Alessia

Sex kamerki, forum największej polskiej strony z seks kamerkami, wszystko co chcecie wiedzieć o ShowUp.tv
ciekawskistrasznie
Fan

Re: Alessia

Postautor: ciekawskistrasznie » 26 cze 2017, 9:15

Coz rozszyfrowałes mnie od A do Z, ide poszukac jakies glebokiej jaskini bo moja psychika zostala zniszczona :(
Dziekuje Ci za pokazanie i wyjasnienie mi kim jestem, moze dzieki twej doglebnej analizie wreszcie odnajde wewnetrzny spokoj.

smutny i zadeptany psychicznie
Relax_Na_Su

SAMURAJ
Praktykant

Postautor: SAMURAJ » 26 cze 2017, 17:06

ciekawskistrasznie pisze:Coz rozszyfrowałes mnie od A do Z, ide poszukac jakies glebokiej jaskini bo moja psychika zostala zniszczona :(
Dziekuje Ci za pokazanie i wyjasnienie mi kim jestem, moze dzieki twej doglebnej analizie wreszcie odnajde wewnetrzny spokoj.

smutny i zadeptany psychicznie
Relax_Na_Su

UUUHUHU widzę już nie zaprzeczeczamy ,że ruchałeś Maddie.Penie była rozmawa dysyplinująca swoją łajdaczkę =.HEHEH sprzedałaś mnie na pw suko teraz Cie zrucham za to tylko muszę doładować żetony :D No to jak było bo już się gubisz z nią?.Ty nie masz psychiki marny człowieczku.Jesteś za głupi razem z nią na to.Widać to po waszych prześmiewczych postach zamiast normalnie stawić czoła wyzwaniom.Taki stary dziad na su broniący jak piesek swojej łajdaczki na necie.Aż musiałem tu znowu wejść z ciekawości kiedy szczekniesz na zawołanie.HEHE ciekawe dlaczego zawsze piszecie razem.Ona na pw wkurwiona ,że napisałem o tym ,że ją ruchałeś a Ty tutaj zaprzeczający wszystkim i wszystkim tylko ,żeby nie wiedzieli ,że Maddie to kurefka.Stary dziad na su żenada w uj z Ciebie.Pewnie nadal się bawisz kredkami na privach haha POWODZONKA Oby tak do 70tki na su i na viagrze.Dzięki za wyczerpującą wypowiedz.Tak jak szalona Meddie zamknąłeś temat.Ona potwierdzając ,że ją ruchałeś w piątek w nocy a Ty ,że jestes podstarzałym debilem na su.ŻENADA ALE POWODZONKA.Bylebyś się z nią nie rozmnażał.Skoda naszej pięknej planety na hybrydy takich przychlastów.SMILE

Maddie
Marzyciel

Postautor: Maddie » 27 cze 2017, 9:36

Samuraj, ale ty jesteś głupi M A S A K R A :lol:

Awatar użytkownika
bolekxxx
Mistrz

Postautor: bolekxxx » 27 cze 2017, 12:37

UUUHUHU widzę już nie zaprzeczeczamy ,że ruchałeś Maddie.Penie była rozmawa dysyplinująca swoją łajdaczkę =.HEHEH sprzedałaś mnie na pw suko teraz Cie zrucham za to tylko muszę doładować żetony :D

Według mnie ta cała sytuacja ma odwrócić naszą uwagę od ważniejszej sprawy czyli od obiegu żetonów . Czyli nasz upadły milioner ,właściciel wili ,luksusowych samochodów,jachtów,zamków i odkrywca eliksiru młodości w postaci gorzkiej żołądkowej :P , postanawia rzucić naszej modelce 50 tys żetonów ( na lewym rynku 5 tys złotych a w sklepie su bo myślę że tam się zaopatruje :)dla przykładu -20000 żetonów za 2868 PLN. ) Przyznacie że niezłe jak na zakłamanego elektryka który raczył nas wszelakimi bajkami już od dłuższego czasu na nieoficjalnym forum :) . Następstwem tego wszystkiego jest to że nasz sponsor dostaje to czego chce ,czyli dobiera się do tyłka naszej znajomej modelki 8-) , o czym oczywiście możemy się dowiedzieć z dyskusji miedzy obydwojgiem na tym forum a także wyznaniami mega zaspokojonej maddie na drugim forum :lol:,widocznie tak dbają o dyskrecje żebyśmy wszystko wiedzieli ze szczegółami ,tylko w jakim celu :?: :idea: . Dzięki temu nasz starszy kolega może się pozbyć opinii alfonso/obiegowca a stać się sponsorem z prawdziwego zdarzenia . Nie wiem jak wy ale w tą bajkę też nie wierze :D . Natomiast przechodząc do naszej modelki która z wdzięczności oddała się swojemu sponsorowi w podziękowaniu za grube złoto, także próbuje się odciąć od lewego obiegu. Dodatkowa jak widać po nw. cytacie ,zachęca kolejnych Januszków do dawania jej tak wysokich prezentów i budowania w nich nadziei że może się odda :P jak się dobrze posmaruje . Januszy radze uczulić na takie próby kupienia sobie camwhore jak już chcecie płacić odpalcie rokse będzie i taniej i szybciej :), tym bardziej że przeciętny janusz u nas zarabia hmm 2 tys złotych ,więc panowie szanujcie swoje ciężko zarobione pieniądze i wydawajcie je z głową :)

pipka22 pisze:
Ostatnio chodzą słuchy, ze umawia się ze swomi fanami ;) ciekawe ile w tym prawdy?

