Powody do zdrady

Związki, miłość, partnerstwo
Vanessa
Dominator

Powody do zdrady

Postautor: Vanessa » 31 maja 2017, 4:47

Jakie wg was są najczęstsze? Czy każda zdrada jest czymś spowodowana, czy też potraficie lub ktoś z waszych znajomych zdradza bez powodu? Ot tak, bo chce? ;)

Awatar użytkownika
uklejka
Dominator

Re: Powody do zdrady

Postautor: uklejka » 24 cze 2017, 13:50

Powody są różne, ale myślę, że zawsze jakieś są. Coś, jakiś niedosyt, jakieś pragnienie, czasem erotyczne, a czasem nie, ale coś jest nie do końca tak, co czyni nas otwartymi na zaloty innych, na sprzyjające okoliczności, na szukanie zainteresowania od innych. Nawet jeśli nie są one świadome, nawet jeśli są ukryte, to gdzieś tam są powody do zdrady. Przy czym powody, to jeszcze nie znaczy kto jest winien.

Kaska
Mistrz

Postautor: Kaska » 28 cze 2017, 21:38

Tak naprawdę to myślę że ludzie są sobą znudzeni i dlatego się zdradzają. Tylko muszą coś wymyślić żeby nikt nie pomyślał że sa bez serca albo źli.

Marcys
Mistrz

Postautor: Marcys » 09 lip 2017, 20:50

Bardzo często słyszę, że ludzie zdradzają bo nie mają dla siebie czasu. Kumpela rozstała się z chłopakiem, bo on nie miał dla niej w ogóle czasu. Czarę goryczy przepełniło to, że zapomniał o tym kiedy ona ma urlop i wziął urlop w innym terminie. Pojechała sama i poznała kogoś innego. Tak szybko ta znajomość sie rozkręciła, że na święta będzie już ślub.
AnnaMaria

Awatar użytkownika
uklejka
Dominator

Postautor: uklejka » 11 lip 2017, 20:32

To chyba też jest jakiś nowy styl życia. Wszyscy jakoś coraz bardziej gonią nie wiadomo za czym. Praca wymaga coraz więcej czasu i zaangażowania. W weekendy internet i seriale, nie ma czasu na rozmowę. A związek wymaga pielęgnacji. Inaczej się rozpada...

Awatar użytkownika
bolekxxx
Mistrz

Postautor: bolekxxx » 23 wrz 2017, 2:26

U kobiet zdrada zazwyczaj pojawia się po postępującej hipergami czyli inaczej mówiąc kobieta z czasem coraz bardziej wyolbrzymia wady swojego partnera , zaczyna mu robic coraz częstsze awantury lub nie daje doopy :mrgreen: Tzw. Efekt migrenowy :mrgreen: To wszystko prowadzi do utraty pożądania i ewentualnej zdrady lub zmiany partnera. Oczywiście kobieta poprzez te wady faceta czuje się usprawiedliwiona jak cos odpierdoli. A faceci głównie z powodu w/w zachowania kobiet :) lub jak są sexoholikami:D

Lusia28
Dominator

Postautor: Lusia28 » 05 paź 2017, 10:25

ja myślę ze zdrada pojawia się wtedy, gdy czlowiek po prostu zaczyna być nieszczęsliwy w obecnym związku

Wróć do „Związki”