Starość!!!

Marcys
Mistrz

Re: Starość!!!

Postautor: Marcys » 13 cze 2017, 8:31

TomBrown pisze:
Marcys pisze:Starość się panu Bogu nie udała i to mówią wszyscy. Ja w ogóle staram się o tym nie myśleć. Jak codziennie kremuję sobie twarz to zawsze sprawdzam czy mi policzki nie opadają już. Jak zakładam rajstopy oglądam skórę na nogach. Patrzę na ręce i boję się że będę miała takie ciemne placki. Widziałam kiedyś stopy jakiejś bardzo starej księżniczki i nie mam pomysłu jak schować pomarszczone stopy? Dla nas kobiet starość jest gorsza niż dla mężczyzn. Oni sobie jeszcze to tłumaczą, że fajne zmarszczki o zajebista blizna albo jakie fajne siwe włosy. My się nad sobą nawet nie umiemy zlitować i zawsze sobie dowalamy :(

starość to nie tylko minusy

To może znasz jakieś plusy? Spróbuj opiekować się kimś starszym zobaczysz te plusy. Zobacz jak szybciej starzeją się młodzi którzy pracują ze starszymi i jak dziecinnieją ci co pracują z dziećmi. Dziecko to młodość, początek życia, nadzieja. Starość to ostrożność, ograniczenia marzeń i życie od weekendu do weekendu.
AnnaMaria

TomBrown
Dominator

Postautor: TomBrown » 13 cze 2017, 17:49

Marcys pisze:
TomBrown pisze:starość to nie tylko minusy

To może znasz jakieś plusy? Spróbuj opiekować się kimś starszym zobaczysz te plusy. Zobacz jak szybciej starzeją się młodzi którzy pracują ze starszymi i jak dziecinnieją ci co pracują z dziećmi. Dziecko to młodość, początek życia, nadzieja. Starość to ostrożność, ograniczenia marzeń i życie od weekendu do weekendu.

czyli w pewnym wieku eutanazja i po krzyku, bo po co siebie i innych męczyć

Lusia28
Dominator

Postautor: Lusia28 » 13 cze 2017, 20:07

TomBrown pisze:
Lusia28 pisze:
no dokladnie tak. niestety;(

i nagle kiedyś obudzimy się z ręką w nocniku, dlatego już teraz musimy o naszej przyszłosci mysleć i to wszyscy, a jak nie to będzie allah ahbar

wielu mowi, a jak mają coś zrobić, to wiesz udają ze nie slyszą

TomBrown
Dominator

Postautor: TomBrown » 14 cze 2017, 7:19

Lusia28 pisze:
TomBrown pisze:i nagle kiedyś obudzimy się z ręką w nocniku, dlatego już teraz musimy o naszej przyszłosci mysleć i to wszyscy, a jak nie to będzie allah ahbar

bo takjest wygodnie, niech inni za nas wszystko robią

Marcys
Mistrz

Postautor: Marcys » 14 cze 2017, 22:03

TomBrown pisze:
Marcys pisze:

czyli w pewnym wieku eutanazja i po krzyku, bo po co siebie i innych męczyć

Jesteś przeciwny eutanazji? Ja chciałabym umrzeć wtedy kiedy sama zechcę.
AnnaMaria

TomBrown
Dominator

Postautor: TomBrown » 15 cze 2017, 4:53

Marcys pisze:
TomBrown pisze:czyli w pewnym wieku eutanazja i po krzyku, bo po co siebie i innych męczyć

Jesteś przeciwny eutanazji? Ja chciałabym umrzeć wtedy kiedy sama zechcę.

wręcz przeciwnie, chcę mieć prawo umrzeć, jeżeli będę już tylko roślinką

Lusia28
Dominator

Postautor: Lusia28 » 15 cze 2017, 8:59

TomBrown pisze:
Lusia28 pisze:

bo takjest wygodnie, niech inni za nas wszystko robią

ja chętnie bym pozmnieniala wiele, mialabym chęci, ale co zrobi taki jeden maly ktoś, jak wiekszość spoleczenstwa jest zdania, ze jest źle, ale mogloby być gorzej, albo ze zmiana zawsze jest niewiaodma wiec zle

