Nie taki szybki koniec

Związki, miłość, partnerstwo
Marcys
Mistrz

Nie taki szybki koniec

Postautor: Marcys » 24 sie 2017, 13:31

Czy znacie to uczucie w związku kiedy oboje dobrze wiecie, że to już koniec ale czekacie na najlepszy czas by zerwać? Zastanawiam się czy powinnam zerwać pierwsza, czy poczekać aż on to zrobi. Nie chcę wyjść na podłą sukę wolałabym żeby to on powiedział, że odchodzi. Nie wiem kiedy on się zdecyduje to zrobić. Wydaje mi się czasem, że jest o krok od powiedzenia tego ale tak jakby chciał mnie zmusić żebym to ja była tą niedobrą a on żeby mógł się unieść honorem i odejść. Męczy mnie ta sytuacja. Oboje się męczymy a to ostatnia nasza wspólna gra. On już nawet ma inną albo inne. Wykręcamy się od seksu zmęczeniem ale nie umiemy powiedzieć sobie że to już koniec. Nie umiem kończyć związków ale przecież nie może być tak dalej. Czy można go jakoś sprowokować żeby powiedział że to już koniec czy on będzie grał do końca i to ja muszę powiedzieć koniec? I jak w ogóle się rozstać? Nie ma mowy o przyjaźni czy nienawiści bo on w ogóle mnie nie obchodzi. Nie chcę się z nim nigdy kontaktować. Ten związek pokazał mi że nie mamy ze sobą w ogóle nic wspólnego. Nie powinnam chyba mówić że zostaniemy w kontakcie? A może powinnam skłamać? A jeśli potem on zadzwoni i będzie chciał się spotkać bo przecież sama mówiłam o przyjaźni? Może zrobić wielką awanturę przed odejściem żeby nie było powrotu? Kiedyś myślałam że trudno kogoś poznać ale rozstać się też wcale nie jest łatwo.
AnnaMaria

OstraEvcia
Dominator

Re: Nie taki szybki koniec

Postautor: OstraEvcia » 24 sie 2017, 19:30

Strasznie długo :( Już myślałam, że nie doczytam :P Moje zdanie jest krótki: skończ to i już. Najlepiej porozmawiajcie. Skoro się oboje męczycie, to po co tkwić w szambie? :(

Awatar użytkownika
Kosa
Praktykant

Postautor: Kosa » 31 sie 2017, 19:12

Lepsze jest zerwanie szybko niż czekanie nie wiadomo na co. Pomyśl rozsądnie. Tylko tracisz życie a z tego i tak nic nie będzie.

Kaska
Mistrz

Postautor: Kaska » 25 wrz 2017, 15:29

Nie jest lepsze. A co jak on jest brutalny albo wredny? Mężczyźni są bardziej mściwi niż kobiety. Do tego straszni plotkarze. Albo może coś zaplanować jakieś zerwanie w miejscu publicznym? Najlepiej gdzie są jego koledzy ale trzeba pokazać to co się chce pokazać.

Lusia28
Dominator

Postautor: Lusia28 » 28 wrz 2017, 19:46

jasne ze lepiej zerwać szybko, ale nie zawsze to jest takie proste.

Wróć do „Związki”