Ważne zapytanie do kobiet

Związki, miłość, partnerstwo
Zagubieniec
Podglądacz

Ważne zapytanie do kobiet

Postautor: Zagubieniec » 26 lip 2017, 23:07

Witam.Jestem po przejściach z żoną.Sytuacja zmusiła mnie do tego bym się wyprowadził-honor mi nie pozwolił być dłużej u teściów.Żona została niestety z matką i ogólnie cięzko wyczuć co bedzie dalej bo ma na mnie wyj****e.Ja sie staram,tak mi się wydaje a ona skupia się tylko na dziecku i wogole nie chce mi pokazac chociaz cienia nadzei czy jest o co walczyc.Nabroilismy oboje-bez zdrady.Ale ostatnio dala mi do myslenia jednym zdaniem.Cos sie zeszlo ze moze ona juz kogos wczesniej miala a klotnia byla tylko pretekstem?Powiedziala to niby zartobliwie,jednoczesnie z szyderczym usmieszkiem.Nie wiem co o tym sadzic bo wczesniej przez 5 lat malzenstwa nie dawala mi nigdy podstaw bym cos podejrzewal.Jest na mnie zla to fakt,ale czy mozna przy zwyklej wymianie zdan tak z nikad wymyslec taka teorie czy moze jest cos na rzeczy?Kobiety pomozcie bo nie moge tego zrozumiec i mam metlik w głowie

Lusia28
Dominator

Re: Ważne zapytanie do kobiet

Postautor: Lusia28 » 29 lip 2017, 16:33

jeśli już tak się dzieje, to nie licz na jakiś powrót. kobieta jak zdecyduje, to zdania w tej kwestii raczej nie zmieni

TomBrown
Dominator

Postautor: TomBrown » 01 sie 2017, 13:41

kobiety to uparte bestie :lol: :lol: :lol:

Lusia28
Dominator

Postautor: Lusia28 » 04 sie 2017, 20:56

no tu muszę się zgodzić. niestety uparte i trudno im przemowić, ze może być inacej. taka nasza natura...;/

Fanna
Dominator

Postautor: Fanna » 21 sie 2017, 18:01

Zagubieniec pisze:Witam.Jestem po przejściach z żoną.Sytuacja zmusiła mnie do tego bym się wyprowadził-honor mi nie pozwolił być dłużej u teściów.Żona została niestety z matką i ogólnie cięzko wyczuć co bedzie dalej bo ma na mnie wyj****e.Ja sie staram,tak mi się wydaje a ona skupia się tylko na dziecku i wogole nie chce mi pokazac chociaz cienia nadzei czy jest o co walczyc.Nabroilismy oboje-bez zdrady.Ale ostatnio dala mi do myslenia jednym zdaniem.Cos sie zeszlo ze moze ona juz kogos wczesniej miala a klotnia byla tylko pretekstem?Powiedziala to niby zartobliwie,jednoczesnie z szyderczym usmieszkiem.Nie wiem co o tym sadzic bo wczesniej przez 5 lat malzenstwa nie dawala mi nigdy podstaw bym cos podejrzewal.Jest na mnie zla to fakt,ale czy mozna przy zwyklej wymianie zdan tak z nikad wymyslec taka teorie czy moze jest cos na rzeczy?Kobiety pomozcie bo nie moge tego zrozumiec i mam metlik w głowie

Nie odpuszczaj. Jeżeli zależy Ci na niej i na dziecku, to walcz, staraj się. W złości różne głupoty się mówi. Ja kiedyś w czasie kłótni swojemu wykrzyczałam, że skąd wie, że to jego dziecko? Chociaż nigdy go nie zdradziłam. Żałowałam, że mi te słowa w gardle nie uwięzły, ale stało się. Musiałam się później długo kajać. Po jakimś czasie, na spokojnie wytłumaczyłam mu, że chciałam mu zrobić na złość. Takie są kobiety. Próbuj i powodzenia :)

Awatar użytkownika
Kosa
Praktykant

Postautor: Kosa » 31 sie 2017, 19:37

Nie wiem co jest z Wami teraz ale jeśli ona do ciebie wróciła to masz szczęście. Jak dziewczyna wraca do rodziców teraz to znaczy, że jest źle i chce być znowu dzieckiem. Musiałeś ją zranić. Teraz już się nie wraca od rodziców do męża.

Lusia28
Dominator

Postautor: Lusia28 » 02 wrz 2017, 9:48

masakra taka sytuacja. a teściowa co a to wszystko>? corka slucha jej, czy nic się nie odzywa

Wróć do „Związki”