Uzależnienie od zabawek

Kaska
Mistrz

Uzależnienie od zabawek

Postautor: Kaska » 23 kwie 2017, 16:27

Nie mam stałego partnera i nie chodzę ciągle do klubów by kogoś poznać. Pomiędzy moim związkami były zawsze dłuższe i krótsze przerwy a ja nie umiem żyć bez seksu :) Zaczęłam więc kupować sobie zabawki bo lepiej to niż mieć byle kogo. Ale teraz mam taki mały problem. Jestem w związku od jakiegoś czasu choć nie mieszkamy razem to spotykamy się regularnie ale ja nadal używam zabawek i ciągle kupuję sobie nowe :P Mam już całą szafkę takich różnych rzeczy i nie chcę się tego pozbyć. Nie wiem jednak co o tym myśli mój facet. Kiedyś byłam z takim, który był zazdrosny o wibrator. Jak myślicie czy mogę powiedzieć mojemu facetowi o moim uzależnieniu czy lepiej się pozbyć zabawek ale nie wiem czy potrafię :(

TomBrown
Dominator

Re: Uzależnienie od zabawek

Postautor: TomBrown » 24 kwie 2017, 7:31

Kaska pisze:Nie mam stałego partnera i nie chodzę ciągle do klubów by kogoś poznać. Pomiędzy moim związkami były zawsze dłuższe i krótsze przerwy a ja nie umiem żyć bez seksu :) Zaczęłam więc kupować sobie zabawki bo lepiej to niż mieć byle kogo. Ale teraz mam taki mały problem. Jestem w związku od jakiegoś czasu choć nie mieszkamy razem to spotykamy się regularnie ale ja nadal używam zabawek i ciągle kupuję sobie nowe :P Mam już całą szafkę takich różnych rzeczy i nie chcę się tego pozbyć. Nie wiem jednak co o tym myśli mój facet. Kiedyś byłam z takim, który był zazdrosny o wibrator. Jak myślicie czy mogę powiedzieć mojemu facetowi o moim uzależnieniu czy lepiej się pozbyć zabawek ale nie wiem czy potrafię :(

najpierw zapytaj się go co sądzi o używaniu zabawek w łóżku, wielu facetów to lubi i może to być fajne urozmaicenie.

Kaska
Mistrz

Postautor: Kaska » 24 kwie 2017, 21:00

Może i szczerość jest najlepsza ale co będzie jak on zobaczy ile tych zabawek mam? Może jakoś powoli go przyzwyczaić? A co ty jako mężczyzna pomyślałbyś o kobiecie? Jak być chciał żeby ci o takim uzależnieniu powiedziała?

Awatar użytkownika
bolekxxx
Mistrz

Postautor: bolekxxx » 10 cze 2017, 18:07

Nie bój się będzie dobrze niema się czego wstydzić ,czasy się zmieniły i zabawki to coś normalnego :) . Fakt pretensje będzie mieć jak będziesz chciała mu jakiegoś wibrosa w doope zasadzić :lol: a tak powinno być ok :mrgreen:

Marinka
Podglądacz

Postautor: Marinka » 07 lip 2017, 7:08

A ja bym się tym tak nie gryzła. Też jestem w związku i też regularnie odwiedzam http://abcerotyki.com.pl/wibratory i kupuję coś nowego. Jak mój partner jest w delegacji, to korzystam. Jak jest w domu, czasem korzystamy razem, a czasem nie korzystamy. Moim zdaniem nie ma w tym nic złego, przynajmniej dopóki nie rezygnuję z seksu z ukochanym na rzecz wibratora.

Wróć do „Zabawy w łóżku”