Czy boicie się że przyjdą do nas uchodźcy?

O wszystkim i o niczym, bez tabu
Awatar użytkownika
Kosa
Praktykant

Czy boicie się że przyjdą do nas uchodźcy?

Postautor: Kosa » 25 cze 2017, 20:38

Tak 20 kilometrów od miasta, w którym mieszkam planowana była baza (miejsce) dla uchodźców. Co prawda teraz wszyscy mamy nadzieję, że oni nie przyjadą do Polski ale to tylko nadzieja. Wyobrażacie sobie że oni u nas robią to co robią we Francji i w Niemczech? Że biorą ze sklepu towar i nie płacą, że napadają na samochody osobowe i ciężarówki a policja nas nie broni a my tez nie możemy się bronić bo to nas wsadzą do więzienia a nie uchodźcę który atakuje? Wiecie w mojej okolicy tak się ludzie boją że może przyjdą uchodźcy że się zastanawiają czy nie posprzedawać domów i nie kupić mieszkania na zamkniętych osiedlach. To na co się patrzy w telewizji czy w internecie nie jest różowe. Oni we Włoszech włamują się do prywatnych domów. Napadają w dzień. W ogóle nie boją się policji bo policja nic im nie może zrobić bo to uchodźcy. Oni nie są zwykłymi bandziorami. Napadają jak bandziory ale to niby uchodźcy uciekający przed wojną. Wiecie że już nie wiem co mam o tym myśleć. Nie chcę żeby ludzie myśleli że nie mam serca ale mam rodzinę i muszę o nią się bać. Ja wszytko rozumiem ale ci uchodźcy to bardziej wyglądają ba bandziorów niż na ludzi potrzebujących pomocy.

Awatar użytkownika
uklejka
Dominator

Re: Czy boicie się że przyjdą do nas uchodźcy?

Postautor: uklejka » 26 cze 2017, 17:58

Strach ma wielkie oczy. A zamachy terrorystyczne to wywołują działania wojenne USA i Rosji na Bliskim Wschodzie. Te państwa są odpowiedzialne za terror i za destabilizację Europy. Uchodźcy to ich "produkt".

Przepraszam, a w jakiej telewizji tak straszą uchodźcami? Ta psychoza ogarnia cały kraj, w którym nikt uchodźcy na oczy nie widział. Oczywiście, że trzeba ograniczać liczbę starających się o azyl i to się w UE robi. Oczywiście, że nie należy przyjmować zbyt dużo ludzi. Ale te 7-8 tys. sprawdzonych, przeznaczonych do relokacji z Włoszech i Grecji, to naprawdę Polska powinna przyjąć.

U mnie w okolicy jest taki ośrodek. Przebywa ca 100 Czeczeńców. Przez 15 lat nikomu to nie przeszkadzało. Nikt ich nawet nie zauważał. Teraz jacyś otumanieni narodowcy zrobili nagonkę, petycje piszą, aby ośrodek zamknąć. Lepiej by się wzięli za rodzimych gwałcicieli i złodziei TIRów, bo Niemcy wiedzą, że to grupy przestępcze z Polski sieją grozę na parkingach i kradną całe samochody! Ale nie, o tym w narodowej nie powiedzą. O tym, że w Anglii imigranci z Polski wiodą prym wśród przestępców. Nie - my to święci.

Lusia28
Dominator

Postautor: Lusia28 » 28 cze 2017, 19:01

ja tam sie boję mimo wszystko... strach mi wyejchać na wakacje, strach mi patrzeć na to, co się dzieje mna świecie. to staje się juz paranoją co się zaczęło robić

Kaska
Mistrz

Postautor: Kaska » 28 cze 2017, 21:31

Boję się. Znacie to uczucie gdy wiecie że czegoś w ogóle nie powinnyście oglądać ale to oglądacie a potem jest już za późno żeby o tym zapomnieć? Oglądałam film o studentkach w jakimś islamskim kraju. Dziewczyna studiowała medycynę. Nie lubiła tych długich sukni i spodni pod nimi. Zaczęła zwężać nogawki w tych spodniach i trochę skróciła te suknie długą. Dostała ostrzeżenie ale się nie poprawiła i dostała kolejne. Znowu się nie poprawiła i nadal miała za wąskie spodnie pod tą sukienką. Zamknęli ją w więzieniu. Pod koniec kary zaprowadzili ją na przesłuchanie. Zgwałcili ją i złamali jej nogę. Pozostawili otwarte złamanie. Przez parę dni nie dali jej lekarza. Kiedy już wylądowała w szpitalu okazało się w nodze zaległy się jakieś larwy, które wyjadły mięśnie uda i łydki.
Teraz już wiecie dlaczego ja się boję. Nie wierzę że muzułmanie są dobrzy. Dla swoich kobiet nie są to dlaczego dla nas mieliby być?

