Czy można nauczyć się podrywać?

Związki, miłość, partnerstwo
OstraEvcia
Dominator

Czy można nauczyć się podrywać?

Postautor: OstraEvcia » 08 sie 2017, 7:18

Jak myślicie? To cecha wrodzona czy też można tę umiejętność nabyć? ;)

Awatar użytkownika
bolekxxx
Mistrz

Re: Czy można nauczyć się podrywać?

Postautor: bolekxxx » 08 sie 2017, 8:33

Oczywiście wszystkiego trzeba się nauczyć :) , podrywanie kobiet nie jest taką łatwą sprawą wielu facetom po podejsciu do kobiety odłącza mózg ,miekną nogi i tracą język w gębie. Najgożej mają właśnie te osobniku nieśmiałe i bez doświadczenia które po podejsciu do kobiety wpadają w stres z plączącym się jezykiem wypadaja w ich oczach na co najmniej dziwnych . Dlatego też jest spory wysyp szkół podrywu czy ludzi którzy oferują kurs podrywania ,na którym po jakieś dawce teorii nastepuje praktyka w której dany osobnik podchodzi do przypadkowych kobiet próbując łapac z nimi kontakt i zarazem doświadczenie. Oczywiscie są czynniki które ułatwiają podrywanie bo można być przecież bogatym , mega przystojnym lub mieć jakąś mega furę czyli ogólnie mowiąc mieć tzw. cipkomagnez dzięki któremu kobiety będą same chciały z tobą kontaktu. No ale podsumowując podrywania sie uczymy z czasem i na naszych doświadczeniach :)

Poducha
Dominator

Postautor: Poducha » 08 sie 2017, 18:46

A ja powiem, że wielu kobietom imponują właśnie Ci wstydliwi ;)

pinki
Dominator

Postautor: pinki » 11 sie 2017, 19:52

Nie jestem ekspertem. Raczej mam z tym problem. Nigdy nie zdarzyło mi się tak śmiało poderwać faceta. kiedyś nawet moje koleżanki chciały mnie do tego przymusić zakładem o drinka. Wstyd mnie zżarł i wolałam przegrać niż się przełamać :oops:

Miriam
Mistrz

Postautor: Miriam » 16 sie 2017, 17:59

W zasadzie to każdy ma swoje sposoby na podryw. Jeżeli ktoś jest bardzo wstydliwy, to trudno to przełamać. Jednym pomaga kieliszek wina na odwagę, innym odpowiedni nastrój. Ale tak właściwie, czy to kobiety powinny podrywać, czy też być podrywanymi? Wiem, że teraz to kobiety często są odważniejsze, śmielsze, ale w tej dziedzinie ja jestem konserwatywna. Uważam, że jeżeli to facet poderwie dziewczynę, to wtedy będzie ją szanował :)

Fanna
Dominator

Postautor: Fanna » 21 sie 2017, 17:56

Wszystko jest do wyuczenia. Praktyka czyni mistrza i dlatego też, moim zdaniem, osoby, które dawno nie randkowały mogą mieć z tym problem. Osoby, którym rozpadł się długi związek, też przez dłuższy czas siedzą w skorupie, bo czasy inne, inne sposoby podrywania. ;)

Marcys
Mistrz

Postautor: Marcys » 31 sie 2017, 21:20

Najlepiej mają mężczyźni, których kobiety podrywają czyli właśnie tacy nieśmiali, albo udający nieśmiałych.
AnnaMaria

Marcys
Mistrz

Postautor: Marcys » 31 sie 2017, 21:29

bolekxxx pisze:Oczywiście wszystkiego trzeba się nauczyć :) , podrywanie kobiet nie jest taką łatwą sprawą wielu facetom po podejsciu do kobiety odłącza mózg ,miekną nogi i tracą język w gębie. Najgożej mają właśnie te osobniku nieśmiałe i bez doświadczenia które po podejsciu do kobiety wpadają w stres z plączącym się jezykiem wypadaja w ich oczach na co najmniej dziwnych . Dlatego też jest spory wysyp szkół podrywu czy ludzi którzy oferują kurs podrywania ,na którym po jakieś dawce teorii nastepuje praktyka w której dany osobnik podchodzi do przypadkowych kobiet próbując łapac z nimi kontakt i zarazem doświadczenie. Oczywiscie są czynniki które ułatwiają podrywanie bo można być przecież bogatym , mega przystojnym lub mieć jakąś mega furę czyli ogólnie mowiąc mieć tzw. cipkomagnez dzięki któremu kobiety będą same chciały z tobą kontaktu. No ale podsumowując podrywania sie uczymy z czasem i na naszych doświadczeniach :)

Jeśli mężczyzna ma "cipkomagnez" to kobieta powinna pójść do apteki i kupić witaminę b6 a wtedy ma gwarancję, że nie będzie miała skurczów :P
AnnaMaria

Lusia28
Dominator

Postautor: Lusia28 » 02 wrz 2017, 9:44

ja uważam, że podyrwania się nie nauczysz, albo to masz w sobie, albo nie masz i slabo ci w zyciu idzie z nawiazywaniem kontaktów.

Wróć do „Związki”