Ciało i dusza

Forum dla osób, które podnieca tylko inteligencja
Aniolek
Fan

Ciało i dusza

Postautor: Aniolek » 17 lip 2017, 17:00

Dużo moich znajomych mówi że człowiek składa się nie tylko z ciała ale też z ducha. Seks jest wszędzie ale nie ma wszędzie jest miłość, troska, dobroć. Nikt się nie ogłasza na portalu randkowym- jestem dobrym człowiekiem. Nikt nie pisze- szukam dobrego człowiek, który by mnie kochał i dbał o mnie. Seks jest tani bo jest wszędzie ale coraz częściej szuka się czegoś więcej niż tylko seks. Kogoś kto zrozumie, wysłucha, poradzi. Kogoś kto nie wbije ci noża w plecy. Nie wiem czy się z tym zgadzacie ale ja myślę, że to prawda. Dobry seks znaleźć jest łatwiej niż bratnią duszę, czyli kogoś kto będzie cię rozumiał i dbał o ciebie.

Marcys
Mistrz

Re: Ciało i dusza

Postautor: Marcys » 24 sie 2017, 13:55

Czy szukasz bratniej duszy? To nie wiem czy znajdziesz. Seks może jest łatwiejszy ale taki bez miłości to szybko robi się nudny. Lepiej jak znajdziesz kogoś w kim się zakochasz nawet jak on nic nie czuje. Musisz tylko nastawić się na branie bo jak zaczniesz myśleć czy on cię kocha czy nie to zepsujesz sobie całą przyjemność z przygody. Bratnia dusza może i istnieje ale nie nastawiałabym się na to że się kogoś takiego znajdzie. Dusza też kogoś potrzebuje ale jak będziesz ją ciągle torturować eksperymentami to będziesz miała kalekę. Lepiej nastaw się na seks bo mężczyźni chcą nam dać tylko seks. Oni nie umieją dać nic innego.
AnnaMaria

Awatar użytkownika
bolekxxx
Mistrz

Postautor: bolekxxx » 25 sie 2017, 18:10

Marcys pisze:. Lepiej nastaw się na seks bo mężczyźni chcą nam dać tylko seks. Oni nie umieją dać nic innego.

Troche przesadziłas kochanie :lol: a gdzie kwiaty ,czekoladki ,obiadki w restauracjach czy tam barach ,wypady do kina czy wakacje :) , nie wspominajac o nasieniu i wylaniu przytym hektolitrów potu :)

Marcys
Mistrz

Postautor: Marcys » 31 sie 2017, 21:31

bolekxxx pisze:
Marcys pisze:. Lepiej nastaw się na seks bo mężczyźni chcą nam dać tylko seks. Oni nie umieją dać nic innego.

Troche przesadziłas kochanie :lol: a gdzie kwiaty ,czekoladki ,obiadki w restauracjach czy tam barach ,wypady do kina czy wakacje :) , nie wspominajac o nasieniu i wylaniu przytym hektolitrów potu :)

Możesz mówić do mnie kotku, nie krępuj się. Mogę Ci kupić kwiatki i czekoladki, na więcej nie licz :P
AnnaMaria

Awatar użytkownika
bolekxxx
Mistrz

Postautor: bolekxxx » 01 wrz 2017, 8:11

:P lubię od czasu do czasu słodycze więc uważaj :) mogę się upomnieć o te czekoladki :P

Wróć do „Sapioseksualni”