CzerwonaMeduza
Fan
Kontaktowanie:

Postautor: CzerwonaMeduza » 01 lip 2017, 11:30

Oczywiście ,ze tak! Najgorsze jest to ze ci podudzie są realnie niebezpieczni i przenoszą bardzo groźne jednak choroby. Dodatkowo są niebezpieczni w postaci zamachów terrorystycznych absolutnie nie są nam potrzebni i ta ich wojna w Europie. NIE NIE NIE I JESZCZE RAZ NIE CHCE ICH! Paszoł wont! :evil: :evil:

Kasia
Dominator

Postautor: Kasia » 03 lip 2017, 11:22

Ja też jestem przeciwniczką, zwyczajnie się boję - bo nie ma opcji, aby ktoś ich weryfikował - nie wierzę w to

Awatar użytkownika
uklejka
Dominator

Postautor: uklejka » 03 lip 2017, 20:29

Na takim strachu Hitler doszedł do władzy. I wmówił głupim ludziom, że ich bieda jest przez Żydów. Potem mordował ich na skalę przemysłową. I nikt nie protestował. Większość uważała ich za podludzi.

Tak sobie myślę, że tych przestraszonych Polaczków, co to w życie muzułmanina nie widzieli, ale się telewizji za dużo naoglądali, należałoby wysłać na pustynię, aby tych podludzi błagali o łyk wody i kromkę chleba.

TomBrown
Dominator

Postautor: TomBrown » 05 lip 2017, 16:12

uklejka pisze:Strach ma wielkie oczy. A zamachy terrorystyczne to wywołują działania wojenne USA i Rosji na Bliskim Wschodzie. Te państwa są odpowiedzialne za terror i za destabilizację Europy. Uchodźcy to ich "produkt".

Przepraszam, a w jakiej telewizji tak straszą uchodźcami? Ta psychoza ogarnia cały kraj, w którym nikt uchodźcy na oczy nie widział. Oczywiście, że trzeba ograniczać liczbę starających się o azyl i to się w UE robi. Oczywiście, że nie należy przyjmować zbyt dużo ludzi. Ale te 7-8 tys. sprawdzonych, przeznaczonych do relokacji z Włoszech i Grecji, to naprawdę Polska powinna przyjąć.

U mnie w okolicy jest taki ośrodek. Przebywa ca 100 Czeczeńców. Przez 15 lat nikomu to nie przeszkadzało. Nikt ich nawet nie zauważał. Teraz jacyś otumanieni narodowcy zrobili nagonkę, petycje piszą, aby ośrodek zamknąć. Lepiej by się wzięli za rodzimych gwałcicieli i złodziei TIRów, bo Niemcy wiedzą, że to grupy przestępcze z Polski sieją grozę na parkingach i kradną całe samochody! Ale nie, o tym w narodowej nie powiedzą. O tym, że w Anglii imigranci z Polski wiodą prym wśród przestępców. Nie - my to święci.

sprawdzonych? :lol: :lol: :lol: :lol: a niby jak oni mają ich sprawdzić, jak oni w większości mają fałszywe dokumenty, a ciebie kiedyś 20 lat temu to wpuścili by do niemiec na fałszywych dokumentach? to dlaczego ich puszczają? i to nie są uchodźcy tylko emigranci, bo ucieka sie do pierwszego bezpiecznego miejsca ( kraju)

Awatar użytkownika
uklejka
Dominator

Postautor: uklejka » 05 lip 2017, 18:50

Psychoza i wielkie szczucie narodowe. Nikt nie chce rozumieć, że to nie Żydzi byli winni biedy i wojny, ale zbrojenia opętanego Hitlera. Dzisiaj jest to samo - koncerny zbrojeniowe, handlarze bronią, walka o ropę, wtrącanie się w wewnętrzne sprawy państw muzułmańskich, wyzysk kolonialny i postkolonialny - to są prawdziwe przyczyny terroryzmu i napływu ludzi do Europy. Uchodźcy to takie same ofiary tego chorego świata jak my.