Bylbym zdziwiony jakby sie nie spotykala z "fanami" :D Prawie kazda na ShowUp.tv zaklina ze sie nie umawia. Zycie jednak pokazuje ze juz tak nie jest. Jak trafi sie klient ktory sypiac zetonami zwroci na siebie uwage i chociaz troche im przypadnie do gustu. Potem "kawka" w realu i z gorki :D

Maddie pisze:
Próbujcie Próbujecie kochani, a może się wam uda złapać za uda co czynią cuda :mrgreen:

Z jednym mogę się zgodzić to naprawdę dobrana para :) , z jednej strony jeden z większych kłamców jakiego możemy zobaczyć na su ,który podbudowuje swoje ego na młodych nie znających jeszcze dobrze życia osobach( często dzieciach ) a z drugiej strony jedna z większych cwaniar której możliwości poznaliśmy na starym forumsu. Życzę im powodzenia w kolejnych układzikach i przekrętach ale przede wszystkim zainwestowaniu zarobionej kasy w jakąś rozlewnie alkoholi który tak uwielbiają :)

ciekawskistrasznie
Fan

Postautor: ciekawskistrasznie » 27 cze 2017, 19:28

Bolex zacytowales Samuraja twierdzac ze to moje slowa ? - Serio zacznij czytac ze zrozumieniem i moze idz do szkoly gdzie cie naucza logicznie myslec.
Wedlug twojej teorii wzialem od maddie 50 k zetonow ktore pozniej jej dalem na transmiji , a ona za to w podziece wskoczyla ze mna do wyra. Kurwa czlowieku czy ty chociaz przemyslales cos nabazgral ? Ty mi kurwa pokaz gdzie tu profit dla maddie w takim ukladzie ? Bo wedlug twojej teorii ja nie dosc ze nic nie zaplacilem to jescze ja wyruchalem. Otoz rozczaruje cie , ani z nia nie spalem ani w zyciu nie zrobilem lewego obiegu u nikogo, mozesz sie wkurwiac i mowic o mnie co ci sie podoba , ale prawda jest taka ze to ty jestes zwyklym biednym przegrancem i nic tego nie zmieni bo ty masz to w glowie.
Jesli uwazasz ze byl jakikolwiek obieg zglos to do administracji Su niech sprawdzza a pozniej wroc klamliwa dziwko i przepros za oszczerstwa.
Tak sie zastanawiam jaka trzeba byc spierdolilna umyslowa zeby nie znajac osoby obrzucac ja gownem dzien w dzien. Wez sie kurwa ogarij bo rece opadaja...

Tego by nawet bareja nie wymyslil.. ja pierdole .

Awatar użytkownika
uklejka
Dominator

Postautor: uklejka » 27 cze 2017, 20:15

Kurcze, a Panowie wciąż nie mają dosyć tej nawalanki? :) :shock:

Awatar użytkownika
bolekxxx
Mistrz

Postautor: bolekxxx » 27 cze 2017, 20:41

Zacytowałem jego słowa nie twoje to po pierwsze :), po drugie jak byś rozumiał co piesze cała sytuacja którą opisuje miała odwrócić uwagę od lewego obiegu jaki pewnie zrobiliście . Sam wiesz jak jest twoich bajek już tyle się nasłuchałem że nie wieże ci w ani jedno słowo :) ,zacznij się zachowywać jak do twojego wieku przystało to może zmienię zdanie . Niema co liczyć na administracje która i tak na dużo przyzwala na portalu więc jak dla mnie cała sytuacja była tylko i wyłącznie zagrywką pod publikę ... oczywiście mogę się mylić ale ty i tak w moich oczach jesteś żałosnym pijakiem :lol: i tu się chyba raczej nie mylę przyznasz po swoich opowieściach które mieliśmy okazje czytać :)

dla przykładu - ty miałeś być milionerem a maddie miała robić tylko erotyczne pokazy z tańcem a każdy widział jak ładnie przetrzepała sobie kominek :lol: i jak tu wam w cokolwiek wierzyć no jak :lol:

ciekawskistrasznie
Fan

Postautor: ciekawskistrasznie » 27 cze 2017, 22:40

Serio bolexx juz sie nie kompromituj, niby ja jestem pijakiem itd, a co mam powiedziec o tobie ? jestes zwyklym frustratem ktory jak widze nawet nie skonczyl jak nomalny czlowiek zasadniczego wyksztalcenia. Ty masz czelnosc mnie oceniac ? Kim ty jestes ? serio pytam bo walisz takie farmazony ze o bykach nie wspominam ze czasem odnosze wrazenie ze jestes czlowiekiem specjalnej troski. Niby kogos probojesz oceniac , a sam nie widzisz jak chujowa namiastka czlowieka jestes. Serio wez sie za siebie i mniej sie rozgladaj po innych a twoj swiat tez bedzie piekniejszy. Chyba ci sie popierdolilo cos w glowie jesli uwazasz ze jestes jakims szeryfem moralnosci , bo uwierz mi bardzo ci do tego daleko .

