Wyjazd sponsorowany

Awatar użytkownika
Kosa
Praktykant

Wyjazd sponsorowany

Postautor: Kosa » 23 cze 2017, 16:23

Koleżanka zaprosiła mnie do jednej takiej grupy podróżniczej na facebooku. Wszystko ciekawie, ludzie byli w wielu miejscach na świecie i to naprawdę fajne towarzystwo. Dziwi mnie jednak duża ilość ogłoszeń o wyjazdach sponsorowanych. Rozumiem że ktoś szuka kogoś na wyjazd bo to zawsze razem łatwiej bo dzielisz koszty. Nie wiedziałam jednak że teraz tylu mężczyzna chce zafundować drogą wycieczkę w zamian za towarzystwo w łóżku na tej wycieczce. Czy mężczyźni są aż tak zdesperowani?

Wierny
Uzależniony

Re: Wyjazd sponsorowany

Postautor: Wierny » 23 cze 2017, 17:26

Kosa pisze:Koleżanka zaprosiła mnie do jednej takiej grupy podróżniczej na facebooku. Wszystko ciekawie, ludzie byli w wielu miejscach na świecie i to naprawdę fajne towarzystwo. Dziwi mnie jednak duża ilość ogłoszeń o wyjazdach sponsorowanych. Rozumiem że ktoś szuka kogoś na wyjazd bo to zawsze razem łatwiej bo dzielisz koszty. Nie wiedziałam jednak że teraz tylu mężczyzna chce zafundować drogą wycieczkę w zamian za towarzystwo w łóżku na tej wycieczce. Czy mężczyźni są aż tak zdesperowani?

Na fejsie burdel jak wszędzie więc co się dziwisz? Cały internet to jeden wielki burdel 8-)

Awatar użytkownika
uklejka
Dominator

Postautor: uklejka » 23 cze 2017, 19:26

Miałam kiedyś taką propozycję. To nie jest desperacja - ludzie szukają urozmaicenia w łóżku.Bardzo często są to pary albo nawet dwie pary :)

Kaska
Mistrz

Postautor: Kaska » 28 cze 2017, 22:12

To chyba te kobiety, które się decydują są zdesperowane. Ja bym się bała.

Awatar użytkownika
uklejka
Dominator

Postautor: uklejka » 30 cze 2017, 10:40

No nie wiem, to chyba nie jest desperacja, a raczej chęć nowych doznań. Co może być zabawne jak ktoś ma rozum na swoim miejscu.

CzerwonaMeduza
Fan
Kontaktowanie:

Postautor: CzerwonaMeduza » 01 lip 2017, 11:35

Też bym się bała jechać gdzieś z obcym typem chyba ze ze 2-3 dziewczyny no to już JEDNAK JEST trochę inaczej. Oczywiscie każda lubi coś innego niektóre kobiety lubią wręcz ryzyko, ja jestem jednak w grupie bardziej zachowawczych dam :)

Lusia28
Dominator

Postautor: Lusia28 » 04 lip 2017, 10:37

ja też jestem mega ostrożna. nie zawsze w życiu to jest dobre, ale mimo wszystko wolę tak

Awatar użytkownika
Kosa
Praktykant

Postautor: Kosa » 18 wrz 2017, 9:15

CzerwonaMeduza pisze:Też bym się bała jechać gdzieś z obcym typem chyba ze ze 2-3 dziewczyny no to już JEDNAK JEST trochę inaczej. Oczywiscie każda lubi coś innego niektóre kobiety lubią wręcz ryzyko, ja jestem jednak w grupie bardziej zachowawczych dam :)

Ja też jestem zachowawcza. Kiedyś musiałam pójść do kiepskiej dzielnicy bo obiecałam koleżance. Wchodzę cichaczem na 3 piętro kamienicy, cała w nerwach, że ktoś mnie napadnie, drzwi się otwierają a ja przyklejam się do ściany. Wychodzi babcia z pieskiem :lol: Śmiałam się z siebie ale wcale się od tego czasu nie zmieniłam.

Lusia28
Dominator

Postautor: Lusia28 » 23 wrz 2017, 13:39

uklejka pisze:Miałam kiedyś taką propozycję. To nie jest desperacja - ludzie szukają urozmaicenia w łóżku.Bardzo często są to pary albo nawet dwie pary :)

no dokladnie urozmaicenia i szalenstwa. ja gdybym nie byla w związku, nie miala zycia ulozonego i w ogole, to czemu nie. dziś mając tyle lat ile mam zaluję, ze cale zycie bylam taka nudna i ulozona. teraz inaczej bym zyla

Wróć do „Babska strefa”