Nowy związek

Związki, miłość, partnerstwo
zona

Nowy związek

Postautor: zona » 25 maja 2017, 11:37

Czy boicie się związków z kimś kto ma przeszłość taką jak małżeństwo i dzieci z tego małżeństwa? Co powiedzielibyście córce, która poznała mężczyznę z dwójką dzieci i chce sobie ułożyć z nim życie? Nie wiem co doradzić mojej córce a boję się jej nowego związku. Boję się, że będzie cierpiała i nie akceptuję tego, że wybranek córki jest taki nowoczesny. Wiem, że postąpiłam nieładnie ale sprawdziłam go na Facebooku i dowiedziałam się, że jest w otwartym związku. Wiem co to jest otwarty związek. W moich czasach też byli tacy mężczyźni. Otwarty związek dobry jest tylko dla mężczyzn nie dla kobiet. Tymczasem moja córka chyba to akceptuje. Chyba nie rozumie w co się plącze. Nie umiem z nią o tym rozmawiać, wszystko ukrywa, nawet nie wiem od kiedy jest z tym mężczyzną. Moim zdaniem to jest niepoważny układ. Teraz córka chce się wyprowadzić. Mój mąż i jej ojczym mówi, że ona chce się pobawić w dom, że chce poeksperymentować i to nic złego. Ja jednak myślę, że ten mężczyzna złamie serce i życie mojej córce.

Awatar użytkownika
uklejka
Dominator

Re: Nowy związek

Postautor: uklejka » 12 lip 2017, 18:25

Nic nie poradzisz, jak zechce tak zrobi. Nie przekreślałabym związku z kimś z przeszłością, z dziećmi. To o niczym nie świadczy. Córka mojego znajomego wyszła za mąż za rówieśnika, a ten się okazał maminsynkiem i zazdrośnikiem. Rozwiodła się z nim. A teraz jest z rozwodnikiem, który ma dzieci z małżeństwa. I ona teraz też spodziewa się dziecka i są razem i są szczęśliwi. Nie ma reguły. A życia za nią przeżyjesz.

Awatar użytkownika
Kosa
Praktykant

Postautor: Kosa » 18 lip 2017, 23:08

Na pewno takie związki nie są łatwe ale dlaczego miałoby się to źle skończyć. Właśnie może się skończyć dobrze jak od początku są kłopoty bo się potem umie docenić kiedy jest spokój.

Master
Dominator

Postautor: Master » 20 lip 2017, 13:24

:?:

Wierny
Uzależniony

Postautor: Wierny » 31 lip 2017, 12:54

Wiesz jest taka zasada że jak się wiążesz z kimś kto ma dzieci i jest po rozwodzie to trudno wymagać od rodziców żeby byli szczęśliwi. Tylko że rodzice są nieżyciowi. Teraz jest dużo rozwodów i często ci ludzie z doświadczeniem umieją docenić to co mają a ci co mają tą "czystą kartę" mogą ci zabagnić życie i namieszać. Na pewno skreślać kogoś za rozwód lub dzieci to głupota.

Wróć do „Związki”