Serio zacznij czesciej patrzec w lustro i zadawac sobie pytanie czemu jestes tak spierdolony zanim zaczniesz szukac przywar u innych ludzi ...

Pozdrawiam i zycze wiecej obiektywizmu bo jaki nie jestem to tobie daleko do mnie ...

Awatar użytkownika
bolekxxx
Mistrz

Postautor: bolekxxx » 27 cze 2017, 22:50

Pierw sam zacznij patrzeć w lustro i zobacz że w odbiciu jest stary dziad z problemami a nie koleś który będzie oceniał innych zdecydowanie młodszych ludzi żeby poczuć się lepiej. Do tego koleś który pomimo swojego wieku musi wymyślać fałszywe historie żeby podbudowywać swoje niskie ego , tak jak już ci wcześniej powiedziałem , idź na tamte forum i kontynuuj swoje bajeczki dalej . Milionera z ciebie nie będzie ale jedno jest pewne bajkopisarzem będziesz idealnym, dlatego polecam ci tamto zakłamane forum ,gdzie dalej będziesz mógł opowiadać pierdoły i robić z siebie kogoś kim nie jesteś :) I będę cie oceniał tak jak ty na tamtym forum oceniałeś wszystkich tyle że ja robię na podstawie tego co robiłeś i pisałeś .Nie martw się o mnie i o moje wykształcenie ale o swój problem z % i o swoją niską wartość która zmusza cię do pokazywania siebie jako innej osoby niż jesteś. Powiedzmy sobie szczerze najwyższy czas się ogarnąć bo i wiek do tego zobowiązuje .Mam nadzieje że w twoim wieku nie będę takich akcji jak ty odpierdzielał :)
powodzenia

Wendel
Dominator

Postautor: Wendel » 01 lip 2017, 16:10

Hmm ok ale co ma do tego Alessia ? :lol:

Awatar użytkownika
Kosa
Praktykant

Postautor: Kosa » 04 lip 2017, 16:14

Wendel pisze:Hmm ok ale co ma do tego Alessia ? :lol:

Może ona ma lustro w którym jak się przeglądasz to widzisz, że jesteś starym dziadem? :lol:

Wendel
Dominator

Postautor: Wendel » 04 lip 2017, 19:13

:lol: :lol: :lol: Kosa to Ci się żart udał :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Awatar użytkownika
bolekxxx
Mistrz

Postautor: bolekxxx » 17 sie 2017, 22:46

Może się podobać lub nie podobać ale na pewno potrafi się wyróżnić z tłumu :)

Wendel
Dominator

Postautor: Wendel » 18 sie 2017, 17:09

Ma swoje wady, nie zaprzeczam, ale nigdy nie jebnęła mnie na żety, zawsze dostałem to za co zapłaciłem i za to ją cenię

Awatar użytkownika
bolekxxx
Mistrz

Postautor: bolekxxx » 23 wrz 2017, 3:34

Pani zmienila Nick na cayenn czy cos koło tego :lol:

Awatar użytkownika
bolekxxx
Mistrz

Postautor: bolekxxx » 08 paź 2017, 17:04

coś ostatnio jej nie widać ,czyżby urlop :P

Wendel
Dominator

Postautor: Wendel » 08 paź 2017, 18:54

Nie wiem, ale jakiś czas temu ją widziałem .Może i tak. Twoja kumpela dalej za nią nie przepada ?

Awatar użytkownika
bolekxxx
Mistrz

Postautor: bolekxxx » 08 paź 2017, 19:07

nie wiem o którą kumpele chodzi bo na su połowa to kumpele :)

Wendel
Dominator

Postautor: Wendel » 08 paź 2017, 19:11

Ta naj :lol:

Awatar użytkownika
bolekxxx
Mistrz

Postautor: bolekxxx » 08 paź 2017, 19:18

a nie wiem trzebaby było jej zapyatać ;)

Wendel
Dominator

Postautor: Wendel » 08 paź 2017, 19:46

Ok może się zapytam, od jutra zrobiłem sobie urlop i raczej szybko mnie nie będzie :lol: :lol: :lol: A że planuję długi urlop to może obczaję jakąś dobrą miejscówkę w Białymstoku :lol:

Awatar użytkownika
bolekxxx
Mistrz

Postautor: bolekxxx » 08 paź 2017, 20:04

Dobre miejscówki w białym to tylko u ani lub koko :)

Wróć do „Showup.tv”