Alessia

Sex kamerki, forum największej polskiej strony z seks kamerkami, wszystko co chcecie wiedzieć o ShowUp.tv
Aniolek
Fan

Re: Alessia

Postautor: Aniolek » 11 cze 2017, 23:15

A nie myślisz że ma dziwne brwi? :roll: Takie dziwkarsie

Awatar użytkownika
bolekxxx
Mistrz

Postautor: bolekxxx » 12 cze 2017, 5:40

Nawet powinna mieć takie w końcu portal erotyczny :)

Kaska
Mistrz

Postautor: Kaska » 12 cze 2017, 16:11

A ja nigdy jej z bliska nie widziałam :shock: I nie wiedziałam że ma dziwne brwi. Chyba za mało interesują mnie dziewczyny :lol: Poza Kasią Cute. Ona była dla mnie ideałem. Najlepiej umalowana laska na całym Su. Reszta może jej buty lizać. Szkoda że już nie robi transmisji. Na Su nie ma takiej drugiej dziewczyny. Ciekawe dlaczego nie zaczęła coś robić na YouTube zamiast na Su. Z taką twarzą mogłaby zarobić więcej jako blogerka.

Awatar użytkownika
MajsterKlepka
Uzależniony

Postautor: MajsterKlepka » 15 cze 2017, 19:18

Jest już nowy nick Cayenne i profil, wygląda jakby przygotowywała się do zmiany https://showup.tv/profile/Cayenne

Wendel
Dominator

Postautor: Wendel » 15 cze 2017, 20:47

I tak ją znamy , ja prawie na pamięć :lol: :lol: :lol:

Wierny
Uzależniony

Postautor: Wierny » 16 cze 2017, 15:30

Może się zdziwi ktoś ale ona jest mega inteligentna tylko udaje głupią. Ona też każe na siebie mówić modelka czy raczej nie mówi? Teraz każdy się boi że go ktoś nazwie modelka :lol:

Bo modelka to teraz taka co jaka kupy z szejka dupy :lol: Ktoś powie a to modelka i wszystko jasne :lol:

Koza
Fan

Postautor: Koza » 19 cze 2017, 12:46

Zauważyłem, ze teksty niektórych tutaj są tak błahe, ze wstyd by mi było w ogóle się wypowiadać. "jak na dziewczynę z seks kamerek jest inteligentna" tekst po całości przemyślany.

Awatar użytkownika
MajsterKlepka
Uzależniony

Postautor: MajsterKlepka » 20 cze 2017, 14:27

Stereotyp laski z seks kamerek, to przygłup i leń, który nie chce i nie potrafi zarabiać inaczej, niż wystawiając dupsko i krocze na widok publiczny.
Obserwując niektóre, trudno się z tą opinią nie zgodzić.

Koza
Fan

Postautor: Koza » 20 cze 2017, 17:24

A to wyobraź sobie, ze znam dziewczynę która ma swój interes a druga jest nawet po studiach :D są takie, które są na showup dodatkowo - dla zabawy albo i po to, by zarobić na "waciki" a są takie, ktore się z tego utrzymują bo skoro zarobią tyle samo w domu czy nawet więcej to po co pchać się do innej pracy. Zreszta kiedyś byłem na trans u Pure i sama mowila, ze praca dziewczyny na sex kamerkach wcale nie jest taka łatwa jak się wszystkim wydaje.

Awatar użytkownika
MajsterKlepka
Uzależniony

Postautor: MajsterKlepka » 20 cze 2017, 20:34

Ta profesja nie jest łatwa, zgoda, ale tylko dla tych, które są do niej zmuszane. Jeśli mowa o ciężkiej pracy, to jest nią na przykład praca salowej w szpitalu lub pielęgniarki w hospicjum. No ale gfiazdy z kamerek za nic w świecie nie sparałyby się tak upokarzającą w ich oczach robotą. Na dodatek za takie gówniane pieniądze. Lepiej przecież w ciepełku i wygodzie pluć sobie na cycuszki za 35 żetonków, robić lodzika na wibro za 40, pokazywać stópeczki za 50, oceniać peniska za 100 i tak dalej i tym podobne. Czasem się obawiam, że od tej ciężkiej tyry dostaną przepukliny, albo żyłka im w tyłku pęknie. ;)

Wierny
Uzależniony

Postautor: Wierny » 21 cze 2017, 9:39

Koza pisze:A to wyobraź sobie, ze znam dziewczynę która ma swój interes a druga jest nawet po studiach :D są takie, które są na showup dodatkowo - dla zabawy albo i po to, by zarobić na "waciki" a są takie, ktore się z tego utrzymują bo skoro zarobią tyle samo w domu czy nawet więcej to po co pchać się do innej pracy. Zreszta kiedyś byłem na trans u Pure i sama mowila, ze praca dziewczyny na sex kamerkach wcale nie jest taka łatwa jak się wszystkim wydaje.

