Czy kobiety są mściwe?

O wszystkim i o niczym, bez tabu
pinki
Dominator

Czy kobiety są mściwe?

Postautor: pinki » 11 sie 2017, 19:26

Niezbyt długo chodzę po tym świecie i małe moje doświadczenie. Chciałabym wiedzieć jaka jest wasza opinia o powszechnym zdaniu, że kobiety są mściwe. Szczerze powiem, że kilka razy spotkała mnie złośliwość ze strony koleżanek z pracy czy sąsiadki ale nie wiem czy to szczyt zemsty. Moja sąsiadka np wkurzyła się na mnie, bo zwróciłam jej uwagę, że nie sprząta kup po swoim piesku. A ona w rewanżu rozpowiedziała do innych sąsiadów, że ja to jestem puszczalska, że ciągle do mnie inny facet przychodzi, że słysz jak jęczę po nocach. :evil: Wkurzyła mnie, ale nic z tym nie zrobiłam. Może nie jestem kobietą? Spotkała Was jakaś ostra zemsta ze strony kobiety? :(

Awatar użytkownika
bolekxxx
Mistrz

Re: Czy kobiety są mściwe?

Postautor: bolekxxx » 12 sie 2017, 16:25

:lol: Niezłą ripostą ci przewaliła oh i ah :lol:

Miriam
Mistrz

Postautor: Miriam » 16 sie 2017, 18:08

Znam kobietę, od której odszedł mąż. Znam ich oboje bardzo dobrze i wiem, że facet nie miał różowo w tym związku. Był zwykłym popychadłem. Aż przykro było patrzeć jak ona go traktowała. Nawet w towarzystwie nie miała hamulców :( Gdy w końcu zakochał się i odnalazł kobietę, która pokochała go bez warunków, szanowała go, żona się obudziła. W czasie sprawy rozwodowej próbowała pokazać jak ona kocha, jaką jest dobrą żoną, itp. Za nic nie chciała mu dać rozwodu. Sprawa ciągnęła się ponad 2 lata. Wszyscy mu kibicowali. Baliśmy się, że jego nowa partnerka zrezygnuje, bo żona potrafiła wpadać do nich do domu, robić awantury na ulicy, w sklepie, obwiniając ją za rozpad małżeństwa.

Lusia28
Dominator

Postautor: Lusia28 » 02 wrz 2017, 9:37

oj to chyba zalezy od czlowieka, a nie od plci. zdarzają się i kobiety i mężczyxni mściwi, chamscy itp...

pinki
Dominator

Postautor: pinki » 04 wrz 2017, 11:54

Choćby nie wiem co mi ktoś zrobi, to ja nie potrafię się zemścić! :( Wolę takiego człowieka szerokim łukiem omijać niż się odgrywać :)

Wróć do „Hyde Park”