płakać z serca

JaniceLab

płakać z serca

Postautor: JaniceLab » 21 gru 2014, 4:21

Prezydent Ukrainy Poroszenko powiedział, że kraj codziennie spędza 6.300.000 dolarów ( 100 mln USD ) na specjalne działania w południowo-wschodniej części Ukrainy , donosi Tass.
Jak jestem zmęczony ! Panie, kiedy to wszystko się skończy ? Przepraszam, jeśli nie na temat, krzyk duszy !

Poducha
Dominator

Re: płakać z serca

Postautor: Poducha » 22 gru 2014, 21:57

Cóż tu mówić :( Smutne bardzo.

Master
Dominator

Postautor: Master » 23 gru 2014, 1:38

Nie na temat, ale u nas nie ma lepiej. Wybory sfałszowane, człowiek nie ma nic do powiedzenia we własnym kraju. Dają mu tylko zgodę na emigrację. Jak ci się nie podoba to nikt cie tu nie trzyma.

Poducha
Dominator

Postautor: Poducha » 23 gru 2014, 18:31

Dokładnie. Dobre podsumowanie.

Awatar użytkownika
Gonzo82
Mistrz

Postautor: Gonzo82 » 29 gru 2014, 5:17

Co do Ukrainy - Historia zawsze się powtarza. Znowu nikt nie ruszył palcem , żeby nie drażnić agresora. Smutne.

Co do Polski - Nie rozumiem całego tego biadolenia, że ludzie nie zrozumieli tej książeczki do głosowania. Ja jakoś nie miałem z tym problemu. Moja teściowa i koleżanka pracowały w komisjach. Liczyły głosy do 6:00 rano. A to, że były opóźnienia nie zmienia faktu , że ludzie zagłosowali tak a nie inaczej. Czy książeczka przyczyniła się do "sukcesu" PSL - tak, czy było to oszustwo - nie. Osobiście znam wielu, którzy specjalnie wypełniali ją błędnie, lub wcale, bo oni tylko na prezydenta chcieli głosować. W drugiej turze sam byłem świadkiem jak pewna dama była oburzona tym, że są dwa nazwiska na liście skoro wybiera się tylko jedno, i że to może mylić ludzi !!! O czym my w ogóle mówimy. Mamy taka demokrację , jakie społeczeństwo. Większości głosować się w ogóle nie chce, ci co idą to nawet nie zaznajomią się z tym o co chodzi i jak głosować.

Inna sprawa, że w polityce od dawna nie chodzi już o rządzenie krajem, tylko o show. Nie wybieramy dobrych polityków, tylko popularnych. Szlajają się po telewizjach, radiach , gazetach i opowiadają pierdoły. Kiedy ostatnio słyszeliście w jakichkolwiek wiadomościach, wyjaśnienia jakiejś ustawy? Podają nam tylko papkę o tym kto kogo obraził, kto kogo zostawił, albo kto z kim się zeszedł. Big Brother na Wiejskiej cholera. Weźmy wczorajsze wiadomości - gówno mnie obchodzi czy Biedroń jeździ rowerem, skuterem, czy cholera lata po dworze bez gaci, lub czy kocha się jeszcze z Palikotem czy nie. Niech facet porządzi sobie i potem dajcie mi informację, czy jego decyzje były dla jego miasta korzystne , czy nie.

Osobiście uważam, że politycy nie powinni się udzielać w żadnych mediach. Proszę bardzo - jeden człowiek z partii do kontaktów z mediami (nie pełniący żadnej funkcji państwowej) i koniec. Bo teraz to mamy same prima baleriny, które nie robią nic oprócz odgrywania teatrzyku dla gawiedzi.

Master
Dominator

Postautor: Master » 15 sty 2015, 5:43

To jakbyś żył w idealnym świecie. Polityk musi się udzielać, ale Sikorski przesadza. To jest gwiazdą Twittera. On chyba nic innego nie robi tylko ćwierka.

Poducha
Dominator

Postautor: Poducha » 19 sty 2015, 4:57

Odnośnie wyborów. Tych u nas w kraju. Fajny dowcip czytałam. Dokładni nie powtórzę ale chodziło o to, że Dlatego osły są w rządzie, bo barany poszły do urn. Coś w tym stylu.

Vanessa
Dominator

Postautor: Vanessa » 06 lut 2015, 18:48

Trafne określenie :D

ajsztan007
Dominator

Postautor: ajsztan007 » 15 sie 2016, 15:49

No w tym sejmie tylko siedzą na tyłkach i nic nie robią ale za to dużą kasę biorą jak by każdy mógłby zostać politykiem :P

Wróć do „Archiwum”