Czy to jeszcze facet?

TwojaZabawka
Praktykant

Czy to jeszcze facet?

Postautor: TwojaZabawka » 11 wrz 2016, 23:13

Facet który jest za delikatny w łóżku i traktuje mnie jak jakąś laleczkę w ogóle mnie nie podnieca. Nie wiem czy ja jestem nienormalna czy każda kobieta chce być dotykana a miziana spoconymi rękami. Coraz częściej trafiam na facetów którym nawet boję się podać rękę bo wyglądają na wymoczki i nie chcę by mnie dotykali.

tilian
Marzyciel

Re: Czy to jeszcze facet?

Postautor: tilian » 12 wrz 2016, 0:41

TwojaZabawka pisze:Facet który jest za delikatny w łóżku i traktuje mnie jak jakąś laleczkę w ogóle mnie nie podnieca. Nie wiem czy ja jestem nienormalna czy każda kobieta chce być dotykana a miziana spoconymi rękami. Coraz częściej trafiam na facetów którym nawet boję się podać rękę bo wyglądają na wymoczki i nie chcę by mnie dotykali.

hue, ja w temacie ostatnio doznałem olśnienia, bo okazało sie że istnieją kobiety lubiące totalnie dziki seks. taki po maksie. Drapanie do krwi, gryzienie etc. Moje poprzednie partnerki nie bardzo, więc nie było okazji testować swoich limitow.
A Tu jak mnie panna wzięła w obroty to taki zwierzyniec się odstawiał, że rany boskie. Ze dwa tygodnie mi szramy z pleców się goiły. Best. Sex. Ever.

Dobrze wiedzieć, że nie była jedyną ^^

A facet to facet jest dalej, tylko trochę mało męski w wydaniu jakby. Czasem, jak u mnie, trzeba po prostu pokazać 'zrób to, zerżnij mnie, nie baw się w subtelności, ja chcę jak zwierzę!". Niektórych oświeci. niektórych nie. Loteria.

ajsztan007
Dominator

Postautor: ajsztan007 » 13 wrz 2016, 15:31

Nie no bez przesady jak kobieta chce być bardziej ostro traktowana podczas seksu to tak będzie :D

RedLips
Fan

Postautor: RedLips » 15 wrz 2016, 23:19

Najbardziej dziki seks miałem z tymi grzecznymi dziewczynami co siedzą w biurach i nie odsłaniają piersi a najbardziej dziwny z prawniczkami :lol:

ajsztan007
Dominator

Postautor: ajsztan007 » 18 wrz 2016, 8:00

To grzeczne dziewczynki zazwyczaj podczas seksu mogą zrobić ostry seks to taka cicha woda brzegi rwie :D

Grzybek
Fan

Postautor: Grzybek » 18 wrz 2016, 16:52

Dziewczyny jak i faceci często się boją, albo wstydzą. Wiem o czym mówię. Czasy takie, że ludzie są delikatni, ale trzeba im pokazać na czym polega żywioł.

Trochę jest tak, że facetom się mówi - bądź delikatny, czekaj aż kobieta pozwoli, itp. Czasem usypia się u nich żądze, zamiast budować szacunek.
U kobiet odwrotnie - nadal chyba trwa rewolucja seksualna, i kobiety są coraz śmielsze i odważniejsze - przeciwieństwo niegdysiejszego stereotypu.

Daj facetowi wycisk, a pokażesz mu że można :)
Drapanie do krwi jest cudowne, byle taka babka nie urwała instrumentu.
Kochaj się długo :)

TwojaZabawka
Praktykant

Postautor: TwojaZabawka » 21 wrz 2016, 10:11

Według mnie to jest normalne, że się gryzie, drapie i krzyczy, gdy sek jest naprawdę dobry! To chyba jest też komplement dla faceta, że było super i że jest świetny w łóżku i że dał mi tyle przyjemności? Tak mi się wydaje że jak kobieta leży jak kłoda to facet jest nie za bardzo zadowolony z tego. Bo i dlaczego miałby być skoro nie widzi że to co robi kobietę podnieca? Tak myślę ale może ja się mylę i może lepiej sobie tak leżeć bez ruchu i nic nie zrobić?

ajsztan007
Dominator

Postautor: ajsztan007 » 21 wrz 2016, 14:11

nie no to tak samo jakby kochać się z dmuchaną lalą ja wole taki seks w którym biorą udział dwie osoby a nie jedna :D

Kasia
Dominator

Postautor: Kasia » 07 paź 2016, 9:31

Faceci są różni, tak samo jak kobiety. Niektóre kobiety wolą delikatność, mizianie, przytulanie i buziaki do białego rana - inne ostre numerki, więc powiedz mu o swoich upodobaniach - może podoła zadaniu

ajsztan007
Dominator

Postautor: ajsztan007 » 25 paź 2016, 9:32

to jest świetny pomysł ale nie wiadomo czy ona by tego chciała by ale ja ze swoją chcielibyśmy się kochać ale za daleko jesteśmy od siebie w sensie mieszkania :P

Wróć do „Zabawy w łóżku”