentarz

Pracuję...
                                X