Dziwne początki związku.

Związki, miłość, partnerstwo
OstraEvcia
Dominator

Dziwne początki związku.

Postautor: OstraEvcia » 10 sie 2017, 13:15

Jakie znacie? Ja już słyszałam o różnych. Np.: w kolejce do ToiToja ;), w kościele w Wielki Piątek, kolizja samochodowa. Z tych trzech przykładów zrodziła się prawdziwa i trwała miłość. A Wy znacie jakieś dziwne przypadki? :)

pinki
Dominator

Re: Dziwne początki związku.

Postautor: pinki » 11 sie 2017, 19:47

Zbyt wielu początków, to ja nie miałam ;) Ale najdziwniejsze, a właściwie najśmieszniejsze było jak w markecie nieświadomie ukradłam chłopakowi wózek z zakupami i w ogóle się nie zorientowałam. Chłopak biegał po markecie, jak oszalały, bo miał tam siatkę z czymś co kupił wcześniej w innym sklepie. To chyba było jakieś przeznaczenie, bo część jego zakupów była taka sama jak moje. Poza bokserkami i czymś tajemniczym w siatce ;) Najpierw zrobił mi awanturę, ale gdy zorientowała się, że ja tak na serio zrobiłam to nieświadomie, zaprosił mnie na kawę. I tak się zaczęło :)

Fanna
Dominator

Postautor: Fanna » 21 sie 2017, 18:19

pinki pisze:Zbyt wielu początków, to ja nie miałam ;) Ale najdziwniejsze, a właściwie najśmieszniejsze było jak w markecie nieświadomie ukradłam chłopakowi wózek z zakupami i w ogóle się nie zorientowałam. Chłopak biegał po markecie, jak oszalały, bo miał tam siatkę z czymś co kupił wcześniej w innym sklepie. To chyba było jakieś przeznaczenie, bo część jego zakupów była taka sama jak moje. Poza bokserkami i czymś tajemniczym w siatce ;) Najpierw zrobił mi awanturę, ale gdy zorientowała się, że ja tak na serio zrobiłam to nieświadomie, zaprosił mnie na kawę. I tak się zaczęło :)

Ciekawe czy trwa dalej? Jesteście razem? A może to był taki słomiany zapał. Zapaliło się, buchnęło i zgasło ;)

Awatar użytkownika
Kosa
Praktykant

Postautor: Kosa » 31 sie 2017, 19:30

Koleżanka poznała męża dzięki pracy w urzędzie skarbowym :) Przyszła na kontrolę do jego firmy, potem jeszcze raz i jakoś się umówili. Najpierw się kryli ale potem ona odeszła z urzędu i zaczęli żyć otwarcie.

Lusia28
Dominator

Postautor: Lusia28 » 02 wrz 2017, 9:50

ja mojego faceta spotkalam w szpitalu;) na sorze lezeliśmy obok siebie;)

TomBrown
Dominator

Postautor: TomBrown » 19 wrz 2017, 11:01

Kosa pisze:Koleżanka poznała męża dzięki pracy w urzędzie skarbowym :) Przyszła na kontrolę do jego firmy, potem jeszcze raz i jakoś się umówili. Najpierw się kryli ale potem ona odeszła z urzędu i zaczęli żyć otwarcie.

ale dlaczego musiała odejść z urzędu? to urzędniczki nie mogą mieć mężów?

Lusia28
Dominator

Postautor: Lusia28 » 28 wrz 2017, 19:47

no mogą, ale chyba w takich relacjach to nie powinno być, jak przyszla do niego na kontrolę itp... tylko kurde czy musieli komuś mowić, ze prywatnie są ze sobą

Wróć do „Związki”