Zdrada która najbardziej boli

Lusia28
Dominator

Re: Zdrada która najbardziej boli

Postautor: Lusia28 » 20 cze 2017, 20:17

TomBrown pisze:
Lusia28 pisze:
ale dziś mao kgoo na to stać. nie chce się w związku poswięcać, bo wolą iść, zaspokoić się i żyć dalej

bo sex w burdelu jest tańszy niż zona i łatwiejszy

no tak, tylko czy to cel życiowy, by iśc się zaspokoić do burdelu? bzykać laskę którą posuwało tej nocy 10

TomBrown
Dominator

Postautor: TomBrown » 21 cze 2017, 19:35

Lusia28 pisze:
TomBrown pisze:bo sex w burdelu jest tańszy niż zona i łatwiejszy

no tak, tylko czy to cel życiowy, by iśc się zaspokoić do burdelu? bzykać laskę którą posuwało tej nocy 10

aż takie powodzenie to one nie mają, albo sobie znaleść kobietę, która lubi seks a nie lubi też się wiązać

Lusia28
Dominator

Postautor: Lusia28 » 22 cze 2017, 16:32

TomBrown pisze:
Lusia28 pisze:

aż takie powodzenie to one nie mają, albo sobie znaleść kobietę, która lubi seks a nie lubi też się wiązać

a skąd wiesz, korzystasz :lol: :lol: :lol:
no taki układ dobre rozwiązanie, tylko zazwyczaj jedna ze stron potem czegoś chce wiecej.

TomBrown
Dominator

Postautor: TomBrown » 22 cze 2017, 20:29

Lusia28 pisze:
TomBrown pisze:aż takie powodzenie to one nie mają, albo sobie znaleść kobietę, która lubi seks a nie lubi też się wiązać

no taki układ dobre rozwiązanie, tylko zazwyczaj jedna ze stron potem czegoś chce wiecej.

dlatego trzeba często zmieniać takie związki, ale ja akurat lubię zmiany i dlatego podobno jestem emocjonalnie niedojrzały :lol: :lol: :lol: :lol:

Lusia28
Dominator

Postautor: Lusia28 » 23 cze 2017, 19:51

TomBrown pisze:
Lusia28 pisze:

dlatego trzeba często zmieniać takie związki, ale ja akurat lubię zmiany i dlatego podobno jestem emocjonalnie niedojrzały :lol: :lol: :lol: :lol:

no cyzli nie ma co tworzyć z tobą stalego związku. a jednak byeś w malzenstwie/ efekt młodosci?

TomBrown
Dominator

Postautor: TomBrown » 25 cze 2017, 14:07

Lusia28 pisze:
TomBrown pisze:dlatego trzeba często zmieniać takie związki, ale ja akurat lubię zmiany i dlatego podobno jestem emocjonalnie niedojrzały :lol: :lol: :lol: :lol:

no cyzli nie ma co tworzyć z tobą stalego związku. a jednak byeś w malzenstwie/ efekt młodosci?

efekt młodzieńczej głupoty, miałem 20 lat

Lusia28
Dominator

Postautor: Lusia28 » 25 cze 2017, 20:21

TomBrown pisze:
Lusia28 pisze:

efekt młodzieńczej głupoty, miałem 20 lat

to tak jak ja...

TomBrown
Dominator

Postautor: TomBrown » 26 cze 2017, 20:43

Lusia28 pisze:
TomBrown pisze:efekt młodzieńczej głupoty, miałem 20 lat

to tak jak ja...

ale ty kobieta, dla kobiety taki wiek to w miarę normalnie, ale dla faceta to stanowczo za wcześnie

Lusia28
Dominator

Postautor: Lusia28 » 27 cze 2017, 14:19

TomBrown pisze:
Lusia28 pisze:
to tak jak ja...

ale ty kobieta, dla kobiety taki wiek to w miarę normalnie, ale dla faceta to stanowczo za wcześnie

teraz już bym na pewno w weku 20 lat nie wychodzila za mąż, tylko postawila na podróże, zabawę, szalenstwo
a ty chcialeś tak szybko? wtedy?

CzerwonaMeduza
Fan
Kontaktowanie:

Postautor: CzerwonaMeduza » 27 cze 2017, 16:56

niema chyba gorszej zdrady jak przespanie się z przyjacielem przyjaciółką. Mój bardzo dobry kolega miał taka sytuacje wjechało mu to na psychikę niem ógł sie pozbierać przez miesiąc

Awatar użytkownika
uklejka
Dominator

Postautor: uklejka » 27 cze 2017, 20:14

CzerwonaMeduza pisze:niema chyba gorszej zdrady jak przespanie się z przyjacielem przyjaciółką. Mój bardzo dobry kolega miał taka sytuacje wjechało mu to na psychikę niem ógł sie pozbierać przez miesiąc

To prawda. A zdarza się wcale nie tak rzadko, że zdrajca jest osobą zaufaną z najbliższego otoczenia... A wiesz co jest gorsze? Jeśli to nie jest jednorazowe przespanie się, a romans i wielkie uczucie...

