Czy mężczyźni potrafią wybaczyć zdradę?

Aniolek
Fan

Czy mężczyźni potrafią wybaczyć zdradę?

Postautor: Aniolek » 17 lip 2017, 16:31

W mojej okolicy mieszkała kobieta, która spokojnie żyła sobie z mężem przez 35 lat. Zawsze była wierna i odchowali wspólnie dzieci. 3 lata temu ta babka poznała młodego mężczyznę. Znacznie od niej młodszego. Chyba się zakochała bo odeszła od męża i kupiła z nowym facetem mieszkanie. Tyle że chyba nie wyszło bo teraz wróciła do męża. Wyglądają tak jak dawniej i nawet chodzą razem do kościoła jak kiedyś. On jej wybaczył że go zdradziła i zostawiła? Mama mówiła mi że on to znaczy mąż tej kobiety jest bardzo wierzący a Bóg każe wybaczać nawet jawnogrzesznicom. Tylko ja się zastanawiam czy to jest w ogóle możliwe żeby wybaczyć zdradę? To chyba naprawdę jest jakiś święty. Kiedy ta babka była jeszcze ze swoim młodym chłopakiem opowiadała koleżankom i w tym mojej mamie której to nie obchodziło w ogóle, że dopiero teraz wie co to jest orgazm bo ktoś w końcu jej zrobił dobrze w łóżku. Cieszę się, że nie jestem na miejscu tego męża bo nie wiem jak bym wybaczyła takiej żonie. To musiałabym się bardzo długo modlić ale nie wiem i tak czy by mi się udało zapomnieć o takiej zdradzie.

Awatar użytkownika
Kosa
Praktykant

Re: Czy mężczyźni potrafią wybaczyć zdradę?

Postautor: Kosa » 18 lip 2017, 21:59

Mężczyźni może i wybaczają ale nigdy nie zapominają. Zresztą chyba my kobiety też tak mamy.

TomBrown
Dominator

Postautor: TomBrown » 29 lip 2017, 13:29

Kosa pisze:Mężczyźni może i wybaczają ale nigdy nie zapominają. Zresztą chyba my kobiety też tak mamy.

a może jemu tak jest wygodniej? dlatego udaje, że jej wybaczył?

Awatar użytkownika
Kosa
Praktykant

Postautor: Kosa » 18 wrz 2017, 9:05

Może i wygodnie, w końcu niektórzy dla wygody zrobiliby chyba wszystko. A może czuł się za to winny? Może też ją zdradzał? Bo jak mężczyzna zaniedbuje to nigdy tego nie widzi.

Wróć do „Babska strefa”