Łatwy mężczyzna

Związki, miłość, partnerstwo
Marcys
Mistrz

Łatwy mężczyzna

Postautor: Marcys » 13 cze 2017, 8:23

Na pewno wielu panów tu będzie bardzo oburzonych ale słowo "łatwy" pasuje do was tak samo jak do kobiet. Te same słowa można użyć mówiąc o mężczyźnie i kobiecie. Mężczyźni myślą że nie dotyczy ich określenie łatwy ani nie można o nich powiedzieć że są jak automat parkingowy czyli przyjmują monety od każdej która się trafi. Mamy jak mamy i jest równouprawnienie no nie? ;) Więc panowie jesteście dziwkami, jesteście jak automat na monety, jesteście łatwi, jesteście prostytutkami, rozbijacie rodziny, szukacie sponsorek i kurcze niewiele różnicie się od kobiet, którymi gardzicie jeśli robią to samo co wy. Nie wiem dlaczego nie mówi się o mężczyźnie który ma wiele partnerek, że to zwykła dziwka? Przecież to fakt. Jak się zmienia partnerów nie umie być wiernym jak się lubi dostawać różne prezenty za towarzystwo to co to jest jak nie dziwkarstwo? Nie wiem kiedy mężczyźni zamierzają zauważyć, że nie są Casanovami. Są dziwkami. A może zgodzilibyście się żeby o kobiecie, która codziennie śpi z innym mówić że to kobieta Casanova? Moim zdaniem raczej powiecie że to dziwka. Więc lustereczko powiedz przecie kto jest większą dziwką na tym świecie?
AnnaMaria

Awatar użytkownika
bolekxxx
Mistrz

Re: Łatwy mężczyzna

Postautor: bolekxxx » 15 cze 2017, 14:17

Nie zgadzam się z tym co koleżanka wyżej napisała ponieważ niema czegoś takiego jak łatwy mężczyzna :) a bardziej jest to związane z dobrym wychowaniem i kulturą osobista :) . A wynika to z nauk rodzinnych gdzie mama wpaja młodemu chłopakowi że nie może odmawiać nigdy kobiecie w potrzebie :D ,wielu bierze te słowa dosłownie i zawsze chcą być dżentelmenami . :mrgreen: Więc drogie panie to działania z myślą o zaspokojeniu waszych nagłych potrzeb , dodajmy że oczywiście nie każdy facet jest dżentelmenem :mrgreen: I nie jesteśmy nawet doceniani bo kobiety zamiast nasz doceniać mówią ze każdy facet to świnia :P

Fanna
Dominator

Postautor: Fanna » 20 cze 2017, 15:18

Bolek!!! Pogięło Cię! Właśnie, to koleżanka szczerą prawdę napisała. Nie stoicie na rogu czy na parkingu, ale moczycie gdzie się da! Niczym nie różnicie się od dziwek! :x

Awatar użytkownika
uklejka
Dominator

Postautor: uklejka » 24 cze 2017, 13:42

Marcys masz u mnie dużego buziola :) Świat pełen jest sterczących fiutów gotowych na każde zawołanie :) Może jeden na 10 panuje nad tym swoim testosteronem. I zawsze twierdziłam, że facet jest brakującym ogniwem pomiędzy małpą a kobietą :lol: :D :lol: :twisted:

Marcys
Mistrz

Postautor: Marcys » 25 cze 2017, 17:05

bolekxxx pisze:Nie zgadzam się z tym co koleżanka wyżej napisała ponieważ niema czegoś takiego jak łatwy mężczyzna :) a bardziej jest to związane z dobrym wychowaniem i kulturą osobista :) . A wynika to z nauk rodzinnych gdzie mama wpaja młodemu chłopakowi że nie może odmawiać nigdy kobiecie w potrzebie :D ,wielu bierze te słowa dosłownie i zawsze chcą być dżentelmenami . :mrgreen: Więc drogie panie to działania z myślą o zaspokojeniu waszych nagłych potrzeb , dodajmy że oczywiście nie każdy facet jest dżentelmenem :mrgreen: I nie jesteśmy nawet doceniani bo kobiety zamiast nasz doceniać mówią ze każdy facet to świnia :P

Ależ jak najbardziej jest. Tylko się nie przyznajecie. Miałam kiedyś chłopaka, który powiedział mi że on chce być wierny ale on chyba jest łatwy. No i był łatwy a ja nie będę się ścigać z każdą dziewczyną bo by mi życia nie starczyło na taki hazard.
AnnaMaria

Marcys
Mistrz

Postautor: Marcys » 25 cze 2017, 17:10

uklejka pisze:Marcys masz u mnie dużego buziola :) Świat pełen jest sterczących fiutów gotowych na każde zawołanie :) Może jeden na 10 panuje nad tym swoim testosteronem. I zawsze twierdziłam, że facet jest brakującym ogniwem pomiędzy małpą a kobietą :lol: :D :lol: :twisted:

Co z tego, że oni są brakującym ogniwem? Mało mnie to pociesza. Mogłam poznać Cię wcześniej ;) Ja jestem z tych co nie muszą wkładać łapy do ognia jak ktoś im już powie że to boli.
AnnaMaria

