Seks z ex

TomBrown
Dominator

Re: Seks z ex

Postautor: TomBrown » 06 cze 2017, 18:56

Lusia28 pisze:
TomBrown pisze:
Lusia28 pisze:
TomBrown pisze:
Lusia28 pisze:
no tak, ale ja się uczę nie popełniać niektórcyh błędów mimo wszystko

nikt nie chce popełniać błędów, ale jednak je popełniamy

takie jest to życie. ale mim wszystko myślę, że im bardziej dojrzali pewłni doświadczeń, tym tych błędów mniej. co myslisz?

ja mam taką nadzieję, że tak jest

to co robiłm źle w moim małżeństwe, teraz już nie robię...

bo nie jesteś w małżeństwie

Lusia28
Dominator

Postautor: Lusia28 » 07 cze 2017, 21:54

TomBrown pisze:
Lusia28 pisze:
TomBrown pisze:
Lusia28 pisze:
TomBrown pisze:nikt nie chce popełniać błędów, ale jednak je popełniamy

takie jest to życie. ale mim wszystko myślę, że im bardziej dojrzali pewłni doświadczeń, tym tych błędów mniej. co myslisz?

nie lap mnie za slowa. po prostu w związku juz nie robię tego, co uważam ze zle robilamw malzenstwie

ciekawskistrasznie
Fan

Postautor: ciekawskistrasznie » 08 cze 2017, 1:02

Pierdolicie i pierdolicie, Sam jestem po rozwodzie i wiem jedno , nie ma kurwa tak ze tylko jedna strona jest winna. Jak nie bylo jakis ostrych jazd pt. rogi, i ruchanie na boku , co jak zauwazylem rzadko kiedy jest powodem do rozwodu , to przwaznei winne sa obie strony,. Co ciekawe zauwazylem ze w sumie strona w wiekszosci przypadkow inicjujaca olewaanie jest KOBIETA, Tak drogie panie, ciagle bole glowy, brak checi bo ciagniecia, ogolne roszczeniowe nastawiienie i te pierdolone fochy chuj wie za co potrafia rozjebac kazdy nawet idealny zwiazek, a pozniej sie okazuje ze facet to kutas :p przynajmniej w waszych oczach. Same jestescie swiete, w koncu jestescie kobietami . Echh kurwa szkoda slow ....
Zachwile ktos napisze ze przeciez widac ze facet nie ogarnai kobiety, To kurwa wytlumaczcie jak to jest zze przed slubem ogarnial , po slubie ogarnial i nagle kurwa NIE OGARNIA ? Do tanga trzeba dwojga tak to realnie wyglada ... Zdaje sobie sprawe ze w glowie kazdy jest najlepszym ruchaczem pod sloncem , ale uwierzcie ze to tak nie dziala. jak to jest ze po rozwodzie zadna kobieta nie narzekala na ruchanie a wrecz przeciwnie , a po kilkulatach zona wolala ogladac chuj wie co ? Co ciekawe po jakims czasie jak sie rozwiedlismy to nagle zaczelo sie jej znowu podobac i jakos sama chciala czesciej i wiecej... Po prostu czesc kobiet jest popierdolona i sama nie wie czego chce i tu jest problem ...

TomBrown
Dominator

Postautor: TomBrown » 08 cze 2017, 10:22

Lusia28 pisze:
TomBrown pisze:
Lusia28 pisze:
TomBrown pisze:
Lusia28 pisze:

nie lap mnie za slowa. po prostu w związku juz nie robię tego, co uważam ze zle robilamw malzenstwie

to dobrze, że chociaż ty nauczyłaś się czegoś na błędach

Lusia28
Dominator

Postautor: Lusia28 » 11 cze 2017, 15:59

TomBrown pisze:
Lusia28 pisze:

to dobrze, że chociaż ty nauczyłaś się czegoś na błędach

myśle ze tak i mam nadzizeję, ze nie schrzanię tego, co piękne

TomBrown
Dominator

Postautor: TomBrown » 12 cze 2017, 19:14

Lusia28 pisze:
TomBrown pisze:to dobrze, że chociaż ty nauczyłaś się czegoś na błędach

myśle ze tak i mam nadzizeję, ze nie schrzanię tego, co piękne

myśl pozytywnie, a wszystko będzie dobrze

Lusia28
Dominator

Postautor: Lusia28 » 12 cze 2017, 20:47

TomBrown pisze:
Lusia28 pisze:myśle ze tak i mam nadzizeję, ze nie schrzanię tego, co piękne

myśl pozytywnie, a wszystko będzie dobrze

myślę myślę i jestem go pewna... on kocha nad życie;)) za zadna laską się nie ogląda bo mowi po co... doslownie facet szok

TomBrown
Dominator

Postautor: TomBrown » 12 cze 2017, 21:53

Lusia28 pisze:
TomBrown pisze:myśl pozytywnie, a wszystko będzie dobrze

myślę myślę i jestem go pewna... on kocha nad życie;)) za zadna laską się nie ogląda bo mowi po co... doslownie facet szok

skoro ma w domu wszystko co chce, to po chuj mu inna?

