Najstraszniejsza pozycja :)

Fanna
Dominator

Re: Najstraszniejsza pozycja :)

Postautor: Fanna » 09 cze 2015, 20:11

Nisko? Pewnie mocno byś się zdziwił ile tam pracownicy zarabiają - tak myślę :D

Blondi
Fan

Postautor: Blondi » 10 cze 2015, 7:49

Fanna pisze:i jeszcze niech nakręcą filmik i wpuszczą do sieci. Dopiero będzie urozmaicenie ;) :lol: :lol: :lol:

Myślę, że są tacy, co właśnie tak robią i rajcuje ich ilość odsłon - to ich nakręca do kolejnego działania

Blondi
Fan

Postautor: Blondi » 10 cze 2015, 7:52

Wendel pisze:Nie mam czasu na tak nisko opłacane fuchy choć gdyby mi zapłacili tyle co u mnie w corp to chętnie bym zamienił się na pracę ale pomarzyć dobra rzecz :lol:

Jak zwykle tylko kasa, kasa, kasa - do grobu się z tą swoją kasą polożysz?
Pomyśl, jak fajnie mają tacy ludzie - mogą oglądać pokazy w godzinach pracy i jeszcze otrzymują kasę za to - i nie wydają na żetony swojej kasy.
Zastanawiałeś się ile tracisz miesięcznie na wirtualny sex?

Kasia
Dominator

Postautor: Kasia » 10 cze 2015, 7:57

Fajnie to ja mam, w czasie pracy mogę chodzić po różnych stronach bez obaw, że ktoś się przyczepi i rozliczy mnie z czasu pracy:-)

Gazebo
Uzależniony

Postautor: Gazebo » 10 cze 2015, 16:59

Kasia pisze:Fajnie to ja mam, w czasie pracy mogę chodzić po różnych stronach bez obaw, że ktoś się przyczepi i rozliczy mnie z czasu pracy:-)

Zdradź proszę co to za branża, może warto pomyśleć o zmianie? :D

Fanna
Dominator

Postautor: Fanna » 10 cze 2015, 18:35

Gazebo nikt Ci tu nic nie zdradzi! Zwłaszcza gdzie można dobrze zarobić! Boją się konkurencji ;) Nie jeden już o takie rzeczy pytał.

Blondi
Fan

Postautor: Blondi » 11 cze 2015, 10:38

MOże jest na wysokim stołku i ma ludzi do pracy takich jak Wendzel, a sama może śmiało w necie siedzieć - zwykłym pracownikom monitorują czas oraz strony na jakie wchodzą (lub z klucza blokują) ale prezesów czy dyrektorów a tym bardziej wysokich urzędników, czy posłów nikt nie sprawdza

Wendel
Dominator

Postautor: Wendel » 12 cze 2015, 19:32

Monitorują wszystkich ,tyle że mało kiedy skutecznie ,w działach IT też pracują ludzie ,przeważnie nie znają zbyt dobrze swojej firmy więc siedzą cicho bo po co się narażać ,inna sprawa gdy cię złapią na szpiegostwie przemysłowym lub jakimkolwiek działaniu na szkodę corp :lol: :lol: wtedy z reguły zgłaszają cię od razu ale też nie zawsze ,czasami próbują swojej gry :lol: :lol: :lol:

Kasia
Dominator

Postautor: Kasia » 17 cze 2015, 10:34

Wendel - jakiej gry próbują??? nie rozumiem?

Wendel
Dominator

Postautor: Wendel » 19 cze 2015, 20:09

Kaśka praca w corp polega na zbieraniu haków na innych ,im masz więcej haków na kolegów i koleżanki tym lepiej ,to jest gra zbieraj haki na tych wyżej i na tych niżej aż uzyskasz status "elektryczny" tzn jeśli ty pójdziesz na dno to nie sam :lol: :lol: :lol: :lol: jak będziesz mieć haki na wszystkich to będziesz mieć pozycję taką jak moja :lol: :lol: z tym że na mnie też niektórzy mają co nieco ,jeśli będziesz "kryształowa" to też kariery ci dadzą zrobić :lol: musisz to rozegrać tak żeby z padalca firmy którego każdy może załatwić stać się czarną mambą z którą starcia nie chce nikt :lol: :lol: :lol:

Wróć do „Kamasutra”