Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Jaki ma być kochanek?

Zwiń
X
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• pewnie doatanę ,,porządne lanie"
    czyli klapsa z niespodzianką?

Komentarz

• czyli klapsa z niespodzianką?
      lubię klaspy, lubię. podszczypywanie sutków lubię i kilka innych rzeczy

Komentarz

• lubię klaspy, lubię. podszczypywanie sutków lubię i kilka innych rzeczy
        a jakie to inne rzeczy? może ja wypróbuję

Komentarz

• a jakie to inne rzeczy? może ja wypróbuję
          zadne nowości, ja lubię lekką odmianę hardcoru, jak mnie zwiąże, kajdanki, pociągnie za włosy, trzyma za szyję. mocniejszy seks, ale nie zeby sprawial mi bol

Komentarz

• zadne nowości, ja lubię lekką odmianę hardcoru, jak mnie zwiąże, kajdanki, pociągnie za włosy, trzyma za szyję. mocniejszy seks, ale nie zeby sprawial mi bol
            ale pociągnięcie za włosy trochę boli

Komentarz

• ale pociągnięcie za włosy trochę boli
              ale nie takie zeby wlosy wyrywać;_

Komentarz

• ale nie takie zeby wlosy wyrywać;_
                jak nie żeby wyrywać to po co ciągnąć?

Komentarz

• :lol
                  jak nie żeby wyrywać to po co ciągnąć?
                  buhaha bo lubie po prostu jak ciagnie a mi glowa tak do tylu idzie

Komentarz

• :lol
                    buhaha bo lubie po prostu jak ciagnie a mi glowa tak do tylu idzie
                    hehe właśnie to wypróbowałem, ale moja nie była zachwycona, za to bardzo lubi klapsy hehe

Komentarz

• hehe właśnie to wypróbowałem, ale moja nie była zachwycona, za to bardzo lubi klapsy hehe
                      ja też lubię bardzo lubię ale moj myśli, że mnie boli, a tu nic

Komentarz

• ja też lubię bardzo lubię ale moj myśli, że mnie boli, a tu nic
                        to raczej nie chodzi o to, żeby bolało tylko taka mała perwersja

Komentarz

• to raczej nie chodzi o to, żeby bolało tylko taka mała perwersja
                          niektórzy kochają jak ich boli

Komentarz

• niektórzy kochają jak ich boli
                            ja ani sadystą ani masochistą nie jestem i nie bardzo rozumię jak można się onanizować młotkiem

Komentarz

• ja ani sadystą ani masochistą nie jestem i nie bardzo rozumię jak można się onanizować młotkiem
                              ja też nie i uważam ze to już nie tak z psychiką jest

Komentarz

• ja też nie i uważam ze to już nie tak z psychiką jest
                                a wiesz kiedy facet ma przyjemność jak się onanizuje młotkiem?

Komentarz

Pracuję...
                                X