TomBrown
Dominator

Postautor: TomBrown » 06 lip 2017, 16:55

uklejka pisze:Psychoza i wielkie szczucie narodowe. Nikt nie chce rozumieć, że to nie Żydzi byli winni biedy i wojny, ale zbrojenia opętanego Hitlera. Dzisiaj jest to samo - koncerny zbrojeniowe, handlarze bronią, walka o ropę, wtrącanie się w wewnętrzne sprawy państw muzułmańskich, wyzysk kolonialny i postkolonialny - to są prawdziwe przyczyny terroryzmu i napływu ludzi do Europy. Uchodźcy to takie same ofiary tego chorego świata jak my.

no to pomóżmy im tam, a nie żeby zamykać ich w Polsce, bo w przeciwnym wypadku uciekną z powrotem do Niemiec

Marcys
Mistrz

Postautor: Marcys » 09 lip 2017, 19:16

uklejka pisze:Na takim strachu Hitler doszedł do władzy. I wmówił głupim ludziom, że ich bieda jest przez Żydów. Potem mordował ich na skalę przemysłową. I nikt nie protestował. Większość uważała ich za podludzi.

Tak sobie myślę, że tych przestraszonych Polaczków, co to w życie muzułmanina nie widzieli, ale się telewizji za dużo naoglądali, należałoby wysłać na pustynię, aby tych podludzi błagali o łyk wody i kromkę chleba.

Nie chcę cię martwić ale ja na przykład w ogóle nie oglądam telewizji. Moi rodzice też nie oglądali. Tylko jak byłam u dziadków to się czasem coś oglądało, ale dziadkowie pisowskiej telewizji nie doczekali. Wszystkie wiadomości o uchodźcach ja na przykład mam od koleżanek robiących au pair. Może powiesz że wszystkie one to niedorozwinięte dziewczyny albo serca nie mają a może telewizja robiła im wodę z mózgu? Moja bliska znajoma mieszka w i pracuje w Kolonii. Opisała moi co tam się dzieje. Wiesz gdybyśmy siedzieli na dupie w Polsce może byśmy uwierzyli, że wszystko to wina telewizji. Tyle że większość moich znajomych pracuje poza Polską i nie ma czasu na oglądanie jakiś telewizji.
AnnaMaria

Marcys
Mistrz

Postautor: Marcys » 09 lip 2017, 19:23

uklejka pisze:Psychoza i wielkie szczucie narodowe. Nikt nie chce rozumieć, że to nie Żydzi byli winni biedy i wojny, ale zbrojenia opętanego Hitlera. Dzisiaj jest to samo - koncerny zbrojeniowe, handlarze bronią, walka o ropę, wtrącanie się w wewnętrzne sprawy państw muzułmańskich, wyzysk kolonialny i postkolonialny - to są prawdziwe przyczyny terroryzmu i napływu ludzi do Europy. Uchodźcy to takie same ofiary tego chorego świata jak my.

Nie znasz chyba za dobrze historii że tak piszesz. To żydzi dali pieniądze Hitlerowi by mógł dojść do władzy. A co do uchodźców, których tak bronisz to powiem ci że inaczej byś mówiła gdyby cię napadli zniszczyli twój samochód a ciebie zgwałcili. Ciekawe czy też być tak łatwo mówiła o propagandzie i nienawiści. Jakby to byli prawdziwi uchodźcy to nie byliby to sami mężczyźni w wieku poborowym. Nie zastanawia cię dlaczego nie ma za dużo kobiet? Dlaczego nie ma za dużo dzieci? Sami młodzi mężczyźni. W ogóle widzę, że nie ma w tobie współczucia dla innych. Tylko uchodźcą współczujesz, a ludziom którzy cierpią z powodu tego że uchodźcy ich atakują nie współczujesz. To gdzie masz to serce? Masz je tylko dla uchodźców?
AnnaMaria

Awatar użytkownika
uklejka
Dominator

Postautor: uklejka » 10 lip 2017, 20:09

To kłamstwo medialne z tym, że nie ma za dużo kobiet. Uchodźców nie bronię. Wiem jedno: wśród Polaków i wśród katolików jest tyle samo gwałcicieli, oszustów i złodziei. A terroryzm nie bierze się z uchodźców, tylko z tych co handlują bronią. Bierze się też z nierówności społecznych. Pasożytowania jednych ludzi na drugich. Przeciwko temu protestują antyglobaliści i mają rację. Więc lepiej pójść po rozum do głowy i zobaczyć w uchodźcy człowieka niż dać się zastraszyć cwaniakom.

