Zdradził w dniu wesela!

O wszystkim i o niczym, bez tabu
pinki
Dominator

Zdradził w dniu wesela!

Postautor: pinki » 31 sie 2017, 18:10

Nie wiem co zrobić z tym fantem. Byłam na weselu. Zaprosił mnie chłopak jako osobę towarzyszącą. Oprócz niego nie znałam tam nikogo. Nawet parę młodą widziałam pierwszy raz na oczy. Gdy impreza już rozkręciła się na dobre, było już ciemno, wyszłam do łazienki. Coś mi się kierunki pomyliły i weszłam niechcący do jakiegoś pomieszczenia, chyba jakiś składzik czy coś. A tam :evil: Pan młody bzyka jakąś dziewczynę na stojąco. Tak byłam zszokowana, że chciałam jak najszybciej uciec. Myślałam, że mnie nie zauważą, ale tak się zakręciłam, że walnęłam w jakieś graty. Narobiłam huku. Oni zaczęli się odkręcać, ubierać. Młody złapał mnie za rękę i błagał, żebym nic nikomu nie mówiła. Uciekłam. Byłam chyba blada, bo mój chłopak spytał się co się stało, czy dobrze się czuję. :( Nie powiedziałam nikomu do tej pory. Ale sama nie wiem czy dobrze robię :(

TrueVodka
Praktykant

Re: Zdradził w dniu wesela!

Postautor: TrueVodka » 31 sie 2017, 18:59

Pacan ale co ty możesz zrobić? Nic.

Awatar użytkownika
Kosa
Praktykant

Postautor: Kosa » 31 sie 2017, 18:59

A co innego możesz z tym zrobić? Nikogo tam nie znasz a nawet jakbyś znała to po co ci taki problem? Zawsze w takich sytuacjach ten kto pierwszy powie głośno to co wszyscy i tak wiedzą wychodzi na wroga dla każdego.

antymanyrol
Fan

Postautor: antymanyrol » 31 sie 2017, 19:11

To chyba był wariat bo kto zdradza w dniu ślubu? Można przed i po ale w dniu ślubu? Jakiś dziwny ten człowiek

Awatar użytkownika
bolekxxx
Mistrz

Postautor: bolekxxx » 01 wrz 2017, 8:55

Jakis obrotny facet :D w jeden dzien załatwia sobie żone i kochankę :D zresztą tą co brał tez była obrotna :lol: I jaki smaczek bo po weselu oczywiście noc poslubna i druga runda :D No chyba że chciał zastosować znaną metodę kochać się z żoną rozładowany żeby trwało dłużej :lol:

Lusia28
Dominator

Postautor: Lusia28 » 02 wrz 2017, 9:21

porażka. ale jak juz takie cuda wianki w dniu wesela wyprawia, to co to bedzie dalej;/ nie kumam ludzi co ich wzięlo do ślubowania

Wróć do „Hyde Park”