Trójkąt z żoną i mężem

Kaska
Mistrz

Trójkąt z żoną i mężem

Postautor: Kaska » 17 mar 2017, 17:32

Nie uwierzycie bo ja nie mogę w to uwierzyć sama. Wczoraj moja klientka zaproponowała mi trójkąt ze swoim mężem i z nią. Nie jesteśmy przyjaciółkami ale dobrze nam się gadało i spotkałyśmy się parę razy prywatnie. Do głowy mi nie przyszło że taka stateczna dama jak ona może lubić się ostro zabawić. Jak widać pozory mylą ale ja jestem teraz w dziwnej sytuacji. Powiedziałam że to przemyśle bo oczywiście nie umiem powiedzieć NIE! A chcę powiedzieć nie. Tylko myślę że ona już nie będzie moją klientką po takim odrzuceniu :(

TomBrown
Dominator

Re: Trójkąt z żoną i mężem

Postautor: TomBrown » 20 mar 2017, 20:38

Kaska pisze:Nie uwierzycie bo ja nie mogę w to uwierzyć sama. Wczoraj moja klientka zaproponowała mi trójkąt ze swoim mężem i z nią. Nie jesteśmy przyjaciółkami ale dobrze nam się gadało i spotkałyśmy się parę razy prywatnie. Do głowy mi nie przyszło że taka stateczna dama jak ona może lubić się ostro zabawić. Jak widać pozory mylą ale ja jestem teraz w dziwnej sytuacji. Powiedziałam że to przemyśle bo oczywiście nie umiem powiedzieć NIE! A chcę powiedzieć nie. Tylko myślę że ona już nie będzie moją klientką po takim odrzuceniu :(

a jak będzie fajnie? to będziesz miała nowe doznania i jeszcze lepszą klientkę

Kaska
Mistrz

Postautor: Kaska » 20 mar 2017, 21:20

A jak nie będzie fajnie? Lubię ją ale chyba nie w ten sposób. Wierzę w chemię. Wierzę w to coś jak iskrzenie pomiędzy ludźmi. Bez iskry nie opłaca się nic :P A tu jest szok z mojej strony i zero iskry :(

TomBrown
Dominator

Postautor: TomBrown » 23 mar 2017, 19:07

Kaska pisze:A jak nie będzie fajnie? Lubię ją ale chyba nie w ten sposób. Wierzę w chemię. Wierzę w to coś jak iskrzenie pomiędzy ludźmi. Bez iskry nie opłaca się nic :P A tu jest szok z mojej strony i zero iskry :(

do jej męża czy do niej?

Goa1982
Marzyciel

Postautor: Goa1982 » 10 sie 2017, 9:03

Ja zgodziłem się na prośbę partnerki aby zaprosić drugiego faceta i było super. Obaj się nią zajmowaliśmy i podniecało mnie jak momentami tylko patrzyłem jak on ją bierze.

Miriam
Mistrz

Postautor: Miriam » 16 sie 2017, 18:31

Ale z klientką? Jak się zgodzisz, to już nigdy nie będzie tak samo. Jak odmówisz, to więcej nie przyjdzie. Jeżeli faktycznie tego nie chcesz, to i tak możesz ją skreślić z listy klientek ;) No chyba, że Cię ciekawią nowe doznania ;)

Lusia28
Dominator

Postautor: Lusia28 » 09 paź 2017, 6:40

nieźle odważna, z tak zapytala wprost. bo ja nie wiem czy bylabym w stanie

Wróć do „Zabawy w łóżku”