Laski z klasą na SU czyli dziewczyna z SU dla biznesmena

Sex kamerki, forum największej polskiej strony z seks kamerkami, wszystko co chcecie wiedzieć o ShowUp.tv
Wendel
Dominator

Laski z klasą na SU czyli dziewczyna z SU dla biznesmena

Postautor: Wendel » 06 kwie 2017, 19:08

Dostałem kilka próśb o taki temat ,cóż Dziewczyna dla biznesmena: ładna ,miła ,inteligentna ,umiejąca się ubrać i znająca zasady poprawnego zachowania a w łóżku wyuzdana suczka .Fuck to wyzwanie .Wprawdzie na SU wybór jest naprawdę spory ,to dziewczyn które spełniają wszystkie te kryteria jest niewiele :lol:

TomBrown
Dominator

Re: Laski z klasą na SU czyli dziewczyna z SU dla biznesmena

Postautor: TomBrown » 07 kwie 2017, 11:55

Wendel pisze:Dostałem kilka próśb o taki temat ,cóż Dziewczyna dla biznesmena: ładna ,miła ,inteligentna ,umiejąca się ubrać i znająca zasady poprawnego zachowania a w łóżku wyuzdana suczka .Fuck to wyzwanie .Wprawdzie na SU wybór jest naprawdę spory ,to dziewczyn które spełniają wszystkie te kryteria jest niewiele :lol:

ale po czy ty to poznajesz? bo one raczej to się ładnie rozbierają?

Wendel
Dominator

Postautor: Wendel » 07 kwie 2017, 16:57

Po czym ? Jestem od zawsze na SU więc znam te dziewczyny, widzę je jak zaczynają "karierę" ,w jej trakcie i pod koniec. Widzę jak zmieniają się na SU ,niestety z reguły na gorzej .Wiesz ja siedząc na SU od lat ,polubiłem te dziewczyny i facetów ,są jak moje dzieci ,ułomne i słabe ,ale za to ich lubię jeszcze bardziej .Dziwne nie ?

Awatar użytkownika
bolekxxx
Mistrz

Postautor: bolekxxx » 17 sie 2017, 21:50

Hmm jeżeli miałbym wybierać to zaproponowałbym Chilicam,Sweetlips ,Toxic - często mówi że od innych dziewczyn odróznia ja umiejętność zachowania i nie narobienia wstydu partnerowi :) . Cięzko dać mi wiecej przykładów bo jak wiadomo dziewczyny z su lubią zaszaleć - pochlać a nawet przyćpać ,więc spora część odpada na starcie :)

Wendel
Dominator

Postautor: Wendel » 18 sie 2017, 17:27

Anita...wiesz, zanudziłbyś się na śmierć :lol: Magda...mam do niej słabość, ale za dobrze ją znam...ekstremalnie fałszywa laska choć bardzo seksowna i umiejąca zaczarować, Aśka...Aśka nie, chuj wie co jej odpali... :lol: :lol: :lol: Caryca by się nadawała...o ile się nie upije :lol:

Wróć do „Showup.tv”