FACET=CYCKI ?????

TransEdyta
Podglądacz

FACET=CYCKI ?????

Postautor: TransEdyta » 01 lip 2017, 17:33

WITAM JESTEM CIEKAWA CZY FACETOM TEZ MOGA UROSNA CYCKI GDY BIORA NP: TABLTKI NA POWIEKSZENIE BIUSTU LUB KREMY JAK KTOS WIE LUB CHCE SIE PODZIELIC WIADOMOSCIAMI PROSZE PISAC

Awatar użytkownika
uklejka
Dominator

Re: FACET=CYCKI ?????

Postautor: uklejka » 03 lip 2017, 20:31

Nie tylko cycki mogą wyrosnąć, ale nawet mleko z nich popłynie :)

Lusia28
Dominator

Postautor: Lusia28 » 11 lip 2017, 12:04

no ci co zmieniają pleć i biorą hormony, to piersi rosną, więc to chyba tak się dzieje

TransEdyta
Podglądacz

Postautor: TransEdyta » 12 lip 2017, 6:58

Lusia28 pisze:no ci co zmieniają pleć i biorą hormony, to piersi rosną, więc to chyba tak się dzieje

ale mi chodzi ze nei hormony tylko to ze biora te tabletki na powiekszenie biustu czy one dzialaja na faceta

Lusia28
Dominator

Postautor: Lusia28 » 12 lip 2017, 21:54

TransEdyta pisze:
Lusia28 pisze:no ci co zmieniają pleć i biorą hormony, to piersi rosną, więc to chyba tak się dzieje

ale mi chodzi ze nei hormony tylko to ze biora te tabletki na powiekszenie biustu czy one dzialaja na faceta

aha to nie wiem więc nawet się nie wypowiem, b0 myślalam ze to trzeba hormony zeby coś się dzialo

Aniolek
Fan

Postautor: Aniolek » 17 lip 2017, 16:38

Tabletki na powiększenie biustu to nawet na kobiety nie działają. Tylko tracisz kaskę powiem ci szczerze. Ja już próbowałam wszystkiego i jakiś super ćwiczeń i kremów i diety i nic mi nie powiększyło biustu. Ponoć jak zajdę w ciążę to mi się może o dwa rozmiary nawet powiększyć. Mojej mamie tak się powiększył a miała malutki przed ciążą. Jeszcze słyszałam o bardzo dziwnym sposobie ale to chyba nieprawda :oops: Ponoć seks analny ale z kontaktem z nasieniem może powiększyć biust bo się hormony lepiej dostają przez te śluzówkę. To chyba u kobiet tylko działa ale nie wiem czy to prawda bo jak się zapytasz koleżanek to do razu dadzą ci złośliwie jakieś straszne przepisy żeby się potem nabijać :evil:

TransEdyta
Podglądacz

Postautor: TransEdyta » 17 lip 2017, 16:53

Aniolek pisze:Tabletki na powiększenie biustu to nawet na kobiety nie działają. Tylko tracisz kaskę powiem ci szczerze. Ja już próbowałam wszystkiego i jakiś super ćwiczeń i kremów i diety i nic mi nie powiększyło biustu. Ponoć jak zajdę w ciążę to mi się może o dwa rozmiary nawet powiększyć. Mojej mamie tak się powiększył a miała malutki przed ciążą. Jeszcze słyszałam o bardzo dziwnym sposobie ale to chyba nieprawda :oops: Ponoć seks analny ale z kontaktem z nasieniem może powiększyć biust bo się hormony lepiej dostają przez te śluzówkę. To chyba u kobiet tylko działa ale nie wiem czy to prawda bo jak się zapytasz koleżanek to do razu dadzą ci złośliwie jakieś straszne przepisy żeby się potem nabijać :evil:

Dziekuje ze mi odpowiedzialas chcialam sie tylko dowiedziec cos na ten temat a najlepiej to wiesz w necie sie czegos dowiedziec ale dziekuje ze sie wypowiedzialas na ten temat

TomBrown
Dominator

Postautor: TomBrown » 29 lip 2017, 13:31

Aniolek pisze:Tabletki na powiększenie biustu to nawet na kobiety nie działają. Tylko tracisz kaskę powiem ci szczerze. Ja już próbowałam wszystkiego i jakiś super ćwiczeń i kremów i diety i nic mi nie powiększyło biustu. Ponoć jak zajdę w ciążę to mi się może o dwa rozmiary nawet powiększyć. Mojej mamie tak się powiększył a miała malutki przed ciążą. Jeszcze słyszałam o bardzo dziwnym sposobie ale to chyba nieprawda :oops: Ponoć seks analny ale z kontaktem z nasieniem może powiększyć biust bo się hormony lepiej dostają przez te śluzówkę. To chyba u kobiet tylko działa ale nie wiem czy to prawda bo jak się zapytasz koleżanek to do razu dadzą ci złośliwie jakieś straszne przepisy żeby się potem nabijać :evil:

ale jest mega dużo facetów, którzy lubią małe piersi u kobiet - ale wy macie problemy :lol: :lol: :lol:

TomBrown
Dominator

Postautor: TomBrown » 29 lip 2017, 13:31

TransEdyta pisze:

Dziekuje ze mi odpowiedzialas chcialam sie tylko dowiedziec cos na ten temat a najlepiej to wiesz w necie sie czegos dowiedziec ale dziekuje ze sie wypowiedzialas na ten temat

no to już Edyta wiesz, jak sobie powiększyć cycki

Lusia28
Dominator

Postautor: Lusia28 » 19 paź 2017, 6:47

TomBrown pisze:no to już Edyta wiesz, jak sobie powiększyć cycki

hehe, niektóre pytania zabijają;))) tylko chirurgiaaaaaaaaa;)

TomBrown
Dominator

Postautor: TomBrown » 20 paź 2017, 19:55

Lusia28 pisze:hehe, niektóre pytania zabijają;))) tylko chirurgiaaaaaaaaa;)

ale czego? mózgu?

Lusia28
Dominator

Postautor: Lusia28 » 21 paź 2017, 12:49

:lol: :lol:
TomBrown pisze:ale czego? mózgu?

:lol: :lol: hahah noooo;) jak ktoś takie pytania zadaje, to chyba mozgu tam nie ma a bardzo nie

Awatar użytkownika
bolekxxx
Mistrz

Postautor: bolekxxx » 29 paź 2017, 9:52

występuje choroba ginekomastia wystepuje ona może jak zaburzona zostaje równowaga chormonów u faceta :) i wtedy kobiety mogą pomacać nie tylko swoje piersi :lol:

TomBrown
Dominator

Postautor: TomBrown » 31 paź 2017, 8:48

Lusia28 pisze::lol: :lol:
:lol: :lol: hahah noooo;) jak ktoś takie pytania zadaje, to chyba mozgu tam nie ma a bardzo nie

ale uważasz, że operacja by coś pomogła?

Wróć do „Babska strefa”