Kiedy rozwód?

O wszystkim i o niczym, bez tabu
Fanna
Dominator

Kiedy rozwód?

Postautor: Fanna » 21 sie 2017, 17:40

Kiedy nadchodzi ten czas, że nic nie pozostaje tylko rozwód? Przyjaźnię się z kobietą, która bez końca daje swojemu facetowi kolejną "ostatnią" szansę. Były już zdrady - wybaczyła. Był pozew o alimenty na nieślubne dziecko - wybaczyła i płaci. Były sińce po okiem - udawała, że to tylko raz. O pijackich libacjach i powrotach po kilku dniach nie wspomnę, bo przy tym wszystkim to drobiazg. Nie umiem jej przemówić do rozumu. Bardzo mi jej szkoda. Czy można tak bez końca wybaczać? Moim zdaniem on już dawno przekroczył wszelkie granice. :evil:

Poducha
Dominator

Re: Kiedy rozwód?

Postautor: Poducha » 22 sie 2017, 17:53

OMG! Ona powinna poddać się leczyć. I nie piszę tego z ironią, czy złośliwością. To nie jest normalne zachowanie. Można raz wybaczyć poważniejsze przewinienie, ale tak ciągle? To zakrawa na jakieś zaburzenie, albo sadyzm skierowany przeciwko sobie :(

OstraEvcia
Dominator

Postautor: OstraEvcia » 24 sie 2017, 18:42

Nie rozumiem takich kobiet! Właściwie nie wiem czy mi ich żal, czy mnie szokują swoją desperacką chęcią trwania w takim chorym związku! A co z ewentualnymi dziećmi? Przecież jak ją bije, to i na nie kiedyś rękę podniesie :(

Lusia28
Dominator

Postautor: Lusia28 » 28 sie 2017, 21:36

ja 8 lat czekalam i musialam dojrzeć do decyzji. coś wydae się nam latwe i oczerniamy takie kobiety, ale niestety tkwiąć w zwiazku złym, nie zawsze latwoi jest z niego wyjsc

pinki
Dominator

Postautor: pinki » 31 sie 2017, 18:12

Każda poważna decyzja jest trudna. Czasem wydaje się, że niema innego wyjścia niż tkwić w swoim piekle. Jednak to, co przeczytała, to chyba przesada. :(

Lusia28
Dominator

Postautor: Lusia28 » 02 wrz 2017, 9:28

no tak każda decyzja jest trudna, jeśli chodzi o nasze zycie. ale myślę ze trzeba dorosnąć do pewnych rzeczy i wtedy dzialać wierząc ze kolejny dzien bedzie lepszy

pinki
Dominator

Postautor: pinki » 04 wrz 2017, 12:04

Co by nie powiedzieć, to szkoda takich kobiet. Ale mnie jeszcze jedno dziwi! Że taka kobieta nie myśli o swoim szczęściu, o szczęściu dzieci, tylko nadskakuje takiemu tyranowi! :(

TwojaZabawka
Praktykant

Postautor: TwojaZabawka » 21 wrz 2017, 18:07

Nawet jeśli dojrzałaś do decyzji o rozwodzie rozwód zawsze zrobi z ciebie ofiarę. Będziesz wybierać takie same braki jak były i ciągle się zastanawiać gdzie popełniłaś pomyłkę. Pamiętam że ktoś tu kiedyś co pisał o Rosjankach maltretowanych przez mężów. Zawsze wybierały takich samych. Jak im psycholog pokazał zdjęcia różnych mężczyzn to i tak zawsze wybierali tych co bili już inne kobiety. Rozwód to trzeba wziąć ze swoimi marzeniami o idealnym mężczyźnie, ze swoim typem mężczyzny. Taki rozwód ma sens.

Kaska
Mistrz

Postautor: Kaska » 30 wrz 2017, 21:48

TwojaZabawka pisze:Nawet jeśli dojrzałaś do decyzji o rozwodzie rozwód zawsze zrobi z ciebie ofiarę. Będziesz wybierać takie same braki jak były i ciągle się zastanawiać gdzie popełniłaś pomyłkę. Pamiętam że ktoś tu kiedyś co pisał o Rosjankach maltretowanych przez mężów. Zawsze wybierały takich samych. Jak im psycholog pokazał zdjęcia różnych mężczyzn to i tak zawsze wybierali tych co bili już inne kobiety. Rozwód to trzeba wziąć ze swoimi marzeniami o idealnym mężczyźnie, ze swoim typem mężczyzny. Taki rozwód ma sens.

Chyba chciałaś ją pocieszyć ale ci nie wyszło :lol:

Lusia28
Dominator

Postautor: Lusia28 » 16 paź 2017, 8:59

no niestety nadskakujemy bo wciąż wierzymy ze bedzie lepiej, a boimy się tego co nowe. ale trzeba odwagi i dużo sily by przez to przejść a potem moze być naprawdę kolorowo

Wróć do „Hyde Park”