Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Jaki ma być kochanek?

Zwiń
X
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• otóż to i tego się trzymam. tylko najgorsze jest to ze ja wpajam pewne zasady, wychowuję z milością , czulością, oddaniem a u niego jest inne podejście
    ale więcej czasu dziecko i tak spędza z tobą
    wiem, ale im starsze tym więcej rozumie i takie pojedyncze wypady do taty mogą mieć duży wpływ niestety na pewne zachowania

Komentarz

• ale więcej czasu dziecko i tak spędza z tobą
      wiem, ale im starsze tym więcej rozumie i takie pojedyncze wypady do taty mogą mieć duży wpływ niestety na pewne zachowania
      jakiś tam wpływ na pewno będą miały bo dziecko czerpie wzorce od obojga rodziców

Komentarz

• wiem, ale im starsze tym więcej rozumie i takie pojedyncze wypady do taty mogą mieć duży wpływ niestety na pewne zachowania
        jakiś tam wpływ na pewno będą miały bo dziecko czerpie wzorce od obojga rodziców
        no właśnie. on toleruje klapsy, ja nie i szlag mnie trafia np.

Komentarz

• jakiś tam wpływ na pewno będą miały bo dziecko czerpie wzorce od obojga rodziców
          no właśnie. on toleruje klapsy, ja nie i szlag mnie trafia np.
          klaps to jeszcze nie bicie i nie ma w tym nic strasznego

Komentarz

• no właśnie. on toleruje klapsy, ja nie i szlag mnie trafia np.
            klaps to jeszcze nie bicie i nie ma w tym nic strasznego
            ale ja tego nie toleruje. uwazam ze takim zachowaniem pokazujemy dziecku ze w przyszlosci, jak zobaczy coś zlego, niewlasicwego, cos bedzie nie tak, tez bedzie się zachowywalo w ten sposob chcąc coś osiągnąć

Komentarz

• klaps to jeszcze nie bicie i nie ma w tym nic strasznego
              ale ja tego nie toleruje. uwazam ze takim zachowaniem pokazujemy dziecku ze w przyszlosci, jak zobaczy coś zlego, niewlasicwego, cos bedzie nie tak, tez bedzie się zachowywalo w ten sposob chcąc coś osiągnąć
              a co? ma być obojętny na zło?

Komentarz

• ale ja tego nie toleruje. uwazam ze takim zachowaniem pokazujemy dziecku ze w przyszlosci, jak zobaczy coś zlego, niewlasicwego, cos bedzie nie tak, tez bedzie się zachowywalo w ten sposob chcąc coś osiągnąć
                a co? ma być obojętny na zło?
                nie obojętny, ale przemoc do niczego nie prowadzi

Komentarz

• a co? ma być obojętny na zło?
                  nie obojętny, ale przemoc do niczego nie prowadzi
                  klaps to nie przemoc, ja też tak byłem wychowywany i nie stosuję przemocy

Komentarz

• nie obojętny, ale przemoc do niczego nie prowadzi
                    klaps to nie przemoc, ja też tak byłem wychowywany i nie stosuję przemocy
                    no ale ja się nie zgadam na to. mialam na studiach na pedogogice mega zajebistą babkę, ona dawala zajebiste przyklady tego, by nie dawać klapsów i tego się trzymam i tak jest ok. i się sprawdza, a on im bardziej tak robi, tym jest coraz gorzej potem z zachowaniem

Komentarz

• klaps to nie przemoc, ja też tak byłem wychowywany i nie stosuję przemocy
                      no ale ja się nie zgadam na to. mialam na studiach na pedogogice mega zajebistą babkę, ona dawala zajebiste przyklady tego, by nie dawać klapsów i tego się trzymam i tak jest ok. i się sprawdza, a on im bardziej tak robi, tym jest coraz gorzej potem z zachowaniem
                      ci pedagodzy nie mają dzieci, a wszystko wiedzą o wychowaniu

Komentarz

• no ale ja się nie zgadam na to. mialam na studiach na pedogogice mega zajebistą babkę, ona dawala zajebiste przyklady tego, by nie dawać klapsów i tego się trzymam i tak jest ok. i się sprawdza, a on im bardziej tak robi, tym jest coraz gorzej potem z zachowaniem
                        ci pedagodzy nie mają dzieci, a wszystko wiedzą o wychowaniu
                        ona miala i miala tez bardzo mądre podejscie do wielu spraw

Komentarz

• ci pedagodzy nie mają dzieci, a wszystko wiedzą o wychowaniu
                          ona miala i miala tez bardzo mądre podejscie do wielu spraw
                          być może, ale tę całą pedagogikę to o dupę rozbić

Komentarz

• ona miala i miala tez bardzo mądre podejscie do wielu spraw
                            być może, ale tę całą pedagogikę to o dupę rozbić
                            w wielu kwestisch tak, ale jest kilka rzeczy które warto wcielić w zycie

Komentarz

• być może, ale tę całą pedagogikę to o dupę rozbić
                              w wielu kwestisch tak, ale jest kilka rzeczy które warto wcielić w zycie
                              kiedyś ludzie nie wiedzieli co to jest pedagogika i potrafili dzieci wychować, a teraz co się dzieje? dzieci nie mają szacunku do dorosłych

Komentarz

• w wielu kwestisch tak, ale jest kilka rzeczy które warto wcielić w zycie
                                kiedyś ludzie nie wiedzieli co to jest pedagogika i potrafili dzieci wychować, a teraz co się dzieje? dzieci nie mają szacunku do dorosłych
                                twraz tak się dzieje, bo wszystko poszlo do przodu i dzieci wychowują się same niestety. my sie cieszyliśmy z trzepaka na podwórku, a dzieciom nie wiesz co kupić pod choinkę. ja wychowuje swoje biorąc czynny udzial we wsystkim i to mi odpowada. i jestem z tego dumna

Komentarz

Pracuję...
                                X