Mój facet kobieciarz

Związki, miłość, partnerstwo
luxxury92
Podglądacz

Mój facet kobieciarz

Postautor: luxxury92 » 25 lip 2017, 12:36

Dziewczyny, mam problem, a mianowicie chodzi o to, że mój facet uwielbia non stop oglądać jakieś laski w necie na portalach typu instagram, fotka.pl. Potrafi wyszukiwac kilka razy dziennie tą samą osobę, która wstawia wyzywające zdjęcia i sie na nie lampić bez opamiętania. Dodam, że jestem dość atrakcyjną osobą, wysoką i szczupłą. Ogólnie on twierdzi, że mu się podobam, ale lubi oglądać te inne dziewczyny. Zrozumiałabym to jeśli robiłby to raz na jakiś czas, natomiast to się dzieje codziennie, po kilka razy, nawet kilka razy te same osoby których on nawet nie zna a po prostu podobają się mu ich dupy. Wkurza mnie to i nie działa na niego nawet to, że mówię mu że nie będę chciała z nim być jeśli będzie to robił, nie może się po protu od tego powstrzymać i tyle. Jesteśmy razem 3 lata i na początku był zupełnie inny, oczywiście on twierdzi, że był taki sam tylko nie pokazał swojej gorszej strony od razu. Czuję się zle w tym związku, bo nie chcę żeby mój facet ślimaczył się na widok lasek które wstawiają zdjęcia z dupami wypiętami czy coś w ten deseń. Co mam robić ??? HELP

Lusia28
Dominator

Re: Mój facet kobieciarz

Postautor: Lusia28 » 29 lip 2017, 16:34

no to na pewnie nie jest fajne, bo automatycznie ty msz niższą samoocenę. ja takiego faceta sobie nie wyonbrazam, choć wiem ze wielu tak robi. porażka jakaś

Wierny
Uzależniony

Re: Mój facet kobieciarz

Postautor: Wierny » 31 lip 2017, 12:50

Niestety ale marne szanse że się zmieni. My się nie zmieniamy. Tylko wy macie jakieś nadzieje na zmianę. Poza tym lepiej żeby się oglądał za małymi chłopcami albo dziewczynkami? Ogląda laski w necie. Normalne jak dla mężczyzny. Ale jest z Tobą no nie? Nie wiem po co robisz z tego problem. Skoro jest z tobą to jesteś najważniejsza. Laski w internecie to tak jakby ich nie było. Tobie też na pewno podoba się jakiś aktor albo model i chyba nie widzisz w tym problemu?

Wróć do „Związki”