Zmiana 360 stopni

Kaska
Mistrz

Re: Zmiana 360 stopni

Postautor: Kaska » 12 cze 2017, 15:15

Taaaaa najlepiej rozmawiać o tym czy 360 stopni to pełny obrót czy nie. Nie mogę! z facetami tak jest zawsze. Będą się czepiać szczegółów żeby tylko uniknąć tematu. A potem jeszcze powiedzą że to wszystko wina dziewczyny.

Awatar użytkownika
MajsterKlepka
Uzależniony

Postautor: MajsterKlepka » 12 cze 2017, 15:26

Marcys pisze:Bo mężczyźni nie wiedzą co to jest przenośnia. Oni nie wiedzą co to jest poezja i po co my to czytamy. Oni czytają dla rozrywki tablice metamatematyczne albo notowania giełdowe.

Ależ wiemy, wiemy...
Właśnie przenośnią jest stwierdzenie, że ktoś się zmienił o 180 stopni. Dosłownością byłoby napisać, że ktoś zmienił się radykalnie, albo nie do poznania. W zdaniu o 360-ciu stopniach jest zawarty ewidentny błąd logiczny, ale o logice kobiet nie będę się wypowiadał, bo posypałyby się na mnie z ich strony gromy i pioruny (ooooo, chyba nawet udało mi się użyć przenośni). ;)

Lista kilku mężczyzn (nazwiska alfabetycznie), najwybitniejszych poetów polskich:

Jan Brzechwa
Aleksander Fredro
Konstanty Ildefons Gałczyński
Zbigniew Herbert
Franciszek Karpiński
Zygmunt Krasiński
Adam Mickiewicz
Cyprian K. Norwid
Juliusz Słowacki
Leopold Staff
ks. Jan Twardowski

:roll:

TomBrown
Dominator

Postautor: TomBrown » 12 cze 2017, 19:15

Lusia28 pisze:
TomBrown pisze::lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol: kolejna co nas nie docenia i źle o nas mowi, a my przecież tylko do rany przyłóż :lol: :lol:

no ja nie mowię ze nie, ale i tak nie zmienia to faktu, że wpadacie w samozachwyt

hehe, bo my lubimy być głaskani i wtedy jest nam dobrze

TomBrown
Dominator

Postautor: TomBrown » 12 cze 2017, 19:18

MajsterKlepka pisze:
Marcys pisze:Bo mężczyźni nie wiedzą co to jest przenośnia. Oni nie wiedzą co to jest poezja i po co my to czytamy. Oni czytają dla rozrywki tablice metamatematyczne albo notowania giełdowe.

Ależ wiemy, wiemy...
Właśnie przenośnią jest stwierdzenie, że ktoś się zmienił o 180 stopni. Dosłownością byłoby napisać, że ktoś zmienił się radykalnie, albo nie do poznania. W zdaniu o 360-ciu stopniach jest zawarty ewidentny błąd logiczny, ale o logice kobiet nie będę się wypowiadał, bo posypałyby się na mnie z ich strony gromy i pioruny (ooooo, chyba nawet udało mi się użyć przenośni). ;)

Lista kilku mężczyzn (nazwiska alfabetycznie), najwybitniejszych poetów polskich:

Jan Brzechwa
Aleksander Fredro
Zbigniew Herbert
Franciszek Karpiński
Zygmunt Krasiński
Adam Mickiewicz
Cyprian K. Norwid
Juliusz Słowacki
Leopold Staff
ks. Jan Twardowski

ale czy ci mężczyźni nie byli przypadkiem nieszczęśliwie zakochani lub mocno się czegoś obawiali? po za tym zgadzam się z tobą w 1000%

Awatar użytkownika
MajsterKlepka
Uzależniony

Postautor: MajsterKlepka » 12 cze 2017, 20:30

Tom, nie strasz mnie, bo właśnie poczułem wenę. ;)

Lusia28
Dominator

Postautor: Lusia28 » 12 cze 2017, 20:46

TomBrown pisze:
Lusia28 pisze:
no ja nie mowię ze nie, ale i tak nie zmienia to faktu, że wpadacie w samozachwyt

hehe, bo my lubimy być głaskani i wtedy jest nam dobrze

no ale co za dużo to niezdrowo mimo wazystko... ja lubię chwalić ale też bez przesady

TomBrown
Dominator

Postautor: TomBrown » 12 cze 2017, 21:59

MajsterKlepka pisze:Tom, nie strasz mnie, bo właśnie poczułem wenę. ;)

to pisz, nikt ci nie broni :lol: :lol: :lol:

TomBrown
Dominator

Postautor: TomBrown » 12 cze 2017, 22:00

Lusia28 pisze:
TomBrown pisze:hehe, bo my lubimy być głaskani i wtedy jest nam dobrze

no ale co za dużo to niezdrowo mimo wazystko... ja lubię chwalić ale też bez przesady

no wiadomo, wszystko musi mieć swoje ramy

Awatar użytkownika
MajsterKlepka
Uzależniony

Postautor: MajsterKlepka » 12 cze 2017, 23:16

TomBrown pisze:
MajsterKlepka pisze:Tom, nie strasz mnie, bo właśnie poczułem wenę. ;)

to pisz, nikt ci nie broni :lol: :lol: :lol:

Wiśta - wiooo!, łatwo powiedzieć...
Jako prawdziwy samiec alfa nie mogę sobie pozwolić na szarganie wizerunku jakimiś nieszczęśliwymi miłościami lub tchórzostwem. To ja porzucam wykorzystane przeze mnie kobiety i tłukę przeciwników po mordach. 8-) :lol: ;)

Marcys
Mistrz

Postautor: Marcys » 13 cze 2017, 8:26

MajsterKlepka pisze:
TomBrown pisze:to pisz, nikt ci nie broni :lol: :lol: :lol:

Jako prawdziwy samiec alfa nie mogę sobie pozwolić na szarganie wizerunku jakimiś nieszczęśliwymi miłościami lub tchórzostwem. To ja porzucam wykorzystane przeze mnie kobiety i tłukę przeciwników po mordach. 8-) :lol: ;)

Jakoś Lechonia nie wymieniłeś :D :D :D Znaczy jesteś 100% hetero :lol: Czyli masz mniej szans na randkę
AnnaMaria

Marcys
Mistrz

Postautor: Marcys » 13 cze 2017, 8:28

TomBrown pisze:
MajsterKlepka pisze:
Ależ wiemy, wiemy...

Jan Brzechwa
Aleksander Fredro
Zbigniew Herbert
Franciszek Karpiński
Zygmunt Krasiński
Adam Mickiewicz
Cyprian K. Norwid
Juliusz Słowacki
Leopold Staff
ks. Jan Twardowski

ale czy ci mężczyźni nie byli przypadkiem nieszczęśliwie zakochani lub mocno się czegoś obawiali? po za tym zgadzam się z tobą w 1000%

Ci mężczyźni na pewno lubili zaglądać do kieliszka :D Może poza Twardowskim, który tylko winko mszalne :D :D
AnnaMaria

Awatar użytkownika
MajsterKlepka
Uzależniony

Postautor: MajsterKlepka » 13 cze 2017, 8:30

Nie piernicz mała, ściągaj ciuchy! 8-)

Marcys
Mistrz

Postautor: Marcys » 13 cze 2017, 10:18

MajsterKlepka pisze:Nie piernicz mała, ściągaj ciuchy! 8-)

Najpierw Ty pokaż że jesteś odważny :P
AnnaMaria

Awatar użytkownika
MajsterKlepka
Uzależniony

Postautor: MajsterKlepka » 13 cze 2017, 10:55

Obrazek

TomBrown
Dominator

Postautor: TomBrown » 13 cze 2017, 17:46

Marcys pisze:
TomBrown pisze:

Ci mężczyźni na pewno lubili zaglądać do kieliszka :D Może poza Twardowskim, który tylko winko mszalne :D :D

czyli tokaj, też idzie mocno do głowy

TomBrown
Dominator

Postautor: TomBrown » 13 cze 2017, 17:50

MajsterKlepka pisze:
TomBrown pisze:to pisz, nikt ci nie broni :lol: :lol: :lol:

fajne masz marzenia, dobrze, że za marzenia nie zamykają ;)

Lusia28
Dominator

Postautor: Lusia28 » 13 cze 2017, 20:03

TomBrown pisze:
Lusia28 pisze:

no właśnie. a mowiąc o facetach już tak z wami jest;)) z jednej strony cudowni,z drugiej narzekajacy częściej, słabsi dużo bardziej

TomBrown
Dominator

Postautor: TomBrown » 14 cze 2017, 21:27

Lusia28 pisze:
TomBrown pisze:

no właśnie. a mowiąc o facetach już tak z wami jest;)) z jednej strony cudowni,z drugiej narzekajacy częściej, słabsi dużo bardziej[pr

to zalezy w czym słabsi, twoje słowa przeczą naturze

Kaska
Mistrz

Postautor: Kaska » 14 cze 2017, 21:39

Misio1234 pisze:
Kaska pisze:Moja koleżanka zawsze lubiła się zabawić i zawsze robiła najlepsze imprezy dlatego nawet po szkole spotykałyśmy się na tych jej imprezach. Zawsze miała kupę facetów wokół siebie i nie chciała nigdy być w związku. Nawet mówiła że związek to prawie jak śmierć tylko bardziej boli :D I nagle przychodzę do niej a nie widziałyśmy się tylko miesiąc a na jej biurku widzę zaschnięty bukiet ślubny więc zażartowałam że złapała bukiet na jakimś ślubie i pewnie teraz będzie następna. A ona mi na to że tydzień temu wyszła za mąż. Zdębiałam bo choć nie jesteśmy jakieś sisters to spotykamy się często i myślałam że jesteśmy przyjaciółkami a tu taki suprice :o Nie żebym chciała być na tym ślubie ale pełne zaskoczenie? Potem się dowiedziałam że nie powiedziała nikomu z naszej paczki a do końca wpierała nam że jej małżeństwo nie interesuje że gardzi facetami że ślub to dla kogoś kto jest głupi. We wszystko wierzyłam a ona się po prostu na mnie wypięła? Dlaczego ludzie tak kłamią i po co? Przecież nikt jej nie kazał.