Wiesz studia nie świadczą o niczym. Może tylko ta po studiach jak jest k... to powie wprost jestem k... a ta bez studiów to będzie mówiła że jest modelką. Te po studiach w agencjach to jest mniejszość. Jak agencja ma katalog to specjalnie podkreśla która dziewczyna jest po jakich studiach. Lubię dziewczyny po studiach bo nazywają rzeczy po imieniu a nie szukają sobie usprawiedliwienia na to co robią. Robią bo im ta robota pasuje a nie udają nieszczęśliwe i wykorzystane przez mężczyzn co trafiły na złą drogę bo nie miały na chleb. A Pure faktycznie miała ciężką robotę :lol: Była za głęboka i co włożyła to wciągnęła :lol: a potem jak to wyjąć? Absolutny szacun dla Pure ale czasem było dla niej niebezpiecznie ostro. Chyba lubiła dziewczyna wyzwania. Może jeszcze wróci? Chociaż po ciąży to trudno powiedzieć czy jej się będzie jeszcze chciało.

Awatar użytkownika
bolekxxx
Mistrz

Postautor: bolekxxx » 21 cze 2017, 13:56

Lubię dziewczyny po studiach bo nazywają rzeczy po imieniu a nie szukają sobie usprawiedliwienia na to co robią. Robią bo im ta robota pasuje a nie udają nieszczęśliwe i wykorzystane przez mężczyzn co trafiły na złą drogę bo nie miały na chleb.

Dokładnie zgadzam się z tym niema co owijać w bawełnę i z wkładania sobie wibro w każdy otwór i ciągnięcia laski sztuki :) Dziewczyny po prostu lubią łatwy cash i przy okazji pojęczą sobie trochę z przyjemności :)

A co do Pure nie sądzę żeby wróciła , na pewno większość pamięta jej transmisje z Las Vegas z ciapakiem . Raczej nie wyglądali na takich których sytuacja miała by zmusić do zarobkowania na su czy innych kamerach ,więc raczej już się nie pojawi tym bardziej że urodziła .

JanNijnia
Fan

Postautor: JanNijnia » 21 cze 2017, 14:32

bolekxxx szumowina jątrzy. Tak ma w nawykach z drugiego forum. Bidok nie potrafi inaczej zaistnieć. Tylko ferment i teksty: "A ja to wiem, ale nie powiem"

Awatar użytkownika
bolekxxx
Mistrz

Postautor: bolekxxx » 21 cze 2017, 15:39

Już zaistniałem dzięki moim znajomym z byłego forum szybko stałem się znana postacią na nowym forum :),mam nadzieje że admin doceni twoje śmiecenie w każdym temacie i odpowiednio cie podsumuje :)

ciekawskistrasznie
Fan

Postautor: ciekawskistrasznie » 21 cze 2017, 15:52

Bolexxx , taki z ciebie wyjadacz, ale jak ktos cie dojezdza w kazdym temacie i pokazuje twoja slabizne umyslowa to probojesz leciec pod skrzydelka admina ? Nie zauwazyles ze to nie jest stary forumek i tutaj placze i dramy nie przechodza ? Wkurwiasz ludzi to musisz sie liczyc z kilkoma slowami prawdy o sobie ...

Ogarnij sie bo kurwa serio zachowujesz sie jak niedojebany 16 latek....

Awatar użytkownika
bolekxxx
Mistrz

Postautor: bolekxxx » 21 cze 2017, 16:13

Kolejny przykład inteligenta z nieoficjalnego forum ,piszącego na temat ,nie śmiecącego ,dbającego o poziom forum :) .Nie wspominając że to stare pijaczysko po 50 :lol: ,chłopie odstaw alkohol i uwolnij się z matrixa :D

JanNijnia
Fan

Postautor: JanNijnia » 21 cze 2017, 16:24

bolekxxx Ty biedo umysłowa, kiedy do ciebie dotrze, że to nie tamten forumek.
Tu jesteś glistą, przechrztą, neofitą i padalcem próbującym pluć jadem na wszystko i wszystkich
Niedojabany gówniarz na utrzymaniu rodziców
Właśnie czytałem polewkę z Ciebie u Twoich starych przyjaciół GRATULUJĘ opinii
SZOK

Awatar użytkownika
bolekxxx
Mistrz

Postautor: bolekxxx » 21 cze 2017, 16:28

Oj dzieciaczek się denerwuje :lol: Jak widzisz nie jest zle na tym forum :) admin nie ma do mnie pretensji , przyciągam na forum moich fanów jak ty :P :lol: co prawda żałosnych ale zawsze lepsi tacy niż zadni :) ,fajnie by było żebyś pokazał że masz coś w głowie i zaczął pisać na temat :). Przypomnę ci że to temat o Alessia a nie kolejny o mnie bo coś się tobie i innym moim fanom pojebało :P

