Problem!

Tutaj będą zamieszczane wszystkie informacje związane z administracją Pinkforum. Informacje o zmianach, problemach etc.
Bartusss
Mistrz

Problem!

Postautor: Bartusss » 20 mar 2015, 14:49

Witam, mam problem i odpowiedzi oczekuje tylko i wyłącznie od administracji forum. Otóż w momencie gdy ktoś napisze jakąś odpowiedź albo założy nowy temat na forum, nie zmienia mi koloru obrazek "podforum" czyli wchodząc na forum i logując się na konto nie widzę, że ktoś coś odpisał w danym dziale na dany temat. Nie wiem dlaczego tak jest, ale chciałbym, żeby ktoś się tym zajął i mi to naprawił ;> dodam tylko, że parę razy skorzystałem z opcji "oznacz forum jako przeczytane". Zrobiłem to wtedy gdy te głupie boty weszły i zaczęły spamować tymi chińskimi znaczkami ^.-

Awatar użytkownika
Administrator

Re: Problem!

Postautor: Administrator » 21 mar 2015, 12:35

Cześć,

problemem jest to, że kolory oznaczeń forów na razie są nieczytelne, wprowadzamy bardziej widoczne oznaczenia dla forów z nowymi postami, i dla forów gdzie nie ma nowych wpisów. Proszę jeszcze o odrobinę cierpliwości, programiści pracują nad zmianą kolorów, muszą przygotować grafiki od nowa i je zaimportować do szablonu. Myślę, że na początku następnego tygodnia będą już widoczne rezultaty.

Co do botów to raczej ich już tutaj nie uświadczymy, aktualizacja systemu oraz gruntowne sprzątanie serwera poskutkowało załatwieniem tego problemu raz na zawsze.

Bartusss
Mistrz

Postautor: Bartusss » 22 mar 2015, 21:37

Ale jeszcze całkiem niedawno te kolorki były, to nieda się przywrócić na chwilunię? Póki nie wprowadzicie nowych :D

Awatar użytkownika
Administrator

Postautor: Administrator » 22 mar 2015, 21:40

Niestety nie bo przywrócenie starych to ta sama robota co wprowadzenie nowych :). w sensie ta sama robota programistów. Grafiki są już gotowe, niebawem programiści wrzucą je do szablonu.

Szablon został zmieniony w związku z aktualizacją systemu na którym stoi forum, stary był dziurawy i przechodziły przez niego boty, nowy jest połatany ale stare skórki na nim nie działają. Stąd te problemy, proszę o wyrozumiałość :).

Bartusss
Mistrz

Postautor: Bartusss » 22 mar 2015, 21:41

No dobra, właśnie o taką odpowiedź prosiłem. W sumie temat można zamknąc, dziękuję bardzo za odpowiedź i z góry przepraszam, że wwaliłem się z buciorami do działu "Informacje od administacji" ale nie znalazłem nigdzie odpowiedniego działu ;) Pozdrawiam!

Awatar użytkownika
Administrator

Postautor: Administrator » 22 mar 2015, 21:42

Nic się nie stało, po to ten temat jest, tak samo możecie wszyscy swobodnie wysyłać do mnie PMki, postaram się odpisywać jak będę na forum :).

temat zamykam.

Wróć do „Informacje od administracji”