gey?!?!

trunks

gey?!?!

Postautor: trunks » 16 gru 2014, 14:42

Co to za amatorka? Co znaczy 'gEy' ????? Zmieńcie czym prędzej na gAy bo mnie krew zaleje ...

Awatar użytkownika
Administrator

Re: gey?!?!

Postautor: Administrator » 12 sty 2015, 23:04

trunks pisze:Co to za amatorka? Co znaczy 'gEy' ????? Zmieńcie czym prędzej na gAy bo mnie krew zaleje ...

Naprawdę? To pośpieszny jesteś ;) Mam nadzieję, że udało Ci się przeżyć, a jak jesteś w szpitalu to życzę powrotu do zdrowia ;)

HomoDatePL
Podglądacz
Kontaktowanie:

Postautor: HomoDatePL » 25 sty 2015, 20:33

Administrator pisze:
trunks pisze:Co to za amatorka? Co znaczy 'gEy' ????? Zmieńcie czym prędzej na gAy bo mnie krew zaleje ...

Naprawdę? To pośpieszny jesteś ;) Mam nadzieję, że udało Ci się przeżyć, a jak jesteś w szpitalu to życzę powrotu do zdrowia ;)

Czyżby jakieś uprzedzenia Pana administratora? Skąd taka złośliwość?
Zamiast podziękować za znaleziony błąd....

Awatar użytkownika
Administrator

Postautor: Administrator » 26 sty 2015, 8:53

HomoDatePL pisze:
Administrator pisze:

Czyżby jakieś uprzedzenia Pana administratora? Skąd taka złośliwość?
Zamiast podziękować za znaleziony błąd....

Ze swojej strony bardzo przepraszam za te nieuprzejmości, jednak z konta Administrata korzysta kilka osób i z jednego konta staramy się sprzątać forum na bieżąco. Jeszcze raz bardzo przepraszamy jako zespół administracyjny i dziękujemy za znalezienie błędu, który nam gdzieś umknął :).

Fanna
Dominator

Postautor: Fanna » 26 sty 2015, 22:12

Jacy tu wrażliwi ludzie. Szok

anja38

Postautor: anja38 » 14 sie 2016, 10:08

no własnie, trochę wyrozumiałości. Gej po polsku, po angielsku gay. A nazwa ich portalu jak tu wspominał znajomy zwirek 123 to queer, co też oznacza gej:)

lukasz94
Uzależniony

Postautor: lukasz94 » 06 wrz 2016, 12:48

no gey czy gaj to co innego bo gaj czyli chłopaki z angielskiego a gej czyli pedał homoseksualny wiadomo :P

Wróć do „Archiwum”