JanNijnia
Fan

Postautor: JanNijnia » 21 cze 2017, 16:46

Debil

Awatar użytkownika
bolekxxx
Mistrz

Postautor: bolekxxx » 21 cze 2017, 18:39

gratuluje że się przyznałeś :lol: bądź spokojny będziemy próbowali cie leczyć ;)

Awatar użytkownika
uklejka
Dominator

Postautor: uklejka » 22 cze 2017, 10:42

Ci co wrzucają jej żetony to dopiero "kwiat inteligencji polskiej" :)

SAMURAJ
Praktykant

Postautor: SAMURAJ » 25 cze 2017, 5:49

uklejka pisze:Ci co wrzucają jej żetony to dopiero "kwiat inteligencji polskiej" :)

A jak myślisz za co jej rzucają żetony?Pewnie za to ,że uważają ją za inteligentniejszą od nich :roll: :) I to właśnie obrazuje "kwiat inteligencji polskich szołapowych emancypantek" :lol: :lol: :lol:

ciekawskistrasznie
Fan

Postautor: ciekawskistrasznie » 25 cze 2017, 18:52

bolekxxx pisze:Kolejny przykład inteligenta z nieoficjalnego forum ,piszącego na temat ,nie śmiecącego ,dbającego o poziom forum :) .Nie wspominając że to stare pijaczysko po 50 :lol: ,chłopie odstaw alkohol i uwolnij się z matrixa :D

Niestety ale musze cie rozczarowac :( jescze mi nawet 4 z przodu nie zaswiecila, co prawda w sumie za niecaly rok ale w dalszym ciagu do 50 to sporo mi brakuje :(
W kwestii alko to wiesz tyle ile chce zebys wiedzial, naszczescie lubisz ploteczki wiec wszystko co napisze lub powiem rozchodzi sie z szybkoscia blyskawicy... i dzieki Ci za to :)

Awatar użytkownika
bolekxxx
Mistrz

Postautor: bolekxxx » 25 cze 2017, 20:15

Niestety cię też rozczaruje na su niema czegoś takiego jak dyskrecja i tak jak mnie widziało sporo dziewczyn i dzieliło się opiniami tak samo było w twoim przypadku.Dodatkowo kłótni z twoim znajomym tylko to potwierdziła ,z twoich bajeczek niestety prawdą jest jedynie to że jesteś starszym gościem z problemami alkoholowymi i możesz sobie dalej ściemniać widocznie już tak masz....ale proponuje robić to na forum gdzie wszyscy są do tego już przyzwyczajeni .

SAMURAJ
Praktykant

Postautor: SAMURAJ » 26 cze 2017, 7:57

Zjedz sobie snickersa bo zaczynasz znowu relaksić nasz szejku z mozambiku :D 40 czy 50 ta różnica już jest mało istotna.To jest dopiero poracha życiowa :lol: taki stary dziad piszący i jęczący na forum erotycznym :lol: Usprawiedliwiający się z bajek i broniący swojej już nie camwhore a po prostu whore(dla zakachańców z su co nie widzieli nigdy cyca realwhore :lol: :lol: )Do tego cieszący się z sucharskich tekstów gimnazjalisty tylko dlatego ,że jedzie bolkowi haha( Poczytajcie zrozumiecie dlaczego swój do swego ciągnie).Bardzo dojrzale jak na 40 czy 50 lat 8-) Leje w chuj z Ciebie koleś aż nie mogę pisać.Kurwa jesteś legendą EVER SU :lol: :lol: Widać ,że jak nie alkohol to coś innego odcisnęło piętno na twojej psychice.Nic dziwnego ,że żadna Cię nie chce tylko taką Maddie(w weekend się działo moje gołąbeczki :P ) czy inne ruchasz za siano.Siedzisz na su 5 lat i wkręcasz bajeczki jak mały chłopczyk.Nie wiem mi wyglądasz na ofiarę złego dotyku albo konfidenta i musiałeś spierd@lać i zacząć życie od nowa.Tylko ,że już z bajkami w głowie bo ruchacz i szejk się tak nie zachowuje.Nawet zwykły 40 czy 50 letni kolo nie odpierd@la tu takich cyrków ,przylatując jak piesek na zawołanie swojej dzifki i hejtuje każdego co o niej mówi dzifka choć ona jest dzifką z roksy (byłą) HEHE Dziwne co.A Ty kolo bez kitu EVERRRRRRRR lejemy w uj z Ciebie..:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Pasujecie do siebie razem z tą lolita - modelką z su.Dobraliście się w ujjj tylko się urwa nie rozmnażajcie proszę :lol: Kopulować możecie nawet 100 razy dziennie jak będziesz miał tira viagry niezawodny stary sprzęcie hahaah Oby wam wyszło.POWODZONKA SMILE MY EVERRRRRRRRRRRRRRRRRR :D :D :D :D :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Wróć do „Showup.tv”