Ludzie wrażliwi czyli ludzie niepotrzebni?

O wszystkim i o niczym, bez tabu
Awatar użytkownika
Kosa
Praktykant

Ludzie wrażliwi czyli ludzie niepotrzebni?

Postautor: Kosa » 18 lip 2017, 22:08

Myślicie, że żyjemy w czasach kiedy wrażliwość i okazywanie emocji to jakiś straszny grzech? Czy zawsze trzeba pokazywać twarz bez wyrazu? Dziś czytałam na o tematach jakich nie powinno się podnosić w pracy. Okazuje się, że mówienie o swoich prywatnych sprawach koleżankom z pracy to jakiś straszny grzech. Straszne ile ja zasad już złamałam. Wszystko trzeba teraz oceniać pod kątem tego czy stracisz twarz czy nie. Cały czas trzeba grać jakąś rolę. Nie można sobie pozwolić nawet na chwilę słabości.

Lusia28
Dominator

Re: Ludzie wrażliwi czyli ludzie niepotrzebni?

Postautor: Lusia28 » 28 lip 2017, 20:49

dziś jak jesteś wrażliwy u to pokazujesz, to automatycznie uznają cię za slabego.

Wierny
Uzależniony

Postautor: Wierny » 31 lip 2017, 12:44

Wrażliwi ludzie mają pod górkę i tyle w temacie.

Lusia28
Dominator

Postautor: Lusia28 » 31 lip 2017, 21:08

n zgadzam się z tym. dlatego czasami trzeba robić ta, by majac miękkie serce, mieć twardą dupę

OstraEvcia
Dominator

Postautor: OstraEvcia » 08 sie 2017, 7:53

Każdy jest choć trochę wrażliwy. Poza zwyrodnialcami, których nie da się zresocjalizować. Skrywa się ją pod maską, ale po co? Chcecie udawać innych niż jesteście? Ja nie! Dlatego jak coś rozczula mnie, to płaczę. Gdy coś rozśmiesza, to się śmieję. A gdy wkurza, to opieprzam. Jeśli się to komuś nie podoba, to jego problem. Chcecie, to bądźcie całe życie marionetkami, aktorami ;)

Wróć do „Hyde Park”