Miłość nie wybiera-wybierz WC Pickera:) Ślub to śmierć w szczególności dla faceta.Oddaje swoje zarobki ,przyjaznie ,wolny czas tylko żeby zadupczyć a i tak po czasie mu się znudzi i będzie oglądać się za innymi.Pózniej ktoś mu podeśle filmik z su(patrz Maddie)jak jego cnotliwa wybranka serca jednak okazała się Maddie i czar pryśnie tylko już za pózno.Więc kumpela mimo iż zakłamana to mówiła prawdę hehe uwielbiam takie tautologizmy.Większość z showsu potrafi się tylko nimi posługiwać w codziennej mowie.Przesiąkli sztucznym fałszem jak twoja kumpela.Nic tylko odcinać się od takich mend społecznych i nie brać ślubu :)

Misio zaraz cię obrażę ale jesteś po prostu głupi. Wiesz dlaczego? Maddie zna każdy i każdy wie co ona robi. Ona jest jaka jest i jakby ci sperma nie uderzyła do głowy (jak to mówią) to od razu byś zobaczył. Maddie umie gotować, jest miła, zapuszcza nawet futerko dla tych starszych wielbicieli co się bez futerka nie mogą obyć. Zakochałeś się? To Twoja strata. Ona nawet mogła nie chcieć cie zranić. Ona musi być miła żeby zarabiać żetony. A Ty myślisz że ona na szołapie jest dla przyjemności? Jak każdy chce trochę dorobić. Nie może być wredna i zła bo nie zarobi. A jak idziesz do klubu a dziewczyna namawia cię na drogie drinki i jest milutka to od razu się zakochujesz? Jakoś we mnie nikt się nie zakochał. Czyli Misiów nie jest dużo. Współczuję ci ale to jest twoja wina że straciłeś głowę.

Marcys
Mistrz

Postautor: Marcys » 14 cze 2017, 22:05

TomBrown pisze:
Marcys pisze:

czyli tokaj, też idzie mocno do głowy

Nie wiem czy idzie bo nigdy nie piłam :roll: Jedyne co robiłam w kuchni księdza to gotowałam jajka a do piwnicy nie dał mi kluczy :( Chyba byłam za młoda :lol:
AnnaMaria

TomBrown
Dominator

Postautor: TomBrown » 15 cze 2017, 4:51

Marcys pisze:
TomBrown pisze:czyli tokaj, też idzie mocno do głowy

Nie wiem czy idzie bo nigdy nie piłam :roll: Jedyne co robiłam w kuchni księdza to gotowałam jajka a do piwnicy nie dał mi kluczy :( Chyba byłam za młoda :lol:

a co ty robiłaś w kuchni księdza?

Lusia28
Dominator

Postautor: Lusia28 » 15 cze 2017, 8:55

TomBrown pisze:
Lusia28 pisze:

no właśnie. a mowiąc o facetach już tak z wami jest;)) z jednej strony cudowni,z drugiej narzekajacy częściej, słabsi dużo bardziej[pr

hahah słabsi w określonych kwestiach;))) jak widzę mojego jak po 5km spaceru na drugi dzien zdycha na zakwasy, to śmiechu warte hahaha

TomBrown
Dominator

Postautor: TomBrown » 15 cze 2017, 17:13

Lusia28 pisze:
TomBrown pisze:

hahah słabsi w określonych kwestiach;))) jak widzę mojego jak po 5km spaceru na drugi dzien zdycha na zakwasy, to śmiechu warte hahaha

bo nie przyzwyczajony do takiego wysiłku

Lusia28
Dominator

Postautor: Lusia28 » 16 cze 2017, 18:50

TomBrown pisze:
Lusia28 pisze:

bo nie przyzwyczajony do takiego wysiłku

a w pracy niby robi przy maszynie 8km dziennie :lol: :lol:

TomBrown
Dominator

Postautor: TomBrown » 17 cze 2017, 19:50

Lusia28 pisze:
TomBrown pisze:bo nie przyzwyczajony do takiego wysiłku

a w pracy niby robi przy maszynie 8km dziennie :lol: :lol:

ale po płaskim

Wróć do „Archiwum”