TomBrown
Dominator

Postautor: TomBrown » 27 cze 2017, 20:55

Lusia28 pisze:
TomBrown pisze:ale ty kobieta, dla kobiety taki wiek to w miarę normalnie, ale dla faceta to stanowczo za wcześnie

teraz już bym na pewno w weku 20 lat nie wychodzila za mąż, tylko postawila na podróże, zabawę, szalenstwo

tez nie chciałem, chciałem sie tylko zaręczyć, ale nie wiedziałem, że po tym to zaraz termin slubu :lol: :lol:

TomBrown
Dominator

Postautor: TomBrown » 27 cze 2017, 20:57

uklejka pisze:
CzerwonaMeduza pisze:niema chyba gorszej zdrady jak przespanie się z przyjacielem przyjaciółką. Mój bardzo dobry kolega miał taka sytuacje wjechało mu to na psychikę niem ógł sie pozbierać przez miesiąc

To prawda. A zdarza się wcale nie tak rzadko, że zdrajca jest osobą zaufaną z najbliższego otoczenia... A wiesz co jest gorsze? Jeśli to nie jest jednorazowe przespanie się, a romans i wielkie uczucie...

dlatego dla mnie zona mojego przyjaciela to jak siostra, jest aseksualna i tego się bedę trzymał

CzerwonaMeduza
Fan
Kontaktowanie:

Postautor: CzerwonaMeduza » 28 cze 2017, 11:35

TomBrown pisze:
uklejka pisze:

dlatego dla mnie zona mojego przyjaciela to jak siostra, jest aseksualna i tego się bedę trzymał

i słusznie! Rozwiązuje to ten problem w 100% :) Jest tak skuteczny jak plaster na skaleczenie,że tak to ujmę ;)

TomBrown
Dominator

Postautor: TomBrown » 28 cze 2017, 12:29

CzerwonaMeduza pisze:
TomBrown pisze:dlatego dla mnie zona mojego przyjaciela to jak siostra, jest aseksualna i tego się bedę trzymał

i słusznie! Rozwiązuje to ten problem w 100% :) Jest tak skuteczny jak plaster na skaleczenie,że tak to ujmę ;)

to by było największe swiństwo jakie można by było zrobić przyjacielowi, nie jest prawdziwym przyjacielem ten kto to zrobił

Lusia28
Dominator

Postautor: Lusia28 » 28 cze 2017, 18:49

TomBrown pisze:
Lusia28 pisze:

tez nie chciałem, chciałem sie tylko zaręczyć, ale nie wiedziałem, że po tym to zaraz termin slubu :lol: :lol:

hahah i tak jakoś poszło nie...

TomBrown
Dominator

Postautor: TomBrown » 28 cze 2017, 19:49

Lusia28 pisze:
TomBrown pisze:tez nie chciałem, chciałem sie tylko zaręczyć, ale nie wiedziałem, że po tym to zaraz termin slubu :lol: :lol:

ale w dzień slubu mało brakowało zebym się ze swoja rodziną nie zawinął, za mało odwagi miałem

Awatar użytkownika
uklejka
Dominator

Postautor: uklejka » 28 cze 2017, 20:45

TomBrown pisze:
uklejka pisze:

Bardzo słusznie, ale... życie życiem i serce nie sługa, więc różnie to bywa.

Lusia28
Dominator

Postautor: Lusia28 » 29 cze 2017, 13:17

TomBrown pisze:
Lusia28 pisze:

ale w dzień slubu mało brakowało zebym się ze swoja rodziną nie zawinął, za mało odwagi miałem

no wiec własnie. ja to samo

TomBrown
Dominator

Postautor: TomBrown » 29 cze 2017, 20:16

Lusia28 pisze:
TomBrown pisze:ale w dzień slubu mało brakowało zebym się ze swoja rodziną nie zawinął, za mało odwagi miałem

żałuję jak chuj, tego czasu, tych pieniędzy i tej decyzji przede wszystkim

Lusia28
Dominator

Postautor: Lusia28 » 30 cze 2017, 12:35

TomBrown pisze:
Lusia28 pisze:

żałuję jak chuj, tego czasu, tych pieniędzy i tej decyzji przede wszystkim

ja to samo. ale co zrobić. no tak musialo być najwidoczniej.mi szkoda tych lat, które mogłam przezyc zajebiscie, a nie na iąglym kloceniu się i plakaniu

TomBrown
Dominator

Postautor: TomBrown » 30 cze 2017, 19:38

Lusia28 pisze:
TomBrown pisze:żałuję jak chuj, tego czasu, tych pieniędzy i tej decyzji przede wszystkim

ja to samo. ale co zrobić. no tak musialo być najwidoczniej.mi szkoda tych lat, które mogłam przezyc zajebiscie, a nie na iąglym kloceniu się i plakaniu

ale najwazniejsze ze mamy to już za sobą

Lusia28
Dominator

Postautor: Lusia28 » 01 lip 2017, 13:31

TomBrown pisze:
Lusia28 pisze:

ale najwazniejsze ze mamy to już za sobą

a ty bedac w nowym związku,wycignąleś jakieś wnioski i teraz jest lepiej???

TomBrown
Dominator

Postautor: TomBrown » 01 lip 2017, 20:27

Lusia28 pisze:
TomBrown pisze:ale najwazniejsze ze mamy to już za sobą

teraz jest jak do rany przyłóż. ale zastanawiam się kiedy się zacznie pierdolić?

Lusia28
Dominator

Postautor: Lusia28 » 02 lip 2017, 16:30

TomBrown pisze:
Lusia28 pisze:

teraz jest jak do rany przyłóż. ale zastanawiam się kiedy się zacznie pierdolić?