Lusia28
Dominator

Postautor: Lusia28 » 13 cze 2017, 20:06

TomBrown pisze:
Lusia28 pisze:myślę myślę i jestem go pewna... on kocha nad życie;)) za zadna laską się nie ogląda bo mowi po co... doslownie facet szok

skoro ma w domu wszystko co chce, to po chuj mu inna?

no tak, ale wielu facetów ma w domu, a i tak idzie w miasto.

TomBrown
Dominator

Postautor: TomBrown » 14 cze 2017, 21:19

Lusia28 pisze:
TomBrown pisze:skoro ma w domu wszystko co chce, to po chuj mu inna?

bo to zalezy co ma w domu/

Lusia28
Dominator

Postautor: Lusia28 » 15 cze 2017, 8:56

TomBrown pisze:
Lusia28 pisze:

bo to zalezy co ma w domu/

no tak, ale jeśli ma dobrze a idzie, to debil co nie

TomBrown
Dominator

Postautor: TomBrown » 15 cze 2017, 17:12

Lusia28 pisze:
TomBrown pisze:bo to zalezy co ma w domu/

skończony debil do potęgi

Lusia28
Dominator

Postautor: Lusia28 » 16 cze 2017, 18:51

:lol: :lol: :lol:
TomBrown pisze:
Lusia28 pisze:

skończony debil do potęgi

:lol: :lol: za takich głupiznę tylko wypić. ja toast soczkiem wznoszę za idiotyzm;)

TomBrown
Dominator

Postautor: TomBrown » 17 cze 2017, 19:50

Lusia28 pisze::lol: :lol: :lol:
TomBrown pisze:skończony debil do potęgi

:lol: :lol: za takich głupiznę tylko wypić. ja toast soczkiem wznoszę za idiotyzm;)

najlepiej samą wodą :lol: :lol:

Lusia28
Dominator

Postautor: Lusia28 » 20 cze 2017, 20:27

TomBrown pisze:

najlepiej samą wodą :lol: :lol:

moze być i woda.

TomBrown
Dominator

Postautor: TomBrown » 21 cze 2017, 19:21

Lusia28 pisze:
TomBrown pisze:najlepiej samą wodą :lol: :lol:

moze być i woda.

ale wodą można się zakrztusić, więc to trochę niebezpieczne

Lusia28
Dominator

Postautor: Lusia28 » 22 cze 2017, 16:41

TomBrown pisze:
Lusia28 pisze:
moze być i woda.

ale wodą można się zakrztusić, więc to trochę niebezpieczne

to chyba lepiej nie pić w ogole, co?? :lol: :lol:

Awatar użytkownika
uklejka
Dominator

Postautor: uklejka » 22 cze 2017, 20:00

ciekawskistrasznie pisze:Pierdolicie i pierdolicie, Sam jestem po rozwodzie i wiem jedno , nie ma kurwa tak ze tylko jedna strona jest winna. Jak nie bylo jakis ostrych jazd pt. rogi, i ruchanie na boku , co jak zauwazylem rzadko kiedy jest powodem do rozwodu , to przwaznei winne sa obie strony,. Co ciekawe zauwazylem ze w sumie strona w wiekszosci przypadkow inicjujaca olewaanie jest KOBIETA, Tak drogie panie, ciagle bole glowy, brak checi bo ciagniecia, ogolne roszczeniowe nastawiienie i te pierdolone fochy chuj wie za co potrafia rozjebac kazdy nawet idealny zwiazek, a pozniej sie okazuje ze facet to kutas :p przynajmniej w waszych oczach. Same jestescie swiete, w koncu jestescie kobietami . Echh kurwa szkoda slow ....
Zachwile ktos napisze ze przeciez widac ze facet nie ogarnai kobiety, To kurwa wytlumaczcie jak to jest zze przed slubem ogarnial , po slubie ogarnial i nagle kurwa NIE OGARNIA ? Do tanga trzeba dwojga tak to realnie wyglada ... Zdaje sobie sprawe ze w glowie kazdy jest najlepszym ruchaczem pod sloncem , ale uwierzcie ze to tak nie dziala. jak to jest ze po rozwodzie zadna kobieta nie narzekala na ruchanie a wrecz przeciwnie , a po kilkulatach zona wolala ogladac chuj wie co ? Co ciekawe po jakims czasie jak sie rozwiedlismy to nagle zaczelo sie jej znowu podobac i jakos sama chciala czesciej i wiecej... Po prostu czesc kobiet jest popierdolona i sama nie wie czego chce i tu jest problem ...

