Użyj mózgu przed stosunkiem!

O wszystkim i o niczym, bez tabu
Marcys
Mistrz

Użyj mózgu przed stosunkiem!

Postautor: Marcys » 14 sie 2017, 12:37

Ciekawa jestem waszej opinii na temat przerywania ciąży. Feministki mówią, żeby nie zaglądać im w macicę, a ludzie z ruchu chrześcijańskiego, że usunięcie dziecka to zabójstwo. Ja z własnego doświadczenia mogę wam powiedzieć że usunięcie ciąży to jest duża dziura w psychice kobiety i chociaż nie mam jakiegoś konkretnego zdania na temat aborcji to wiem, że lepiej się po prostu zabezpieczyć. To nie ma znaczenia dla hormonów że kobieta tego dziecka nie chce że oni jest dla niej wstrętne albo coś w tym rodzaju. jesteśmy niewolnicami naszych hormonów i nie ma w tym żadnej logiki i nie można sobie wytłumaczyć, że to dziecko to tylko balast a może kolejny Hitler nawet. Nie rozumiem ludzi, którzy się nie zabezpieczają, a potem płaczą, że nie daje się im możliwości usunięcia ciąży. Jeśli ktoś się nie zabezpiecza to jest moim zdaniem głupi. Nie ma też takiej sytuacji, która według mnie usprawiedliwiałaby brak zabezpieczenia. Bo co to za tłumaczenie, że ktoś był zbyt pijany?
Załączniki
zaaaaa.jpg
zaaaaa.jpg (63.06 KiB) Przejrzano 827 razy
AnnaMaria

Awatar użytkownika
bolekxxx
Mistrz

Re: Użyj mózgu przed stosunkiem!

Postautor: bolekxxx » 14 sie 2017, 16:38

Fakt przy waleniu powinno się używać głowy nie tylko tej niżej :)

Miriam
Mistrz

Postautor: Miriam » 16 sie 2017, 17:50

Jestem przeciwniczką aborcji. Nic, poza gwałtem, w moim mniemaniu nie usprawiedliwia niechcianej ciąży. No może jeszcze gdy gumka pęknie ;) Ale to wypadek jeden na milion. W pozostałych przypadkach chęć przerwania ciąży, to morderstwo :(

TwojaZabawka
Praktykant

Postautor: TwojaZabawka » 21 wrz 2017, 17:57

Nie zawsze tak się da wszystko zaplanować. Wiesz czasem ludzi ponosi i wcale nie muszą być pijani. Może kiedyś stracisz kontrolę to łatwiej zrozumiesz że kobieta też może stracić rozum. Szkoda że to my właściwie najbardziej za te chwile utraty kontroli płacimy :(

Lusia28
Dominator

Postautor: Lusia28 » 16 paź 2017, 9:03

nigdy nie poprę tego, że ktoś przerywa ciążę bo wpadl.

Wróć do „Hyde Park”