Awatar użytkownika
Kosa
Praktykant

Postautor: Kosa » 18 lip 2017, 23:21

uklejka pisze:To kłamstwo medialne z tym, że nie ma za dużo kobiet. Uchodźców nie bronię. Wiem jedno: wśród Polaków i wśród katolików jest tyle samo gwałcicieli, oszustów i złodziei. A terroryzm nie bierze się z uchodźców, tylko z tych co handlują bronią. Bierze się też z nierówności społecznych. Pasożytowania jednych ludzi na drugich. Przeciwko temu protestują antyglobaliści i mają rację. Więc lepiej pójść po rozum do głowy i zobaczyć w uchodźcy człowieka niż dać się zastraszyć cwaniakom.

Otwórz oczy choć raz w życiu ok? Będzie bolało ale tylko raz, potem się przyzwyczaisz. Prawda boli ale istnieje.

https://www.youtube.com/watch?v=gben4df49Oo

Awatar użytkownika
Kosa
Praktykant

Postautor: Kosa » 18 lip 2017, 23:35

https://www.youtube.com/watch?v=4_G5DmVN008

Może to otworzy ci oczy? Ile kosztował Twój samochód? Mój 35000 i spłacałam go 6 lat. Ile kosztowały twoje zęby? Moje 15000 i też wzięłam na to kredyt. Ile kosztował twój dom o ile go masz? Mój 550000 i będę za niego płaciła jeszcze 20 lat. Dlaczego ja nie chcę żeby imigranci zniszczyli dorobek mojego życia? Myślisz, że mi łatwo z takimi kredytami? Jak mi uchodźca wybije okna zapłacę 2000. Dlaczego oni chcą żebyśmy nie mieli nic? Dlaczego palą te ośrodki w których ich umieszczono chociaż są komfortowe? Dlaczego idą jak szarańcza niszcząc wszystko po drodze? Ja chyba wiem dlaczego ty się nie boisz uchodźców. Nie masz nic co mogliby ci zabrać i zniszczyć. Nic na co pracowałaś ciężko i po prostu nie rozumiesz jak to jest kiedy ktoś ci niszczy to co tak ciężko ci przyszło. A może ty dostajesz wszystko za darmo?

Wierny
Uzależniony

Postautor: Wierny » 31 lip 2017, 12:39

Uklejka to trochę niezorientowana w temacie uchodźców. Fajnie że dziewczyna ma dobre serce ale z tym to trzeba uważać.

Awatar użytkownika
uklejka
Dominator

Postautor: uklejka » 02 sie 2017, 19:21

Kosa pisze:
uklejka pisze:To kłamstwo medialne z tym, że nie ma za dużo kobiet. Uchodźców nie bronię. Wiem jedno: wśród Polaków i wśród katolików jest tyle samo gwałcicieli, oszustów i złodziei. A terroryzm nie bierze się z uchodźców, tylko z tych co handlują bronią. Bierze się też z nierówności społecznych. Pasożytowania jednych ludzi na drugich. Przeciwko temu protestują antyglobaliści i mają rację. Więc lepiej pójść po rozum do głowy i zobaczyć w uchodźcy człowieka niż dać się zastraszyć cwaniakom.

Otwórz oczy choć raz w życiu ok? Będzie bolało ale tylko raz, potem się przyzwyczaisz. Prawda boli ale istnieje.

https://www.youtube.com/watch?v=gben4df49Oo

Kosa, byłąm w Paryżu wielokrotnie. Mam wielu znajomych, którzy tam mieszkają. Dlatego nie ulegam tej propagandzie dla naiwnych. To jest szczucie ludzi na innych ludzi. A ludzie dzielą się na mądrych i głupich, albo na złych i dobrych. Ale nigdy wg narodowości, wyznania czy koloru skóry. Każdy kto sądzi inaczej jest zaprzeczeniem CZŁOWIECZEŃSTWA. Jest zwierzątkiem, które nie kieruje się rozumem, honorem, ale PRYMITYWNYMI POPĘDAMI.

Awatar użytkownika
uklejka
Dominator

Postautor: uklejka » 02 sie 2017, 19:23

Wierny pisze:Uklejka to trochę niezorientowana w temacie uchodźców. Fajnie że dziewczyna ma dobre serce ale z tym to trzeba uważać.

Wierny, ulegasz psychozie strachu, wywoływanej przez handlarzy bronią. To oni mają interes w tym, aby napuszczać jednych ludzi na drugich.