TomBrown
Dominator

Postautor: TomBrown » 15 cze 2017, 17:11

Lusia28 pisze:
TomBrown pisze:bo takjest wygodnie, niech inni za nas wszystko robią

ja chętnie bym pozmnieniala wiele, mialabym chęci, ale co zrobi taki jeden maly ktoś, jak wiekszość spoleczenstwa jest zdania, ze jest źle, ale mogloby być gorzej, albo ze zmiana zawsze jest niewiaodma wiec zle

tylko tak uważa większość i w tym jest problem

Lusia28
Dominator

Postautor: Lusia28 » 16 cze 2017, 18:52

TomBrown pisze:
Lusia28 pisze:

tylko tak uważa większość i w tym jest problem

tak uważa większość, ale 1% coś próbuje zrobić mimo wszystko

TomBrown
Dominator

Postautor: TomBrown » 17 cze 2017, 19:46

Lusia28 pisze:
TomBrown pisze:tylko tak uważa większość i w tym jest problem

oni juz poparcie mają kilka procent

Lusia28
Dominator

Postautor: Lusia28 » 20 cze 2017, 20:29

TomBrown pisze:
Lusia28 pisze:

oni juz poparcie mają kilka procent

jesli wierzysz ze bedzie lepiej, to super;))) tylko bić brawo za optymizm hehe

TomBrown
Dominator

Postautor: TomBrown » 21 cze 2017, 15:05

Lusia28 pisze:
TomBrown pisze:oni juz poparcie mają kilka procent

to tylko zależy od tego, żeby ludzie przestali nie głosować, bo betony zawsze chodzą głosować i potem mamy wyniki

Lusia28
Dominator

Postautor: Lusia28 » 22 cze 2017, 16:42

TomBrown pisze:
Lusia28 pisze:

to tylko zależy od tego, żeby ludzie przestali nie głosować, bo betony zawsze chodzą głosować i potem mamy wyniki

betony??

Awatar użytkownika
uklejka
Dominator

Postautor: uklejka » 22 cze 2017, 19:32

Marcys pisze:Starość się panu Bogu nie udała i to mówią wszyscy. Ja w ogóle staram się o tym nie myśleć. Jak codziennie kremuję sobie twarz to zawsze sprawdzam czy mi policzki nie opadają już. Jak zakładam rajstopy oglądam skórę na nogach. Patrzę na ręce i boję się że będę miała takie ciemne placki. Widziałam kiedyś stopy jakiejś bardzo starej księżniczki i nie mam pomysłu jak schować pomarszczone stopy? Dla nas kobiet starość jest gorsza niż dla mężczyzn. Oni sobie jeszcze to tłumaczą, że fajne zmarszczki o zajebista blizna albo jakie fajne siwe włosy. My się nad sobą nawet nie umiemy zlitować i zawsze sobie dowalamy :(

E, tam. Starość ma być pomarszczona i tyle. Nie ma się przed czym bronić. Zamiast się oglądać zbyt dokładnie trzeba żyć, szaleć, póki czas. Nie rozumiem kobiet, które stosują zabiegi chirurgiczne by usunąć zmarchy, poprawić urodę. Zawsze myślę wtedy o Beacie Tyszkiewicz - trzeba starzeć się z godnością.

Awatar użytkownika
uklejka
Dominator

Postautor: uklejka » 22 cze 2017, 19:49

Lusia28 pisze:
TomBrown pisze:to tylko zależy od tego, żeby ludzie przestali nie głosować, bo betony zawsze chodzą głosować i potem mamy wyniki

betony??

