Ona 20 lat starsza od niego!

Związki, miłość, partnerstwo
pinki
Dominator

Ona 20 lat starsza od niego!

Postautor: pinki » 11 sie 2017, 19:31

Taką partnerkę wybrał sobie mój kuzyn :P Oczywiście, to nie moja spraw i ja się w to nie mieszam, ale w rodzinie jest straszna wrzawa! :( Jego matka i siostra proszą o pomoc w wyperswadowaniu mu takiego związku. Ja nie wiem czy on się zakochał, czy tak mu wygodnie i szczerze, to w ogóle mnie to nie interesuje. Może to zbieranie doświadczeń? Może ona go utrzymuje? Facet dorosły, to chyba wie co robi! Tylko czemu mało kto jest w stanie to zaakceptować? Gdy to facet jest starszy od 20 to ok? A tak to co? Syn z mamusią :P

Miriam
Mistrz

Re: Ona 20 lat starsza od niego!

Postautor: Miriam » 16 sie 2017, 18:02

No i właśnie! Niby świat idzie z postępem, niby równouprawnienie, a jak przyjdzie co do czego, to tylko facetom wszystko uchodzi płazem. On może mieć kobietę w wieku córki, ale jej w wieku syna, to już nie przystoi, nie wypada! Bo co? Bo ona gorsza? Nikomu nic do tego i już. Masz rację, że się nie wtrącasz :)

Fanna
Dominator

Postautor: Fanna » 21 sie 2017, 17:54

Bez sensu. Niema nic gorszego, niż włażenie z buciorami do cudzego łóżka. Ich sprawa. Może on chce, żeby mu kobieta matkowała? Może tak lubi? Czas pokaże czy to prawdziwa miłość, czy tylko trening, rozrywka, kaprys. :)

Marcys
Mistrz

Postautor: Marcys » 31 sie 2017, 22:03

To trochę nieładnie mówić syn z mamusią. Bardzo często jak widzę parę małżeńską pierwszy raz to myślę że ona jest dużo od niego starsza. Wystarczy rozwód a ona młodnieje o 15-20 lat. Teraz kobiety umieją i mogą o siebie dbać. Nie ma już mowy o jakimś synu z mamusią. No chyba że różnica wieku jest większa niż 25 lat to wtedy tak. Mężczyźni nie korzystają tak często z medycyny estetycznej jak kobiety. Nie dbają o siebie i myślą, że się nie starzeją. Efekt jest taki, że starsze kobiety wyglądają lepiej niż starsi mężczyźni. Oni myślą, że mogą mieć młode laski. Mogą mieć, ale tylko za kasę. Jak kobieta ma młodszego mężczyznę to znaczy, że robi cuda w seksie :lol: Mężczyźni chcieliby żeby te młode laski leciały na ich ciało ale praktycznie nigdy tak nie jest. Za to młody facet leci na ciało starszej kobiety a nie na jej pieniądze. Nie wiem czy jakikolwiek mężczyzna współczuje twojemu kuzynowi. Myślę raczej że mu zazdroszczą a to kobiety gadają złe rzeczy ;)
AnnaMaria

Lusia28
Dominator

Postautor: Lusia28 » 02 wrz 2017, 9:43

20 lat to trochę duzo, falt, ale jeśli jest im dobrze, to po co komu się wpierdalać. ludzie to uwielbiają.

Wróć do „Związki”