Stara i młoda?

Awatar użytkownika
Kosa
Praktykant

Stara i młoda?

Postautor: Kosa » 04 lip 2017, 16:12

Mam taki przypadek w rodzinie, że córka i matka wyglądają jak rówieśnice. Moja kuzynka szybko zaszła w ciążę i urodziła dziewczynkę. Z tym facetem się jej nie ułożyło i sama ciągnęła ten wózek. Przez wiele lat była sama i nawet nie pomyślała o tym by znaleźć sobie kogoś. Myślę, że po prostu unikała mężczyzn po złych pierwszych doświadczeniach. Teraz córka ma już 20 lat a matka 36 i wyglądają tak samo. Tak jakby były siostrami. Z tego co widzę jest to duży problem dla dziewczyny, że matka jest tak atrakcyjna. Zwierzyła mi się, że bardzo dużo jej kolegów traci nią zainteresowanie jak pozna jej mamę. Dziewczyna chce się jak najszybciej wyprowadzić i być jak najdalej od matki, którą obwinia za to, że nie ma chłopaków. Nie wiem czy ona ma rację ale wydaje mi się dziwne, że tak atrakcyjna kobieta jak moja kuzynka nie znalazła sobie nikogo. A może jej córka ma rację i ona lubi tylko młodych chłopaków? Może nie chce związku ale lubi się od czasu do czasu zabawić? Nigdy jednak nie mówiła, że lubi młodzież, może dziewczyna wszystko sobie ubzdurała? Zastanawiam się czy czasem jest tak, że kobieta nie chce być z mężczyzną. Mimo tego że jest atrakcyjna i ma dużo propozycji. Wydaje mi się też, że jak się jest samotnym i atrakcyjnym to się ciężej żyje bo ludzie są podejrzliwi. Nawet ja się taka zrobiłam.

Lusia28
Dominator

Re: Stara i młoda?

Postautor: Lusia28 » 11 lip 2017, 12:04

moja mama tez byla mloda i piekna i ja bylam dumna, ze mam mega atrakcyjną mama i koledyz i mowią ze moja mama taka sliczna;) niestety zmarla;(

Awatar użytkownika
uklejka
Dominator

Postautor: uklejka » 11 lip 2017, 20:26

Ludzie to ogólnie są podejrzliwi a nawet wścibscy. Zwłaszcza polskie kołtuny, które nie mają odwagi żyć po swojemu tylko się naginają do katolickiej konwencji, a tak naprawdę żal im dupę ściska, jak ktoś ma tę odwagę, więc pieprzyć to i żyć po swojemu!

Awatar użytkownika
Kosa
Praktykant

Postautor: Kosa » 18 wrz 2017, 9:10

uklejka pisze:Ludzie to ogólnie są podejrzliwi a nawet wścibscy. Zwłaszcza polskie kołtuny, które nie mają odwagi żyć po swojemu tylko się naginają do katolickiej konwencji, a tak naprawdę żal im dupę ściska, jak ktoś ma tę odwagę, więc pieprzyć to i żyć po swojemu!

Że ktoś ma odwagę na seks :lol: Omg po czterdziestce to już sie trzeba do trumny szykować a nie kochanka sobie brać :lol:

Lusia28
Dominator

Postautor: Lusia28 » 23 wrz 2017, 13:40

Kosa pisze:Że ktoś ma odwagę na seks :lol: Omg po czterdziestce to już sie trzeba do trumny szykować a nie kochanka sobie brać :lol:

po 40 mowią ze zycie się zaczyna dopiero;))

Wróć do „Babska strefa”