Intymne problemy

Forum z treściami dla dorosłych. Wchodząc na to forum oświadczasz, że jesteś pełnoletni i zainteresowany mocnymi treściami o charakterze erotycznym.
chicaa0211
Podglądacz

Intymne problemy

Postautor: chicaa0211 » 28 lip 2016, 20:23

W tym wątku bez skrępowania możemy radzić się, pytać i mówić o swoich intymnych problemach. Myślę, że wielu chętnie wypowie się z własnego doświadczenia. To może ja zacznę, na początek... Z moim partnerem długo już jesteśmy razem, wiele razy już próbowaliśmy różnych zabawek ale problem w tym, że jak za każdym proponuję "wcielić się w jakieś rolę" tzn przebrać się trochę i poudawać to on odrazu jest oburzony. Dla mnie to nie jest duża różnica czy to zabawki nas podniecają czy takie zabawy, podchodzę do tego z dystansem, chociaz dla niego jest to głupota i nie chce nawet spróbować. Jakieś pomysły jak temu zaradzić? jak mogę go przekonać, zachęcić?

paranoid666
Podglądacz

Re: Intymne problemy

Postautor: paranoid666 » 21 wrz 2016, 4:52

Cześć chicaa0211.... rozbierz się do naga tak by mąż nie widział . Najlepiej wieczorem ,przed snem zrób tak żeby mąż przed Tobą się położył....A Ty nago po cichu wejdź w masce w stylu uczestników balu w Wenecji poprzebieranych w najróżniejsze stroje i w maski zasłaniające twarz. połóż się szybko obok niego /a szybko ,żeby Ci nie uciekł/ i zacznij mu szeptać do ucha to co Cię podnieca , możesz też świntuszyć jeśli to lubisz ,a faceci lubią to chyba wszyscy i pamiętaj jego penis ma być w twoich sprytnych paluszkach .Postaraj się a sukces murowany.

Wróć do „18+”