Z którą dziewczyną z SU pokazałbyś się na mieście

Sex kamerki, forum największej polskiej strony z seks kamerkami, wszystko co chcecie wiedzieć o ShowUp.tv
Wendel
Dominator

Z którą dziewczyną z SU pokazałbyś się na mieście

Postautor: Wendel » 15 cze 2017, 20:50

No i tu będzie ciekawie :lol:

Wierny
Uzależniony

Re: Z którą dziewczyną z SU pokazałbyś się na mieście

Postautor: Wierny » 16 cze 2017, 15:20

Jakby mnie matka miała zobaczyć? :lol: Ale jakby matka nie mogła to z Szefową ;)

SAMURAJ
Praktykant

Postautor: SAMURAJ » 24 cze 2017, 4:46

Z żadną bym się nie pokazał.Mimo ,ze większość nie pokazuje twarzy bal bym się ,ze ktoś ja i tak rozpozna co nie jest trudne.Może jestem konserwatystą ale nie ryzykowalbym choć by była to mega slicznotka.Za sztywne towarzystwo mam ,żeby nie odbiło się to szerokim echem na mieście.Stracić twarz jest łatwo przez taką lajdaczke a odzyskać dobre imię jest już trudniej.Pzerazalo by mnie to ,ze ktoś ja rozpozna nawet nie z moich znajomych.Później by jeszcze myslal ,ze czuję do niej miete i komediodramat gotowy.

Awatar użytkownika
MajsterKlepka
Uzależniony

Postautor: MajsterKlepka » 24 cze 2017, 4:52

buahahahahahahahahaahahhhahahahahahahahahahahhhahahahhahahahahahahahahahahahahahahhahahahah
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Umarłem ze śmiechu :!: :!: :!:

SAMURAJ
Praktykant

Postautor: SAMURAJ » 24 cze 2017, 5:32

MajsterKlepka pisze:buahahahahahahahahaahahhhahahahahahahahahahahhhahahahhahahahahahahahahahahahahahahhahahahah
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Umarłem ze śmiechu :!: :!: :!:

Moi kumple by dopiero umarli ze śmiechu jakby mnie przyłapali na takiej wtopie z topką heeh Już widzę te komentarze i ciągłe kulanie zwały ze mnie. Paru co prowadzi burdele pewnie by mi powiedziało tak;Dlaczego u nas sobie nie wybrałeś swojej cnotliwej damy?Dzięki ale nie skorzystam nawet jeśli to mega ślicznotka.Jak ktoś jest tak głupi i szuka na su kogoś na real, to tylko na ruchanie a nie na spacery po mieście .Takie moje sztywne ,konserwatywne zdanie. POZDRO

Awatar użytkownika
MajsterKlepka
Uzależniony

Postautor: MajsterKlepka » 24 cze 2017, 6:12

Dzięki, uśmiechu życzę :!: :lol:

Wendel
Dominator

Postautor: Wendel » 26 cze 2017, 13:59

Pytanie jest przewrotne :lol: Ja pokazałbym się każdą, jak masz stabilną sytuację finansową to raczej opiniami jakiś kelnerów ,sklepowych czy szatniarzy nie bardzo się przejmujesz . Ja robię co chcę i kiedy chcę :lol:

Awatar użytkownika
bolekxxx
Mistrz

Postautor: bolekxxx » 17 sie 2017, 21:41

Oczywiście z Koko21 żeby jej wreście rozciagnać tą ciasną cipke co tylko główka wibro wchodzi :D :lol:

Wendel
Dominator

Postautor: Wendel » 18 sie 2017, 17:28

Doggy style ? nie pójdzie na to :lol: chyba że masz cipkę :lol: :lol: :lol:

Wróć do „Showup.tv”