Masz dużo racji. W sumie małżeńśtwo po kilku latach zmienia nastawienie po obu stronach - i on i ona uważają, że coś im się należy. Może to samo małżeństwo jest przereklamowane? Po co w ogóle się hajtać, jak prawie połowa i tak się rozwiedzie?

Kobiety np. zaczynają unikać seksu, bo boją się kolejnej ciąży. A na dodatek on nie uznaje prezerwatywy. Albo one nie wierzą w to zabezpieczenie. Z drugiej strony bycie singlem i seks bez zobowiązań też ma swoje wady.

Moim zdaniem ludzie nie umieją w ogóle być ze sobą i rozmawiać ze sobą. Udają latami, że jest ok, a potem jak im się uleje to nie wiadomo gdzie się schować...

TomBrown
Dominator

Postautor: TomBrown » 22 cze 2017, 20:06

Lusia28 pisze:
TomBrown pisze:ale wodą można się zakrztusić, więc to trochę niebezpieczne

człowiek nie wielbłąd, coś napic się musi

TomBrown
Dominator

Postautor: TomBrown » 22 cze 2017, 20:10

uklejka pisze:
ciekawskistrasznie pisze:Pierdolicie i pierdolicie, Sam jestem po rozwodzie i wiem jedno , nie ma kurwa tak ze tylko jedna strona jest winna. Jak nie bylo jakis ostrych jazd pt. rogi, i ruchanie na boku , co jak zauwazylem rzadko kiedy jest powodem do rozwodu , to przwaznei winne sa obie strony,. Co ciekawe zauwazylem ze w sumie strona w wiekszosci przypadkow inicjujaca olewaanie jest KOBIETA, Tak drogie panie, ciagle bole glowy, brak checi bo ciagniecia, ogolne roszczeniowe nastawiienie i te pierdolone fochy chuj wie za co potrafia rozjebac kazdy nawet idealny zwiazek, a pozniej sie okazuje ze facet to kutas :p przynajmniej w waszych oczach. Same jestescie swiete, w koncu jestescie kobietami . Echh kurwa szkoda slow ....

Masz dużo racji. W sumie małżeńśtwo po kilku latach zmienia nastawienie po obu stronach - i on i ona uważają, że coś im się należy. Może to samo małżeństwo jest przereklamowane? Po co w ogóle się hajtać, jak prawie połowa i tak się rozwiedzie?

Kobiety np. zaczynają unikać seksu, bo boją się kolejnej ciąży. A na dodatek on nie uznaje prezerwatywy. Albo one nie wierzą w to zabezpieczenie. Z drugiej strony bycie singlem i seks bez zobowiązań też ma swoje wady.

Moim zdaniem ludzie nie umieją w ogóle być ze sobą i rozmawiać ze sobą. Udają latami, że jest ok, a potem jak im się uleje to nie wiadomo gdzie się schować...

gościu ma rację, po jakimś czasie kobiety szukają chuja do dupy, ale sie do tego przyznać nie potrafią, no i jeszcze problemy życia codziennego, a on przeciez obiecywał, że nieba jej uchyli, a ona co obiecywała?

Lusia28
Dominator

Postautor: Lusia28 » 23 cze 2017, 20:00

TomBrown pisze:
Lusia28 pisze:

człowiek nie wielbłąd, coś napic się musi

ja tonik sam ;) najlepszy uwielbiam

TomBrown
Dominator

Postautor: TomBrown » 25 cze 2017, 13:01

Lusia28 pisze:
TomBrown pisze:człowiek nie wielbłąd, coś napic się musi

tymbark jabłkowo - miętowy, potem mam taki fajny wiatr w buzi :lol: :lol: :lol: :lol:

Lusia28
Dominator

Postautor: Lusia28 » 25 cze 2017, 20:31

:lol: :lol: :lol:
TomBrown pisze:
Lusia28 pisze:

tymbark jabłkowo - miętowy, potem mam taki fajny wiatr w buzi :lol: :lol: :lol: :lol:

:lol: :lol: :lol: hahah dobre;))) ale też lubię

TomBrown
Dominator

Postautor: TomBrown » 26 cze 2017, 20:22

TomBrown pisze:tymbark jabłkowo - miętowy, potem mam taki fajny wiatr w buzi :lol: :lol: :lol: :lol:

na kaca zawsze to piję

Lusia28
Dominator

Postautor: Lusia28 » 27 cze 2017, 14:26

TomBrown pisze:

na kaca zawsze to piję

ja nie miewam kaca, oprocz pstatniego razu,

Wróć do „Archiwum”