Beton nie używa szarych komórek i od tego mozg zastyga jak beton :)

TomBrown
Dominator

Postautor: TomBrown » 22 cze 2017, 20:05

uklejka pisze:
Lusia28 pisze:betony??

komunistyczne wyprane mózgi na czerwono i najgorsze jest, że to jest zaraźliwe bo na dzieci przechodzi

Awatar użytkownika
uklejka
Dominator

Postautor: uklejka » 22 cze 2017, 20:11

TomBrown pisze:
uklejka pisze:

komunistyczne wyprane mózgi na czerwono i najgorsze jest, że to jest zaraźliwe bo na dzieci przechodzi

Chyba nie tylko komunistyczne - na prawicy też sporo betonu :)

TomBrown
Dominator

Postautor: TomBrown » 22 cze 2017, 20:15

uklejka pisze:
TomBrown pisze:komunistyczne wyprane mózgi na czerwono i najgorsze jest, że to jest zaraźliwe bo na dzieci przechodzi

Chyba nie tylko komunistyczne - na prawicy też sporo betonu :)

partyjniacy ogólnie, osoby, które nie potrafia samodzielnie mysleć i tylko robią to co jest w interesie partii. Komuchów nadal wszedzie pelno i gdzie sie rozejrzysz, bo oni jak karaluchy nie do zajebania

Awatar użytkownika
uklejka
Dominator

Postautor: uklejka » 23 cze 2017, 9:50

Ja tam nie znam żadnych komuchów :)

TomBrown
Dominator

Postautor: TomBrown » 23 cze 2017, 11:34

uklejka pisze:Ja tam nie znam żadnych komuchów :)

są wszędzie, zajrzyj pod łóżko lub do szafy, może tam się czają :lol: :lol: :lol:

Awatar użytkownika
uklejka
Dominator

Postautor: uklejka » 23 cze 2017, 19:31

Sprawdzałam - nigdzie nie ma. Ostatni powymierali... Teraz co najwyżej "resortowe dzieci" ;)

Lusia28
Dominator

Postautor: Lusia28 » 23 cze 2017, 20:01

TomBrown pisze:
uklejka pisze:

4aha, nigdy nie slyszalam takiego określenia

TomBrown
Dominator

Postautor: TomBrown » 25 cze 2017, 13:00

Lusia28 pisze:
TomBrown pisze:komunistyczne wyprane mózgi na czerwono i najgorsze jest, że to jest zaraźliwe bo na dzieci przechodzi

4aha, nigdy nie slyszalam takiego określenia

no cóż, nie wszystko musimy wiedzieć

Marcys
Mistrz

Postautor: Marcys » 25 cze 2017, 15:53

uklejka pisze:

E, tam. Starość ma być pomarszczona i tyle. Nie ma się przed czym bronić. Zamiast się oglądać zbyt dokładnie trzeba żyć, szaleć, póki czas. Nie rozumiem kobiet, które stosują zabiegi chirurgiczne by usunąć zmarchy, poprawić urodę. Zawsze myślę wtedy o Beacie Tyszkiewicz - trzeba starzeć się z godnością.

Nie będę umiała starzeć się z godnością. Beata Tyszkiewicz to całkiem inne pokolenie. W jaj czasach wmawiano kobietom że jak się ma odlotowy charakter i nie jest się zbyt trudną do zdobycia to zawsze ktoś ci powie, że jesteś piękna. Nie rozumiem jak ona może tak publicznie mówić o tym, że na sesjach zdjęciowych przypinają jej szyję klamerkami żeby się aż tak nie marszczyła. Ja lubię piękną skórę. Przyglądam się na ulicach i w tramwaju kobietom. Zgaduję ile mają lat. Zaglądam pod makijaż. Światło dnia dla kobiet jest bezwzględne, dlatego w dawnych czasach wielkie damy, które już się trochę postarzały pokazywały się tylko w świetle świec.
AnnaMaria

Lusia28
Dominator

Postautor: Lusia28 » 25 cze 2017, 20:31

TomBrown pisze:
Lusia28 pisze:4aha, nigdy nie slyszalam takiego określenia

no cóż, nie wszystko musimy wiedzieć

no dokladnie;) cale zycie się uczymy....

Wróć do „Babska strefa”