Awatar użytkownika
bolekxxx
Mistrz

Postautor: bolekxxx » 25 cze 2017, 17:58

Nie wiem jak wasi faceci ale ja jestem ciężki do zdobycia :mrgreen:

Awatar użytkownika
uklejka
Dominator

Postautor: uklejka » 26 cze 2017, 12:27

bolekxxx pisze:Nie wiem jak wasi faceci ale ja jestem ciężki do zdobycia :mrgreen:

Ja też nie wiem, jak tam jest z moim facetem i nawet nie chcę tego wiedzieć :lol:

Kaska
Mistrz

Postautor: Kaska » 28 cze 2017, 21:36

Fanna pisze:Bolek!!! Pogięło Cię! Właśnie, to koleżanka szczerą prawdę napisała. Nie stoicie na rogu czy na parkingu, ale moczycie gdzie się da! Niczym nie różnicie się od dziwek! :x

Czasem stoją na rogu :lol:

TomBrown
Dominator

Postautor: TomBrown » 30 cze 2017, 19:45

bolekxxx pisze:Nie zgadzam się z tym co koleżanka wyżej napisała ponieważ niema czegoś takiego jak łatwy mężczyzna :) a bardziej jest to związane z dobrym wychowaniem i kulturą osobista :) . A wynika to z nauk rodzinnych gdzie mama wpaja młodemu chłopakowi że nie może odmawiać nigdy kobiecie w potrzebie :D ,wielu bierze te słowa dosłownie i zawsze chcą być dżentelmenami . :mrgreen: Więc drogie panie to działania z myślą o zaspokojeniu waszych nagłych potrzeb , dodajmy że oczywiście nie każdy facet jest dżentelmenem :mrgreen: I nie jesteśmy nawet doceniani bo kobiety zamiast nasz doceniać mówią ze każdy facet to świnia :P

zgadzam się, super z tego wyszedłeś :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

TomBrown
Dominator

Postautor: TomBrown » 30 cze 2017, 19:46

Kaska pisze:
Fanna pisze:Bolek!!! Pogięło Cię! Właśnie, to koleżanka szczerą prawdę napisała. Nie stoicie na rogu czy na parkingu, ale moczycie gdzie się da! Niczym nie różnicie się od dziwek! :x

Czasem stoją na rogu :lol:

mi tam nie wszędzie i nie przy każdej stoi :lol: :lol: :lol:

Marcys
Mistrz

Postautor: Marcys » 09 lip 2017, 20:46

Na rogu, pod latarnią, pod sklepem :D Mało który facet odmówi nawet brzydkiej kobiecie. Kiedyś słyszałam dowcip o mężczyźnie, którego na każdym parkingu okradały te same dziewczyny a on zawsze się dał okraść bo patrzył na biust i tyłek. Męska wola jest podgrzanym gumisiem, gnie się i naciąga w każdą stronę :D
AnnaMaria

Awatar użytkownika
uklejka
Dominator

Postautor: uklejka » 13 lip 2017, 20:26

Każda prawdziwa dama nie odmawia chętnemu. Tak a propos gentelmanów ;)

TomBrown
Dominator

Postautor: TomBrown » 14 lip 2017, 4:44

uklejka pisze:Każda prawdziwa dama nie odmawia chętnemu. Tak a propos gentelmanów ;)

i tego należy się trzymać

Awatar użytkownika
Kosa
Praktykant

Postautor: Kosa » 18 lip 2017, 23:06

uklejka pisze:Każda prawdziwa dama nie odmawia chętnemu. Tak a propos gentelmanów ;)

Zabiłaś mi ćwieka :lol: ale pamiętaj żeby jednak czasem odmawiać bo wtedy opryszczka nie wraca przez dłuższy czas :D

Wierny
Uzależniony

Postautor: Wierny » 31 lip 2017, 13:14

A czy ty jesteś prawdziwą damą? :lol:

Wierny
Uzależniony

Postautor: Wierny » 31 lip 2017, 13:15

Kosa pisze:

Zabiłaś mi ćwieka :lol: ale pamiętaj żeby jednak czasem odmawiać bo wtedy opryszczka nie wraca przez dłuższy czas :D

Kosa to na jakiego gentelamana ty trafiłaś? :lol:

Awatar użytkownika
uklejka
Dominator

Postautor: uklejka » 02 sie 2017, 19:05

Wierny pisze:

A czy ty jesteś prawdziwą damą? :lol:

Taka ze mnie dama jak z Ciebie gentelman :) ;)

Lusia28
Dominator

Postautor: Lusia28 » 04 sie 2017, 20:55

mnie wkurwia, mimo ze latwa nie jestem, jak na laski co częciej zmieniają facetów mowi się latwa, dziwka, puszczalska, a na facetów nie twierdząc, ze to normlane przecieć. zalosne to jest

Awatar użytkownika
bolekxxx
Mistrz

Postautor: bolekxxx » 07 sie 2017, 16:51

Bo tutaj sprawę wyjaśnia stare powiedzenie ,,jak suka nie da pies nie weźmie" . Dlatego tak się mówi na kobiety bo to one tak naprawdę decydują ,facet tylko może pokazać chęć ze tak powiem przelecenia danej kobitki :|

Wróć do „Związki”