Seks maszyna w domu

Kaska
Mistrz

Seks maszyna w domu

Postautor: Kaska » 14 lip 2017, 22:36

Niektórzy pewnie lubią oglądać pralki czy zmywarki a ja lubię sobie pooglądać zabawki :P Ostatnio wpadła mi w oko taka seks maszyna. Może nie jest tania, ale co gorsza nie wygląda też jakość szczególnie ładnie :( To mnie martwi, bo jakoś lubię po prostu ładne zabawki. Ta maszyna wygląda jak jakaś skrzynka na narzędzia bez ścianek i to mnie zniechęca. Poza tym ma tylko jeden drążek do zamocowania wibratora a nie dwa a już nie wspomną o tym że bardzo się różni od tych które widziałam na filmikach BDSM. Zastanawiam się czy jest sens kupowania seks maszyny teraz czy może poczekać aż będzie coś lepszego? A może widzieliście gdzieś taką seks maszynę jak fotel albo duża pufa?

Awatar użytkownika
uklejka
Dominator

Re: Seks maszyna w domu

Postautor: uklejka » 16 lip 2017, 4:18

Takie maszyny widuję raczej tylko w wyobraźni :) Była taka na filmie Barbarella

TomBrown
Dominator

Postautor: TomBrown » 22 lip 2017, 8:09

Kaska pisze:Niektórzy pewnie lubią oglądać pralki czy zmywarki a ja lubię sobie pooglądać zabawki :P Ostatnio wpadła mi w oko taka seks maszyna. Może nie jest tania, ale co gorsza nie wygląda też jakość szczególnie ładnie :( To mnie martwi, bo jakoś lubię po prostu ładne zabawki. Ta maszyna wygląda jak jakaś skrzynka na narzędzia bez ścianek i to mnie zniechęca. Poza tym ma tylko jeden drążek do zamocowania wibratora a nie dwa a już nie wspomną o tym że bardzo się różni od tych które widziałam na filmikach BDSM. Zastanawiam się czy jest sens kupowania seks maszyny teraz czy może poczekać aż będzie coś lepszego? A może widzieliście gdzieś taką seks maszynę jak fotel albo duża pufa?

a nie lepiej załatwić sobie taką zywą sex maszynę, która reaguje na twój głos? :lol: :lol: :lol:

Lusia28
Dominator

Postautor: Lusia28 » 18 paź 2017, 6:33

ludie to mają pomyslu. ja nie mogę. seks maszyna. to co kobiety znaleźć nie możesz, czy o co chodzi?

Wróć do „Zabawy w łóżku”