TomBrown
Dominator

Postautor: TomBrown » 04 sie 2017, 4:41

to są tak skrajne kultury, że oni nigdy się z nami nie zasymilują, a Ty widzę, że jesteś za wprowadzeniem prawa szariatu - tylko pogratulować

OstraEvcia
Dominator

Postautor: OstraEvcia » 08 sie 2017, 7:49

Nikt mnie nie przekona do akceptacji uchodźców! Jak patrzę na tych młodych byczków roześmianych, zadowolonych z życia, to się pytam: kto w ich kraju walczy o wolność? Kobiety i dzieci, które zostawili? Nasi byli powstańcy mieszkają w piwnicach, a im na tacy wszystko dać? Staruszki po 40 latach pracy dostają 1 tyś emerytury. Uchodźca: lokal za darmo, ubezpieczenie, opieka zdrowotna i jeszcze zasiłki, o jakich biedna wielodzietna polska rodzina nawet pomarzyć nie może. Czy to fair? A Ty Uklejka zastanów się nad tym co piszesz! Chcesz im pomóc, to sobie weź kilku do swojego pałacu! Zobaczysz jaką okażą ci wdzięczność. :x

TomBrown
Dominator

Postautor: TomBrown » 09 sie 2017, 8:52

OstraEvcia pisze:Nikt mnie nie przekona do akceptacji uchodźców! Jak patrzę na tych młodych byczków roześmianych, zadowolonych z życia, to się pytam: kto w ich kraju walczy o wolność? Kobiety i dzieci, które zostawili? Nasi byli powstańcy mieszkają w piwnicach, a im na tacy wszystko dać? Staruszki po 40 latach pracy dostają 1 tyś emerytury. Uchodźca: lokal za darmo, ubezpieczenie, opieka zdrowotna i jeszcze zasiłki, o jakich biedna wielodzietna polska rodzina nawet pomarzyć nie może. Czy to fair? A Ty Uklejka zastanów się nad tym co piszesz! Chcesz im pomóc, to sobie weź kilku do swojego pałacu! Zobaczysz jaką okażą ci wdzięczność. :x

ostatnio trafiłem na zajebisty wierszyk o żmii czytany przez Trampa - polecam

OstraEvcia
Dominator

Postautor: OstraEvcia » 10 sie 2017, 13:23

TomBrown pisze:
OstraEvcia pisze:Nikt mnie nie przekona do akceptacji uchodźców! Jak patrzę na tych młodych byczków roześmianych, zadowolonych z życia, to się pytam: kto w ich kraju walczy o wolność? Kobiety i dzieci, które zostawili? Nasi byli powstańcy mieszkają w piwnicach, a im na tacy wszystko dać? Staruszki po 40 latach pracy dostają 1 tyś emerytury. Uchodźca: lokal za darmo, ubezpieczenie, opieka zdrowotna i jeszcze zasiłki, o jakich biedna wielodzietna polska rodzina nawet pomarzyć nie może. Czy to fair? A Ty Uklejka zastanów się nad tym co piszesz! Chcesz im pomóc, to sobie weź kilku do swojego pałacu! Zobaczysz jaką okażą ci wdzięczność. :x

ostatnio trafiłem na zajebisty wierszyk o żmii czytany przez Trampa - polecam

Nie nadwerężaj naszych mózgów w taki upał. Zacytuj :) ;)

TomBrown
Dominator

Postautor: TomBrown » 10 sie 2017, 15:18

OstraEvcia pisze:
TomBrown pisze:ostatnio trafiłem na zajebisty wierszyk o żmii czytany przez Trampa - polecam

Nie nadwerężaj naszych mózgów w taki upał. Zacytuj :) ;)

https://www.youtube.com/watch?v=CGgmOukPnsU

pinki
Dominator

Postautor: pinki » 11 sie 2017, 20:11

TomBrown pisze:
OstraEvcia pisze:Nie nadwerężaj naszych mózgów w taki upał. Zacytuj :) ;)

https://www.youtube.com/watch?v=CGgmOukPnsU

Dobre!!! Mocne przesłanie i chyba po części złowroga wróżba :(

TomBrown
Dominator

Postautor: TomBrown » 13 sie 2017, 13:33

pinki pisze:

Dobre!!! Mocne przesłanie i chyba po części złowroga wróżba :(

to jest cała prawda o islamie

Wróć do „Hyde Park”